LifeTrip - Survival & Bushcraft

W Patronite od 27.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 731

Liczba Patronów: 1029

Zostań Patronem
10 patronów
480 miesięcznie
4 880 łącznie

Szklane oko obiektywu zmienia perspektywę widzenia

5 000 zł

97%

osiągnięto

120 zł

brakuje

Obiektyw Tamron 150-600 mm f/5-6.3 SP G2 / Nikon niesamowity sprzęt, który zmieni spojrzenie na leśną knieje podczas Bezkrwawych Łowów.

Obiektyw odporny na wilgoć, o zmiennej ogniskowej z wydajnym systemem stabilizacji obrazu, najcichszy obiektyw dostępny na rynku, będzie ogromnym ukłonem w kierunku naszego leśnego kolegi “Mrówy”. Dla niewtajemniczonych Mrówa jest specjalistą od dzikich zwierząt oraz roślin. Las jest naturalnym środowiskiem Mrówy, odkrywa w nim swoją drugą naturę, pozwalając innym poprzez fotografię choć przez chwilę spojrzeć na świat swoim okiem - szklanym okiem.

W naszej szkole to właśnie Mrówa (Maciej Kruszewski) zajmuje się prowadzeniem zajęć przyrodniczych (Bezkrwawe Łowy). Jego kanał na Instagramie odkrywa przed miłośnikami outdooru sekrety pięknego leśnego świata, który znajduje się tuż za rogiem, w lesie, który widzisz ze swojego okna.

Mrówa podczas swoich wojaży w terenie zmaga się z wieloma utrudnieniami, musi bez przerwy zmagać się z wszechobecną wilgocią a posiadany aktualnie obiektyw jest na nią bardzo czuły. Podczas podchodzenia zwierzyny często też zdarza się, że zanim ustawi ostrość, zwierzyna ucieka w popłochu słysząc ostrzenie obiektywu, niweczy to czasem jedno jedyne w swoim rodzaju zdjęcie.

Pomóżmy Mrówie wejść na wyższy poziom fotografii przyrodniczej, pozwólmy mu dzielić się piękną Polską przyrodą odwzorowaną na zdjęciach w 100%. Pozwól sobie na odrobinę relaksu podczas przemierzania wraz z nim leśnych zakamarków.
Odkryj tajemnice mieszkańców pobliskiego lasu. Zajrzyj w głąb natury, poznaj tajemnice bytowania łosi, dzików jeleni. Zobacz jak bóbr reguluje koryto rzeki, jak wiewiórka chowa zapasy na zimę, czy dzięcioł zielony kopie zimą jamy w mrowisku w poszukiwaniu pożywienia. Polskie lasy zamieszkiwane są przez niezliczoną ilość gatunków zwierząt i roślin, dając nam możliwość podziwiania tego jakże pięknego środowiska.

Dziękujemy za wsparcie w tym szczytnym edukacyjnym projekcie.

Świat z lotu ptaka jest piękny i niesamowity

4 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

DJI Mavic Air 2 - to dron, który umożliwi nam obserwację natury z całkiem innej perspektywy.
Lasów pełnych zwierzyny, niezliczonych bagiennych terenów, zróżnicowanej roślinności. Rzek z licznymi rozlewiskami, zakamarkami i tajemnicami.
Dron pozwoli nam organizować szkolenia jak i imprezy charytatywne na całkiem innym poziomie. Nasze filmy zyskają realistycznego wyrazu i oryginalność.
Możesz zostać częścią tego projektu i pokazać światu, że wszystko jest możliwe, wystarczy tylko rozwinąć skrzydła i wzbić się razem z nami w powietrze za pośrednictwem Drona DJI Mavic Air 2

Obecny rok jest dla nas bardzo istotny, w planach mamy mnóstwo kreatywnych projektów, które zapoczątkują nowy program nauczania w naszej rodzinnej szkole. Na wyróżnienie zasługuje, edukacja naszych najmłodszych pociech, dla których zdjęcia i filmy z drona z pewnością będą niesamowitym uzupełnieniem zdobytej leśnej wiedzy. Dzięki dronowi będziemy mogli podglądać dzikie zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Będziemy mogli zabrać dzieci w tereny, gdzie tylko słońce dociera swoimi promieniami. Niemożliwe stanie się możliwe.

Nie tylko dzieci w tym roku będą naszym celem nauczania, znajdzie się też coś dla dorosłych.
Wychodzimy z naszą wiedzą do ludzi związanych z szeroko pojętym outdoorem. Chcemy, aby podróżowanie stało się bezpieczniejsze, zdobywanie szczytów bardziej rozsądne. Dron będzie niesamowitym uzupełnieniem nauczania umiejętności marszruty na azymut, pokazując okolicę z lotu ptaka rozwiniemy wiedzę czytania map o realny wgląd w dany teren, na którym się znajdujemy. Nasza szkoła Survivalu i Bushcraftu wychodzi naprzeciw ludziom, dla których wędrówki po górach czy lasach są swoistą częścią życia ich pasją i celem. Czy zaliczasz się do ludzi dla których outdoor jest drzwiami do wolności?

Z góry ogromnie dziękujemy za twoje wsparcie ;)
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Bartosz Poreda
Bartosz Poreda
Próg: 50 zł
Tomasz Gzieło
Tomasz Gzieło
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Przemysław Baran
Przemysław Baran
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Karolina Wójcik
Karolina Wójcik
Próg: 10 zł