Kucharze BezGranic

GastroAuto Stowarzyszenie Kucharze Bez Granic

30 000 zł

0%

osiągnięto

30 000 zł

brakuje

Naszym głównym celem jest niesienie pomocy innym, aby realizować prawidłowo cele potrzebujemy samochodu dostawczego. Działamy na terenie całej Polski, na tę chwilę produkty i sprzęt dostarczane są przez kilka osób, co często prowadzi do nieterminowych dostaw, i utrudnia nam organizowanie akcji charytatywnych. Dzięki posiadaniu konkretnego samochodu, wyznaczymy osobę odpowiedzialną za dostawy. Posiadanie GastroAuta Stowarzyszenia ułatwi działania logistyczne, podczas organizowania akcji charytatywnych.

Wpłata 3000 zł daje możliwość Patronowi do zorganizowania imprezy dla 10 osób, po wcześniejszej konsultacji zajmujemy się organizacją wydarzenia - dostarczamy nasze produkty oraz zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie. Gwarancji udzielają szefowie kuchni zrzeszeni w Stowarzyszeniu.
Ponadto istnieje możliwość kumulacji wielokrotności wpłat, np. wpłacając 3 x 3000 zł, zapewniamy organizacje imprezy dla 30 osób.

Jest to świetny pomysł dla przedsiębiorstw, które chcą zrobić imprezę dla swoich pracowników i kontrahentów. Jednocześnie przyczynią się do usprawnienia pozostałych akcji charytatywnych, którymi zajmuje się Stowarzyszenie.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)