Avatar użytkownika

Latika Opalińska

0
patronów
0 
miesięcznie
4 950 
łącznie
0
patronów
0 zł 4 950 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Wybierz 10 zł
100 dostępnych miejsc
Bardzo dziękujemy że stałeś się patronem Latiki na pewno bardzo nam to pomoże w jej rozwoju
30 zł miesięcznie
Wybierz 30 zł
100 dostępnych miejsc
Wow jesteśmy mega zadowoleni że zostałeś PATRONEM Lati, bardzo dziękujemy że jesteś z nami. Jeżeli się zgodzisz to bardzo chętnie opublikujemy na naszych mediach społecznościowych że jesteś naszym patronem oraz dla każdego chętnego patrona wspierającego powyżej 6 miesiecy wyślemy parę super wlepek Latika 466
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
100 dostępnych miejsc
To już bardzo duża dla Nas pomoc, dziękujemy Ci za zaangażowanie jesteś super Patronem. W nagrodę publikujemy personalizowane podziękowania na naszych social mediach, a przy subskrybcji na 12 miesięcy wysyłamy super naklejki oraz super zdjęcie z autografem Lati
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
20 dostępnych miejsc
Bardzo dziękujemy to dla nas bardzo ale to bardzo duża pomoc, jesteś naszym Mega patronem, Twój wkład w rozwój Latiki jest nieoceniony. W nagrodę publikujemy personalizowane podziękowania na naszych social mediach, przy subskrybcji 12 miesięcy wysyłamy do Ciebie super zestaw naklejek, specjalną czapkę z logo Latiki i autografem oraz oferujemy spotkanie na wspólnym treningu gdzie miło spędzimy czas z motocyklami.
300 zł miesięcznie
Wybierz 300 zł
10 dostępnych miejsc
Bum rozbiłeś bank jesteś najlepszy z najlepszych, jesteśmy zachwyceni że są na świecie tacy ludzie jak Ty, którzy potrafią docenić młody talent. Przy subskrybcji 12 miesięcy w nagrodę umieścimy logo Twojej firmy na naszym busie, motocyklu oraz kombinezonie. Stałeś się naszym super Patronem i zarazem partnerem na nadchodzący sezon. Zapraszamy Cię do spotkania na wspólnym treningu, udostępnimy Ci motocykl i razem pojeździmy. :)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Latika Opalińska w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Latika Opalińska #466, 9 letnia motocyklistka Pitbike SM

Witamy jesteśmy rodzicami cudownej Latiki Opalińskiej #466. Chcielibyśmy się podzielić z Wami naszym szczęściem. 

Wszystko zaczęło się jakieś 5lat temu kiedy Lati mając niecałe 5lat dostała pierwszy motocykl, był to mały pocket, który bardzo szybko został zmieniony na mini crossa. Na początku było to jeżdżenie po polach i lasach :)

2 lata temu jednak zaczęliśmy trenować już profesjonalnie na torach asfaltowych, gdy w zeszłym roku Latika osiągnęła wiek by zrobić licencję motocyklową czyli 8lat i ruszyliśmy z Pucharem Polski Pit Bike SM oraz Mistrzostwami Polski Pit Bike SM.

W 2021r. na każdych zawodach na jakich Latika wystartowała stała na podium ostatecznie zajmując

3 miejsce w Pucharze Polski Pitbike SM kategorii Pit girls,

3 miejsce w Mistrzostwach Polski Pit Bike SM Pit girls,

2 miejsce Pucharu Husator CUP w kategorii KIDS. (wygrywając każda rundę)

 

W tym roku ze względu na osiągnięcia oraz umiejętności wystąpiliśmy do PZM o promesę dla Latiki by mogła wystartować w kategorii wyższej i ścigać się z dorosłymi na większych motocyklach. Otrzymaliśmy zgodę i 9-letnia Latika jako najmłodsza w historii PIT LADIES startuje w Pucharze Polski Pitbike SM, prowadząc w klasyfikacji generalnej.

Obecnie jesteśmy w super zespole Olsztyn Racing, który jest drużynowym Mistrzem Polski Pit Bike SM. Oraz prowadzi w klasyfikacji teamów w Pucharze Polski Pitbike SM.

Latiki trenerami są Marek Szkopek oraz Oscar Kubicki. 

W każdej wolnej chwili trenujemy na torach i obiektach do tego stworzonych w całej Polsce.

O patronite nawet nie wiedziliśmy, ale dużo razy słyszeliśmy załóż patronite jest wiele osób które się dołożą. Wierzymy w ludzi więc jesteśmy :)

Niestety sporty Motocyklowe są bardzo kosztowne. I szukamy pomocy oraz sponsorów i parterów z każdej możliwej strony. Każda z rund to koszt 2-4tys złotych po najtańszej linii oporu.

Zapraszamy was do odwiedzenia i polubienia naszych profili społecznościowych na fb oraz instagramie

https://www.facebook.com/Latika-Opali%C5%84ska-466-106679554760710/

Instagram 

Latika_466 

Wywiad o Lati

https://fb.watch/v/1enC1KweA/

 

Cele Autora

Sezon 2023
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 3 000 zł brakuje
0%
Cel jest jeden dalszy rozwój Latiki, jak największa ilość startów. l mnóstwo dobrej zabawy na motocyklu, zdobycie wszystkich Pucharów w zawodach jakich startuje, łamanie kolejnych rekordów, poznawanie nowych ludzi i miejsc robiąc to co kocha. Pieniądze zostaną wydane na zakup części do motocykli, opon, wpisowe na zawody, track daye i wszystko co związane z Latiki pasją.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Latika Opalińska już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Marcin Stecki
Marcin Stecki
300 zł
Kamila Czerniak
Kamila Czerniak
50 zł
Dorota Opalińska
Dorota Opalińska
100 zł
Grzegorz Zembroński
Grzegorz Zembroński
50 zł
Tomasz Mąderek
Tomasz Mąderek
100 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.