Jacek Korabita Kowalski

W Patronite od 30.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 942

Liczba Patronów: 1305

Zostań Patronem
Kup na prezent
9 patronów
500 miesięcznie
23 580 łącznie

PLANY KOWALSKIEGO 2023-2024

5 000 zł

miesięcznie

10%

osiągnięto

4 500 zł

brakuje

CELE NOWE i DAWNE

A) CEL NOWY: PRZEKŁAD I WYKONANIE CAŁEJ PIEŚNI O ROLANDZIE. Etap pierwszy: godzinny koncert z wyśpiewaniem nowego przekładu 13 października 2023, w ramach Katharsis Poznań Festival. Potem będę ubiegał się - poprzez wydawcę - o środki na dwujęzyczne wydanie książkowe z pracowaniem i pełne nagranie ciągu roku 2024. W tym roku wsparcie w dziele przekładu opierać zamierzam na https:patronite.pl/Korabita

B) CELE LAT POPRZEDNICH OSIĄGNIĘTE: książki i płyty „Niezbędnik Szuana”, „Król - poeta - rycerz Boży", „Powiem o miłości mej. Colin Muset. Poeta i pieśni” (zobacz publikacje i koncerty JK na stronie www.jacekkowalski.pl).

C) CELE OCZEKUJĄCE NADAL: z racji na stan zdrowia Kowalskiego - zawał serca latem 2021 roku - przerwany został i oczekuje na ciąg dalszy program spotkań w Pracowni Mebli Kowalskich (pracownia Bogusławy Michałowskiej i Czesława Kowalskiego - twórców Mebli Kowalskich, najstarszej polskiej meblościanki). Inne inicjatywy zostały wstrzymane. Książka o sztuce sarmackiej powstaje na razie pod postacią pojedynczych artykułów naukowych, które sukcesywnie publikuję (patrz spis publikacji Kowalskiego na stronie www.jacekowalski.pl).

REALIZOWANE CELE UMIESZCZAM ZAZWYCZAJ NA TT, FB i na moim kanale youtube: http://tinyurl.com/Kowalski-Youtube
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Pawel Warchał
Pawel Warchał
Próg: 50 zł
Nika Nie
Nika Nie
Próg: 20 zł