Avatar użytkownika

"Lifyen"

2
patronów
15 
miesięcznie
360 
łącznie
2
patronów
15 zł 360 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
+ Podziękowanie za wsparcie!
10 zł miesięcznie
+ Podziękowanie za wsparcie!
+ Wpisanie na stronę internetową www.angrytrans.net w "Patroni".
+ Zasugerowanie tematu do poruszenia na łamach mojego transaktywizmu.
+ Dodanie do grupy na FB "Angry Fans".
30 zł miesięcznie
Wybierz 30 zł
10 dostępnych miejsc
+ pocztówka z Krakowa (albo skądś inąd, zależy jak mnie życie poniesie w danym miesiącu). Ilość: 3 na 3 miesiące wsparcia (1 pocztówka na 1 miesiąc).
+ szkic cyfrowy lub tradycyjny. W takim stylu jak rysuję na swoim FP "Angry Trans", rysuje głównie ludzi, postacie, furry, pokemony, do ustalenia mailowo. Ilość: 3 rysunki na 3 miesiące wsparcia (1 rysunek na 1 miesiąc).

Poprzednie progi:
+ Podziękowanie za wsparcie!
+ Wpisanie na stronę internetową www.angrytrans.net w "Patroni".
+ Zasugerowanie tematu do poruszenia na łamach mojego transaktywizmu.
+ Dodanie do grupy na FB "Angry Fans".
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
5 dostępnych miejsc
+ Rysunek digitalowy postaci. W takim stylu jak rysuję na swoim FP "Angry Trans", rysuje głównie ludzi, postacie, furry, pokemony, do ustalenia mailowo. Ilość: 3 rysunki na 3 miesiące wsparcia (1 rysunek na 1 miesiąc).
+ Plakat z cosplayem A4 (do ustalenia mailowo). 1 plakat na 3 miesiące.
+ Przypinka i naklejka (do ustalenia mailowo). 1 przypinka i 1 naklejka na 3 miesiące.

Poprzednie progi:
+ Podziękowanie za wsparcie!
+ Wpisanie na stronę internetową www.angrytrans.net w "Patroni".
+ Zasugerowanie tematu do poruszenia na łamach mojego transaktywizmu.
+ Dodanie do grupy na FB "Angry Fans".
+ Pocztówka z Krakowa (albo skądś inąd, zależy jak mnie życie poniesie w danym miesiącu). Ilość: 3 na 3 miesiące (1 pocztówka na 1 miesiąc).

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora "Lifyen" w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jestem Grzegorz "Lifyen" Żak, jestem aktywistą transpłciowym nastawionym na pomoc osobom transpłciowym na początkach tranzycji, a w wolnej chwili cosplayer i amatorski brzdękacz na lirze, gitarze i pianinie.
https://heylink.me/lifyen/

Zdjęcie zrobione w ramach Kampani Przeciw Transfobii KPH przez: Eva Hajduk, retusz zdjęcia: Luka Lukasiak.

O mnie

Mieszkam w Krakowie i jestem transpłciowym chłopakiem którego celem jest pomaganie osobom transpłciowym, a swój wolny czas staram się dzielić pomiędzy transaktywizmem, cosplayem i muzyką.

Patronite tworzę by móc lepiej dostarczać materiały transaktywistyczne: w najbliższych planach mam stworzenie artykułu i filmiku odnośnie tak zwanego "passingu". W swoich planach mam jeszcze około 7 różnych pozycji które chce stworzyć, jednakże chciałbym o nich informować dopiero po ukończeniu wcześniejszego celu.

 

Cel Patronite

Ostatnio mój transaktywistyczny czas mocno poszedł w stronę Fundacji i staram się wrócić do publikowania swoich rzeczy na Angry Trans. Mam w planach jeszcze sporo rzeczy które chciałbym dla Was zrobić.

Bez Was nie dam rady!

 

Transaktywizm

Jestem autorem FanPage "Angry Trans" gdzie od 2018 roku edukuję o transpłciowości, niebinarności i dzielę się swoją drogą tranzycji.

Mam zaszczyt bycia w zarządzie Fundacji Trans-Fuzja która wspiera osoby transpłciowe, niebinarne i nienormatywne płciowo w Polsce.


Jako administrator "Grupy Wsparcia dla Osób Transpłciowych", największej grupie na facebooku pomagającej osobom nienormatywnym płciowo, dbam o to by osoby transpłciowe mogły otrzymać pomoc i informacje odnośnie tranzycji w miłej atmosferze.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Jestem jednym z twórców filmików na kanale YouTube, Transbros.


Współprowadziłem i współprowadzę szkolenia odnośnie transpłciowości, niebinarności, wsparcia osób nienormatywnych płciowo dla rodziców, oraz szkolenia dedykowane specjalistom zdrowia psychicznego.

Mój aktywizm to głównie wsparcie i informowanie o procesie tranzycji jednakze zdarza mi się również występować w mediach i biorę udział w wywiadach.

W Krakowie prowadzę grupy wsparcia w Centrum Równości DOM EQ i staram się dbać o lokalną krakowską społeczność.

 

Cosplay

Nie samą transpłciowością człowiek żyje! W wolnych chwilach jeżdżę na konwenty fantastyki/mangi/anime i robię cosplaye swoich ulubionych postaci. Czasem coś uszyje, czasem zrobię jakąś broń, przedmiot, a czasem też i kupię już gotowe elementy czy też strój. W trakcie trwania festiwali skupiam się na ludziach, sesjach zdjęciowych i zabawie!

Moje cosplaye można oglądać na:

Devil May Cry 5 - Nero with Red Queen Cosplay     Venti Genshin Impact - adult manga version cosplay    Nero and Kyrie Cosplay - Devil May Cry

Zdjęcia robione przez: Yelonkowe_Pstryki, _myku, V.U. NoxcraftThe Puddins'

Muzyka

Uczę się grać na lirze, gitarze i pianinie, a w planach mam lekcje śpiewu. Nie da się ukryć że ciężko znaleźć czas na jeszcze tak potężne hobby, ale staram się jak mogę! Chciałbym kiedyś robić covery swoich ulubionych piosenek i tworzyć własne utwory. Mojego brzdękolenia na rzeczach wszelakich możecie posłuchać na: https://www.tiktok.com/@_lifyen .

Venti Genshin Impact cosplay    Venti Genshin Impact - modern casual cosplay

Zdjęcia robione przez: Szymon "Invel" Faron, Yelonkowe_pstryki

Cele Autora

Artykuł i Filmik "Passing"
  • 200 zł
  • Cel osiągnięty!
100%
Artykuł i filmik na kanale Transbros odnośnie passingu, wraz z obrazkami. Passing oznacza jak jesteśmy widziani w społeczeństwie: Do jakiej płci się nas przypisuje na podstawie stereotypów?
Chce aby ten materiał bardzo porządnie wyczerpywał wszelkie zagadnienia związane z passingiem i w tematach około tego oraz by pomógł ludziom: Czy szukają rozwiązań na idealny passing czy może właśnie chcą się uwolnić z jego sideł, z społecznego szufladkowania się w danej kategorii.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora "Lifyen" już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Czarownica Kinga
Czarownica Kinga
10 zł
Swen Marondel
Swen Marondel
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.