Karol Fjałkowski

W Patronite od 18.12.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 62

Liczba Patronów: 65

Zostań Patronem
280 patronów
6 570 miesięcznie
79 245 łącznie

Praca, współpraca i publiczne studia

7 000 zł

miesięcznie

93%

osiągnięto

430 zł

brakuje

Zobowiązuję się, że będę rozważać tylko te otrzymane oferty zatrudnienia, które będą dla mnie otwierać dodatkowe kanały działalności, np. w mediach, na uczelni wyższej itp.

Dzięki wsparciu finansowemu od Was na tym poziomie udałoby mi się:

• Przeznaczać środki w miarę potrzeby na droższe i bardziej profesjonalne źródła i materiały: wykup dostępu do płatnych baz artykułów naukowych, płatnych baz danych statystycznych, subskrypcji czasopism naukowych itp.
• Podejmować płatne kursy i studia podyplomowe z zakresu zagadnień potrzebnych do mojej pracy.
• Wykupić dostęp do płatnych baz i zasobów zdjęć, grafik i materiałów wideo do produkcji bardziej atrakcyjnych wizualnie filmów.

Poszerzyłbym również epikę współpracowników, przekazywać im do wykonania coraz więcej zadań, które do tej pory wykonuję sam lub dzięki uprzejmości bliskich i znajomych, oraz wszystkich godnie za ich pracę wynagradzać.

Dzięki finansowaniu na tym poziomie podjąłbym również formalne studia filozofii, teologii lub religioznawstwa, na bieżąco publicznie relacjonując i komentując cały ich przebieg, a także publicznie udostępniając wszystko czego się nauczyłem i wszystkie prace i projekty, których będę autorem, w ramach ograniczeń wynikających z praw autorskich.

Uczelnie, kierunki i specjalizacje, tematy prac i referatów, w tym prace dyplomowe i magisterskie, oraz przedmioty do wyboru – wszystko wybieralibyśmy wspólnie . Prace dyplomowe i magisterskie postarałbym się przygotować na tyle dobrze, żeby były praktycznie gotowe do wydania jako książki.

Każdy mógłby „przestudiować” razem ze mną filozofię, teologię czy religioznawstwo, poznać treść wykładów, bibliografię przedmiotów, i treść wszystkich moich prac, od referatów po prace magisterskie, w ramach ograniczeń wynikających z praw autorskich. Byłbym Waszym wysłannikiem, aby wynieść z tych studiów do publicznej wiadomości jak najwięcej ciekawych rzeczy dla Was i dla wszystkich zainteresowanych.

Profesjonalizm WYŁĄCZNIE dla Was

10 000 zł

miesięcznie

65%

osiągnięto

3 430 zł

brakuje

Zobowiązuję się, że nie będę szukał ani przyjmował żadnych ofert zatrudnienia. Jedynymi pracodawcami dla mnie będziecie Wy, a praca dla Was, i spełnianie Waszych oczekiwań, będzie moim jedynym celem zawodowym.

Zleciłbym wszystkie zadania techniczne i organizacyjne fachowcom i mógłbym poświęcić cały mój czas pracy wyłącznie na przygotowywanie merytoryczne i dostarczanie Wam coraz częściej coraz bardziej profesjonalnych treści.

Finansowanie na tym poziomie pozwoliłoby mi również podjąć studia doktoranckie filozofii, teologii czy religioznawstwa, a następnie osiąganie w tych dziedzinach kolejnych stopni naukowych: doktoratu, habilitacji, aż po tytuł profesora.

Często słyszę argument, że gdzieś istnieją jacyś mityczni profesorowie filozofii albo teologii, którzy by mi wyjaśnili, że nie mam racji, gdybym tylko chwilę z nimi porozmawiał. Otóż nie tylko chcę z nimi porozmawiać, chcę zrównać się z nimi i, oczywiście, w wiedzy, ale również i w formalnym autorytecie. Żeby już nikt nie mógł uciekać od merytorycznej dyskusji ze mną stwierdzając, że ten czy ów profesor filozofii albo teologii mówi coś innego. To ja będę profesorem filozofii i teologii, i wtedy na ostatecznie równych warunkach chętnie podyskutuję z dowolnym akademickim autorytetem w Polsce i na świecie.

Praca dla Was na lepszym sprzęcie

3 500 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Zobowiązuję się, że będę traktował pracę dla Was jako moje podstawowe źródło utrzymania, a inną pracę zarobkową będę podejmował tylko w razie konieczności – jeżeli z powodu spraw bytowych lub rodzinnych będę potrzebował dodatkowego dochodu.

Dzięki wsparciu finansowemu od Was na tym poziomie udałoby mi się:

• Kupować na bieżąco wszystkie potrzebne materiały: książki, artykuły naukowe, zbiory oficjalnych dokumentów kościelnych, wydania krytyczne tekstów źródłowych itp.
• Kupić bardziej profesjonalny sprzęt do nagrań i transmisji: kamerę, mikrofony, oświetlenie, wyciszenie miejsca, gdzie nagrywam itp.
• Wykonać prace techniczne, które umożliwią spotkania na żywo on-line i wideo-transmisje w większym gronie bez żadnych problemów z prędkością mojego łącza internetowego.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Maciej Baranowski
Maciej Baranowski
Próg: 20 zł
Paweł Lipski
Paweł Lipski
Próg: 50 zł
Artur Malec
Artur Malec
Próg: 10 zł
Natalia Soczyńska
Natalia Soczyńska
Próg: 10 zł
Mateusz Litak
Mateusz Litak
Próg: 10 zł
tomekgaw
tomekgaw
Próg: 20 zł