W Patronite od 23.04.2018

Dofinansowanie LECYMY DURŚ

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

Jak już wcześniej pisaliśmy, jesteśmy całkowicie amatorską grupą sportową. Ogromnie Cieszy nas bieganie i maszerowanie, bo to dla nas naprawdę jedna z lepszych form spędzania wolnego czasu z rodziną na wolnym powietrzu. Jednakże okazuje się, że to wcale nie taka tania pasja. Oprócz stroju, który umówmy się już każdy sam sobie zawsze jest w stanie sprawić, dochodzą koszty wszelakie. Wiele niebiegających nie jest świadomych, iż wszystkie starty w zawodach, rajdach są niestety płatne. :/ Płacić by się porządnie zmęczyć, wręcz nieracjonalne. :-P. Sami bywamy organizatorami lub współorganizatorami imprez sportowych i wiemy jakie to potrafią być spore pieniądze, by wszystko przebiegło zgodnie z standardami bezpieczeństwa ( np. zamknięcie ulic w miastach ). Ucieszymy się z każdego wsparcia. Będziemy nie tylko sami mogli startować w wielu biegach ( koszt biegu dla całej rodziny jest naprawdę duży ), ale także wciąż organizować coś dla miasta czy jego społeczności. Wspomagając nas, wspomagasz również najbardziej potrzebujących, tworząc cykl biegów charytatywnych ,,POMAGAMY DURŚ"
Z Waszym wsparciem, nie będziemy musieli uszczuplać dochodu z biegu o koszty jego przygotowania!
Przyłącz się do naszej rodziny zostając naszym patronem, a naprawdę poczujesz, że robimy kawał dobrej roboty!

SZKÓŁKA SPORTOWA ,,LECYMY DURŚ,, DLA DZIECI I MLODZIEŻY

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 000 zł

brakuje

Od samego początku istnienia grupy marzy nam się otwarcie szkółki sportowej dla najmłodszych. Oprócz biegania czy maszerowania dla samego siebie chcemy zrobić coś dla innych ( bo dla miasta już czynimy ;P ). Wszyscy wiemy zatem, iż najlepszą inwestycją są nasze pociechy. ;-) Pragniemy wyrwać je z wszechobecnej wirtualnej rzeczywistości, wyleczyć z kompleksów i tak często niestety spotykanej nadwagi u młodych osób. ;-( Taka szkółka jak każda inna inwestycja potrzebuje niestety nakładu finansowego. Mowa tu o wynajęciu sali ( koszt 500 zł ), zatrudnienie kadry ( koszt 400 zł ), a także takich przyziemnych rzeczach jak stroje sportowe czy woda mineralna. Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę, która tylko przybliży nas do momentu przecięcia magicznej czerwonej wstęgi otwierając przed dziećmi świat prawdziwej pasji i przygody w duchu zdrowszego trybu życia. :-)

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)