Avatar użytkownika

ludzie są ciekawi

1
patron
5 
miesięcznie
350 
łącznie
1
patron
5 zł 350 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Okazując wsparcie na tym poziomie dajecie mi znać, że mój podcast Wam się podoba i chcecie słuchać kolejnych rozmów z kolejnymi gośćmi. Ten próg (poziom) wsparcia - choć jest pierwszy w kolejce - dodałem już po ustaleniu wszystkich kolejnych (10, 25, 50 i 100). To moja odpowiedź na sugestie niektórych ze słuchaczy mojego podcastu oraz działanie w myśl zasady "ziarnko do ziarnka..." :) Każde wsparcie jest ważne. I każde pozwoli mi rozwijać podcast.
10 zł miesięcznie
Wspierając mnie w ten sposób pokazujecie , że interesują Was ludzie i świat. Jesteście otwarci na innych i ich ciekawi. Ja w Waszym imieniu porozmawiam z ludźmi, którzy mają ciekawe życie, psaje, zawody i zainteresowania. Dzięki Wam będę mógł robić to co lubie i robię najlepiej - rozmawiać z ludźmi. Tak jak chcę i o czym chcę. A Wy - nie wychodząc z domu - dostaniecie to co lubicie - ciekawą historię i garść inspiracji w moim podcaście "Ludzie są ciekawi".
25 zł miesięcznie
Decydując się na wsparcie na tym poziomie znajdziecie Wasze imiona i nazwiska w osobnym poście z podziękowaniami na funpage'u mojego podcastu na Facebooku i Instagramie. Będzie on publikowany raz na miesiąc. Niech inni zobaczą, że lubicie ciekawe rozmowy i chcecie ich usłyszeć więcej. Dlatego mnie wspieracie.
50 zł miesięcznie
Widać, że zależy Wam na naprawdę wysokim poziomie rozmów i chcielibyście mieć trochę wpływu na to, co w moim podcaście się pojawi. "Ludzie są ciekawi" to rozmowy na wiele tematów z wieloma osobami. Osoby wspierające mnie kwotą , o której tu mowa (50 złotych) bedą mogły za pośrednictwem Facebooka zasugerować mi temat który powinienem poruszyć . Będę je zapisywał w swojej bazie tematów do zrobienia i starał się sukcesywnie realizować. To jest mój podcast tworzony dla Was. Dlatego chciałbym, żebyście mięli w nim swój udział.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
50 dostępnych miejsc
Wspierający mnie w ten sposób - zasługują na tytuł Podcastowego Mecenasa. Doceniając Wasze zaangażowanie, wsparcie i wkład - proponuję by Wasze imiona i nazwiska pojawiły się raz na miesiąc w specjalnym filmiku, w którym osobiście podziękuję najhojniejszym wspierajacym mój podkast. Filmiki te pojawią się na funpage'ach pocastu na FB i Instagramie.
Na tym poziomie wsparcia będziecie mieli taką możliwość. Tylko poważne propozycje :)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora ludzie są ciekawi w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Ten podcast to miejsce spotkań ludzi ciekawych. Takich, którzy chcą się nieustannie rozwijać, poznawać świat i innych ludzi, inne punkty widzenia, poszerzać wiedzę, zgłębiać historię, ludzką psychikę, naturę ale także doświadczyć czegoś nowego. Mam nadzieję, że moi goście Was zainspirują.
Marek

. ( Cześć. Nazywam się Marek Piotr Wójcicki. Używam dwóch imion, bo mam pierwsze imię po moim Tacie. W domu - dla rozróżnienia - jestem "juniorem" ale w Polsce "jr" brzmiałoby dziwnie. Więc jest Marek Piotr. Jestem genealogiem amatorem, amatorem podróży, dobrej kuchni. Genetycznym Wikingiem (haplogrupa Y-18103), a z urodzenia warszawiakiem. 

Niektórzy z Was mogą mnie kojarzyć z jednej z ogólnopolskich stacji telewizyjnych. Teraz postanowiłem przejść do internetu i rozwijać się po swojemu. Niezależnie. Dlatego uruchomiłem podkast.

Jeśli jesteście ciekawi ludzi i świata - to ten podkast jest dla Was. Rozmawiam tu z ludźmi którzy są ciekawi, bo mają interesujące życie, pasje czy zawody. Ludźmi których mijamy na codzień, ale niewiele o nich wiemy. Tu możecie ich poznać. Może Was zainspirują. Może sprawią, że na pewne rzeczy spojrzycie inaczej. Inaczej będziecie postrzegać świat wokół Was. I ludzi wokół Was. Podkast "Ludzie są ciekawi" jest o ludziach, którzy są ciekawi i dla ludzi, którzy są ciekawi.

Żeby rozwijać podkast - potrzebuje Waszego wsparcia. Kwota, którą możecie mnie wesprzeć  (stałego, miesięcznego wsparcia) pozwoli mi poświęcić swój czas na regularne tworzenie podkastu, jego rozwój i wyszukiwanie interesujących gości oraz robienie dobrego researchu. Ogromnej ilości czasu (już to wiem) - wymaga także ogarnięcie strony internetowej www.ludziesaciekawi.pl oraz fanpage'ów na Facebooku, Instagramie i Tik Toku i YouTube. Wszystko po to by komunikacja między nami była lepsza i by Wasze zangażowanie w ten projekt mogło rosnąć. Wasze wsparcie pozwoli mi też na zakup lepszego sprzętu (mikrofony, komputer do montażu) utrzymanie podkastu (płatne miejsce na platformach dla podkasterów) oraz opłacenie takich kosztów jak utrzymanie strony www (serwer, protokołu bezpieczeństwa itd. Stronę uzupełniam sam. Sam też montuje swój podkast. Jest więc co robić ale mam przynajmniej świadomość, że odpowiadam za całość tego projektu.  Jego profesjonalne tworzenie to niemal praca na pełen etat.

Jeśli Wasze wsparcie będzie większe od zakładanego - będę chciał zwiększę liczbę odcinków podkastu. Pojawiałyby się częściej, niż co tydzień. W przyszłości mógłbym też pomyśleć o wersji podkastu nie tylko w wersji audio ale także w wersji z wizją np na YouTube. Tematów jest morze, a ludzi do rozmawiania miliony. Wszystko zależy od Waszego zaangażowania w ten projekt.

 Zapraszam do słuchania. Miło Was tu widzieć.

Marek Piotr Wójcicki.

 

 

 

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj ludzie są ciekawi w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Mój rozwój jako niezależnego dziennikarza
  • 4 000 zł miesięcznie
  • 3 995 zł brakuje
0%
Cześć nazywam się Marek Piotr Wójcicki. Używam dwóch imion, bo mam pierwsze imię po moim Tacie. W domu - dla rozróżnienia - jestem "juniorem", ale w Polsce "jr" brzmi dziwnie. Jestem genealogiem amatorem, amatorem podróży, dobrej kuchni. Genetycznym Wikingiem (haplogrupa Y-18103), a z urodzenia warszawiakiem. 
Jak pewnie część z Was wie - do niedawna pracowałem w jednej z ogólnopolskich stacji telewizyjnych. Teraz postanowiłem przejść do internetu i rozwijać się po swojemu. Niezależnie.
Dlatego uruchomiłem podkast. Ta kwota stałego, miesięcznego wsparcia, pozwoli mi poświęcić swój czas na regularne tworzenie podkastu i wyszukiwanie interesujących gości oraz robienie dobrego researchu. Ogromnej ilości czasu (już to wiem) - wymaga także ogarnięcie strony internetowej www.ludziesaciekawi.pl oraz funpage'ów na Facebooku, Instagramie i Tik Toku i YouTube. Wszystko po to by komunikacja między nami była lepsza i by Wasze zangażowanie w ten projekt mogło rosnąć.
Wasze wsparcie pozwoli mi też na zakup lepszego sprzętu (mikrofony, komputer do montażu) utrzymanie podkastu (miejsce na platformach dla podkasterów) oraz opłacenie takich kosztów jak obsługa strony www, programów graficznych i innych.
Kosztów jest sporo a profesjonalne tworzenie podkastu to niemal praca na pełen etat.
Jeśli Wasze wsparcie będzie większe od zakładanego - będę myślał o zwiększeniu liczby odcinków podkastu. Pojawiałyby się częściej, niż co tydzień. Może jakieś odcinki ekstra. W przyszłości mógłbym też pomyśleć o wersji podkastu nie tylko w wersji audio ale także w wersji z wizją np na YouTube. Do czego niektórzy mnie namawiają.
Tematów jest morze, a ludzi z którymi chcę rozmawiać - miliony :)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora ludzie są ciekawi już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Jagoda Semków
Jagoda Semków
5 zł
Monika Oborska
Monika Oborska
5 zł
Gregoria
Gregoria
50 zł
Anonimowy patron
5 zł
ŁUKASZ DAWID
ŁUKASZ DAWID
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.