Ludzie są ciekawi - podkast

W Patronite od 16.03.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 3032

Liczba Patronów: 2391

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
10 miesięcznie
100 łącznie
Ten podcast to miejsce spotkań ludzi ciekawych. Takich, którzy chcą się nieustannie rozwijać, poznawać świat i innych ludzi, inne punkty widzenia, poszerzać wiedzę, zgłębiać historię, ludzką psychikę, naturę ale także doświadczyć czegoś nowego. Mam nadzieję, że moi goście Was zainspirują. Marek

O Autorze

Cześć nazywam się Marek Piotr Wójcicki. Używam dwóch imion, bo mam pierwsze imię po moim Tacie. W domu - dla rozróżnienia - jestem "juniorem" ale w Polsce "jr" brzmiałoby dziwnie. Więc jest Marek Piotr. Jestem genealogiem amatorem, amatorem podróży, dobrej kuchni. Genetycznym Wikingiem (haplogrupa Y-18103), a z urodzenia warszawiakiem. 

Niektórzy z Was mogą mnie kojarzyć z jednej z ogólnopolskich stacji telewizyjnych. Teraz postanowiłem przejść do internetu i rozwijać się po swojemu. Niezależnie. Dlatego uruchomiłem podkast.

Jeśli jesteście ciekawi ludzi i świata - to ten podkast jest dla Was. Rozmawiam tu z ludźmi którzy są ciekawi, bo mają interesujące życie, pasje czy zawody. Ludźmi których mijamy na codzień, ale niewiele o nich wiemy. Tu możecie ich poznać. Może Was zainspirują. Może sprawią, że na pewne rzeczy spojrzycie inaczej. Inaczej będziecie postrzegać świat wokół Was. I ludzi wokół Was. Podkast "Ludzie są ciekawi" jest o ludziach, którzy są ciekawi i dla ludzi, którzy są ciekawi.

Żeby rozwijać podkast - potrzebuje Waszego wsparcia. Kwota, którą możecie mnie wesprzeć kwota stałego, miesięcznego wsparcia, pozwoli mi poświęcić swój czas na regularne tworzenie podkastu, jego rozwój i wyszukiwanie interesujących gości oraz robienie dobrego researchu. Ogromnej ilości czasu (już to wiem) - wymaga także ogarnięcie strony internetowej www.ludziesaciekawi.pl oraz fanpage'ów na Facebooku, Instagramie i Tik Toku i YouTube. Wszystko po to by komunikacja między nami była lepsza i by Wasze zangażowanie w ten projekt mogło rosnąć. Wasze wsparcie pozwoli mi też na zakup lepszego sprzętu (mikrofony, komputer do montażu) utrzymanie podkastu (płatne miejsce na platformach dla podkasterów) oraz opłacenie takich kosztów jak utrzymanie strony www (serwer, protokołu bezpieczeństwa itd. Stronę uzupełniam sam. Sam też montuje swój podkast. Jest więc co robić ale mam przynajmniej świadomość, że odpowiadam za całość tego projektu.  Jego profesjonalne tworzenie to niemal praca na pełen etat.

Jeśli Wasze wsparcie będzie większe od zakładanego - będę chciał zwiększę liczbę odcinków podkastu. Pojawiałyby się częściej, niż co tydzień. W przyszłości mógłbym też pomyśleć o wersji podkastu nie tylko w wersji audio ale także w wersji z wizją np na YouTube. Tematów jest morze, a ludzi do rozmawiania miliony. Wszystko zależy od Waszego zaangażowania w ten projekt.

 Zapraszam do słuchania. Miło Was tu widzieć.

Marek Piotr Wójcicki.

 

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
ŁUKASZ DAWID
ŁUKASZ DAWID
Próg: 5 zł
Kochać i Być Kochanym
Kochać i Być Kochanym
Próg: 10 zł