Krzysztof Smejlis

W Patronite od 09.03.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1759

liczba Patronów: 1862

1 patron
10 zł miesięcznie
30 zł łącznie
Uwielbiam fotografię krajobrazową, a od ponad roku wciągnęła mnie astrofotografia. Nocne wyjazdy i powroty o poranku, gdy mam jeszcze okazję zobaczyć wschód słońca, mgły - to jest to co pokochałem. To mój sposób na życie, pasja i coś, co wciągnęło mnie na dobre.

O Autorze

Dostrzegam piękno zwykłych miejsc, w odpowiednim świetle i przy pomocy mojego aparatu i obiektywów. W nocy mam okazję zobaczyć to, co widzą nieliczni w naszym kraju - czyste, pełne gwiazd niebo. Chcę to wykorzystać i robić coraz lepsze zdjęcia naszej galaktyki - Mlecznej Drogi, mgławic oraz innych obiektów.

 

 

 

 

 

Chcesz zobaczyć więcej? Zajrzy na mojego fanpage'a, który polubiło już prawie 13000 realnych użytkowników z całej Polski :)

http://www.facebook.com/fotografswidwin

Od 2012 roku prowadzę kanał na YouTube poświęcony kotom - Bobo i Nikita. Liczba wyświetleń przekroczyła 30 milionów, kilka z nich wyemitowano w telewizji, m.in. na Animal Planet, National Geographic, TV Asashi (w Japonii), CBS, ABC. Fragment jednego z nich puściła u siebie Ellen DeGeneres. To nie była wizualizacja, kliknijcie w ten link:

https://www.facebook.com/bobonikitacats/videos/713580575436102

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni