Kasia Lucky MTB

W Patronite od 13.09.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Cześć jestem Kasia! Lubię jeździć na rowerze. Prowadzę bloga rowerowego luckymtb.pl . Samotnymi podróżami zachęcam do odkrywania górskich szlaków z perspektywy dwóch kółek. Ostatnio kupiłam samochód i przerobiłam na mini Kampera, więc teraz pomysłów mam więcej niż to auto przejechanych kilometrów🤣

O Autorze

Zaparz kawę usiądź wygodnie, a ja w tym czasie przedstawię się i nie owijając w bawełnę powiem Ci co tutaj robię. 

Jak już wiesz mam na imię Kasia i jeżdżę na rowerze, ale nie jest to taka zwykła jazda, bo dla mnie jest czymś zupełnie więcej niż kręceniem po bułki do sklepu, jest to moja pasja, która rozwija się z prędkością światła. Wiem, wiem jest mnóstwo blogów rowerowych, ale serio ten jest wyjątkowy! Mieszkam niedaleko Beskidu Śląskiego i tam się wszystko zaczęło. Górskie szlaki są moim żywiołem, ale nie tylko. Rower towarzyszył mi podczas wyjazdu do Kambodży oraz Tajlandii. Mam niepochamowany apetyt odkrywania nowych miejsc i spełniania marzeń. 

rower

Lubię też bikepackingowe tripy tzn. minimalistyczne pakowanie wszystkich potrzebnych gratów do plecaka czy to do torby na ramie roweru i w drogę. Tak przejechałam praktycznie cały Beskid Sądecki i Gorce. Przejechałam tez przez Austrię, Słowację i Węgry. 

Mini Bikepacking
Mini bikepacking przez Beskid Sądecki - wpis na blogu

Ostatnio udało mi się spełnić kolejne, przerobiłam samochód na własnego mini kampera, co znacznie ułatwia przemieszczanie się z miejsca na miejsce oraz noclegi. Jeszcze muszę dopracować kilka szczegółów, ale wszystko jest na dobrej drodze by ruszyć dalej w nieznane.

Jeszcze kilka lat temu oglądałam tylko podróże innych na youtube i blogach. Zadałam sobie wtedy pytanie: dlaczego ty nie dzielisz się swoją pasją? Tak powstał mój blog luckymtb.pl Na którym opisuję swoje wycieczki rowerowe pod kątem trudności jazdy z dozą moich przemyśleń, nutą sarkazmu i dystansu do siebie. Największą radość sprawia mi kiedy dostaję wiadomości, że zmotywowałam kogoś do ruszenia tyłka z przysłowiowej kanapy. Niezależnie od pory roku. 

Pieśń lodu i ognia - elektryczny Beskid Śląski
Pieśń lodu i ognia - elektryczny Beskid Śląski - wpis na blogu

Postanowiłam podzielić się moją pasją też tutaj, bo nie raz widziałam jak Patronite zmienił życie nie jednej osoby, więc ja też spróbuję, tak samo jak spróbowałam założyć bloga, który okazał się być strzałem w dziesiątkę. Mam tyle pomysłów na wyjazdy, że nie wiem czy starczy mi życia na realizację wszystkich.  

Dzięki Waszemu wsparciu będę mogła:

  • doposażyć kampera, bo jak na razie to partyzantka,
  • zrealizować wyjazdy, bo kampera trzeba tankować,  
  • serwisować rower, żeby było bezpiecznie.

Im więcej funduszy tym więcej będę mogła zwiedzić nowych miejsc oraz motywować innych do odkrywania bliskiego i dalekiego świata.

Więcej o mnie znajdziecie tutaj:

BLOG

https://luckymtb.pl/

FACEBOOK

https://www.facebook.com/profile.php?id=100059595614807

INSTAGRAM

https://www.instagram.com/kasia_lucky_mtb/

 

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent