Lea Lorindol

Na dobry start!

250 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

250 zł

brakuje

Moim marzeniem jest utrzymywać się z tego co kocham robić. Cel ten jest dla mnie małym kroczkiem, ale dzięki temu będę w stanie się nie przejmować problemami dnia codziennego (rachunki he he). Bez wątpienia rysowanie pochłania mnóstwo czasu a bardzo zależy mi na tym byście mieli regularny dostęp do moich prac.

Rozpoczynam przygodę z streamingiem!

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Kto by nie chciał oglądać powstawania prac na żywo z komentarzem artysty?!
Chce zacząć publikować streamy dzięki którym będziecie mogli mnie bliżej poznać i zobaczyć jak faktycznie pracuję.

Seria lekcji wideo! Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć w pigółce.

2 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 500 zł

brakuje

Chcę stworzyć kurs, w którym znajdziecie podstawy podstaw rysowania ale i nie tylko. Bardzo dobrze wiem jak ważne jest nastawienie do siebie i otaczającego nas świata. Nie będzie to w żadnym wypadku coachingowe gadanie, ale moje sprawdzone i przetestowane sposoby jak nie przejmować się otoczeniem (czytaj np. znajomi), jak się motywować do działania i czyje porady tak naprawdę są dla NAS wartościowe.
Będę również chciała poruszyć tematy zaproponowane przez Was. Kto lepiej jak nie wy sami wiecie czego najbardziej potrzebujecie.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)