Avatar użytkownika

KrychuTIR

0
patronów
0 
miesięcznie
0
patronów
0 zł
miesięcznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Za dychę można kupić już 4-pak piwerka dla Kermita, który będzie znietrzeźwiony przez cały dzień, za co z pewnością będzie Ci bardzo wdzięczny i zostaniesz przez niego pozdrowiony w filmie!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora KrychuTIR w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Kierowca ciężarówki z dużym poczuciem humoru, a także YouTuber, reżyser, scenarzysta, aktor, operator, montażysta i producent filmowy w jednym, który pracuje nawet w weekendy, by jego widzowie mieli co oglądać na YouTube. Podróżuje z Kermitem, który jest alkoholikiem i podkrada mu piwo.

Jeżdżę z alkoholikiem Kermitem i razem kręcimy MANIANĘ!

 

Cele Autora

Na piwo dla Kermita
  • 500 zł miesięcznie
  • 500 zł brakuje
0%
Kermit potrzebuje odpowiedniego stężenia alkoholu we krwi by podtrzymać swoje funkcje życiowe. Jego organizm przez ostatnie lata tak bardzo przyzwyczaił się do alkoholu, że jego brak jest dla niego śmiertelnie niebezpieczny. Raz wypił pół piwa bezalkoholowego, co niemal skończyło się jego śmiercią! Na szczęście tylko się zatruł i na drugi dzień doszedł do siebie. Jego ulubionym alkoholem jest piwo, na zakup którego wydaję miesięcznie kilka stówek i liczę, że się dołożycie jeśli los zielonego gałgana nie jest Wam obojętny ;)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora KrychuTIR już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Kamil
Kamil
10 zł
Patryk H
Patryk H
10 zł
Michał Chybowski
Michał Chybowski
10 zł
Piotr Tomica
Piotr Tomica
10 zł
Junior13411
Junior13411
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.