Krzysztof Smejlis

W Patronite od 09.03.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
30 łącznie
Uwielbiam fotografię krajobrazową, a od ponad roku wciągnęła mnie astrofotografia. Nocne wyjazdy i powroty o poranku, gdy mam jeszcze okazję zobaczyć wschód słońca, mgły - to jest to co pokochałem. To mój sposób na życie, pasja i coś, co wciągnęło mnie na dobre.

O Autorze

Dostrzegam piękno zwykłych miejsc, w odpowiednim świetle i przy pomocy mojego aparatu i obiektywów. W nocy mam okazję zobaczyć to, co widzą nieliczni w naszym kraju - czyste, pełne gwiazd niebo. Chcę to wykorzystać i robić coraz lepsze zdjęcia naszej galaktyki - Mlecznej Drogi, mgławic oraz innych obiektów.

 

 

 

 

 

Chcesz zobaczyć więcej? Zajrzy na mojego fanpage'a, który polubiło już prawie 13000 realnych użytkowników z całej Polski :)

http://www.facebook.com/fotografswidwin

Od 2012 roku prowadzę kanał na YouTube poświęcony kotom - Bobo i Nikita. Liczba wyświetleń przekroczyła 30 milionów, kilka z nich wyemitowano w telewizji, m.in. na Animal Planet, National Geographic, TV Asashi (w Japonii), CBS, ABC. Fragment jednego z nich puściła u siebie Ellen DeGeneres. To nie była wizualizacja, kliknijcie w ten link:

https://www.facebook.com/bobonikitacats/videos/713580575436102

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent