Karmimy Psiaki

W Patronite od 12.02.2018

CEL – KARMA

5 000 zł

99%

osiągnięto

50 zł

brakuje

Osiągnięcie tego celu pozwoli nam na zakup karmy dla 1 000 Psiaków i Kociaków. To podstawowy problem, z którym borykają się schroniska. Koszt posiłku dla jednego czworonoga wynosi zaledwie 5 zł. Ta mała kwota potrafi przynieść najbardziej pilną i niezbędną pomoc.

Cel projektowy: 5 000 zł

CEL – ADOPCJA

13 000 zł

38%

osiągnięto

8 050 zł

brakuje

Nie każdy Psiak ma tyle szczęścia, że zostaje adoptowany. Niektóre z nich muszą latami czekać na nowy dom w warunkach, które daleko odbiegają od „domowego ogniska’’. Osiągnięcie tej kwoty da nam szansę sfinansować po jednej budzie dla schronisk wspieranych przez nas, które pozwolą Psiakom żyć w dogodniejszych warunkach, czekając na nowy dom.

Cel projektowy: 8 000 zł

CEL – EDUKACJA

23 000 zł

21%

osiągnięto

18 050 zł

brakuje

Jednym z naszych najważniejszych celów jest edukacja społeczeństwa. Okrucieństwo wobec zwierząt to wciąż ogromny problem. Przemoc, głodzenie, zaniedbanie to “łagodniejsze” formy przemocy wobec Psów i Kotów. W policyjnych raportach, artykułach prasowych, danych zbieranych przez organizacje prozwierzęce można przeczytać wiele mrożących krew w żyłach historii. Dzięki tak dużej kwocie udałoby się nam stworzyć interaktywne kompendium wiedzy na temat tego, gdzie interweniować i zgłaszać problem, jak go rozpoznać oraz jak nagłośnić sprawę. Towarzyszyłaby mu szeroko zakrojona kampanię społeczną, w której nie tylko zwrócilibyśmy uwagę na problem przemocy wobec zwierząt, ale też zaproponowali sposoby walki z tym przerażającym zjawiskiem.

Cel projektowy: 10 000 zł

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)