W Patronite od 10.11.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2809

Liczba Patronów: 2230

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
15 miesięcznie
150 łącznie
Jestem Grzegorz "Lifyen" Żak, jestem aktywistą transpłciowym nastawionym na pomoc osobom transpłciowym na początkach tranzycji, a w wolnej chwili cosplayer i amatorski brzdękacz na lirze, gitarze i pianinie. https://heylink.me/lifyen/

O Autorze

Zdjęcie zrobione w ramach Kampani Przeciw Transfobii KPH przez: Eva Hajduk, retusz zdjęcia: Luka Lukasiak.

O mnie

Mieszkam w Krakowie i jestem transpłciowym chłopakiem którego celem jest pomaganie osobom transpłciowym, a swój wolny czas staram się dzielić pomiędzy transaktywizmem, cosplayem i muzyką.

Patronite tworzę by móc lepiej dostarczać materiały transaktywistyczne: w najbliższych planach mam stworzenie artykułu i filmiku odnośnie tak zwanego "passingu". W swoich planach mam jeszcze około 7 różnych pozycji które chce stworzyć, jednakże chciałbym o nich informować dopiero po ukończeniu wcześniejszego celu.

 

Cel Patronite

Ostatnio mój transaktywistyczny czas mocno poszedł w stronę Fundacji i staram się wrócić do publikowania swoich rzeczy na Angry Trans. Mam w planach jeszcze sporo rzeczy które chciałbym dla Was zrobić.

Bez Was nie dam rady!

 

Transaktywizm

Jestem autorem FanPage "Angry Trans" gdzie od 2018 roku edukuję o transpłciowości, niebinarności i dzielę się swoją drogą tranzycji.

Mam zaszczyt bycia w zarządzie Fundacji Trans-Fuzja która wspiera osoby transpłciowe, niebinarne i nienormatywne płciowo w Polsce.


Jako administrator "Grupy Wsparcia dla Osób Transpłciowych", największej grupie na facebooku pomagającej osobom nienormatywnym płciowo, dbam o to by osoby transpłciowe mogły otrzymać pomoc i informacje odnośnie tranzycji w miłej atmosferze.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Jestem jednym z twórców filmików na kanale YouTube, Transbros.


Współprowadziłem i współprowadzę szkolenia odnośnie transpłciowości, niebinarności, wsparcia osób nienormatywnych płciowo dla rodziców, oraz szkolenia dedykowane specjalistom zdrowia psychicznego.

Mój aktywizm to głównie wsparcie i informowanie o procesie tranzycji jednakze zdarza mi się również występować w mediach i biorę udział w wywiadach.

W Krakowie prowadzę grupy wsparcia w Centrum Równości DOM EQ i staram się dbać o lokalną krakowską społeczność.

 

Cosplay

Nie samą transpłciowością człowiek żyje! W wolnych chwilach jeżdżę na konwenty fantastyki/mangi/anime i robię cosplaye swoich ulubionych postaci. Czasem coś uszyje, czasem zrobię jakąś broń, przedmiot, a czasem też i kupię już gotowe elementy czy też strój. W trakcie trwania festiwali skupiam się na ludziach, sesjach zdjęciowych i zabawie!

Moje cosplaye można oglądać na:

Devil May Cry 5 - Nero with Red Queen Cosplay     Venti Genshin Impact - adult manga version cosplay    Nero and Kyrie Cosplay - Devil May Cry

Zdjęcia robione przez: Yelonkowe_Pstryki, _myku, V.U. NoxcraftThe Puddins'

Muzyka

Uczę się grać na lirze, gitarze i pianinie, a w planach mam lekcje śpiewu. Nie da się ukryć że ciężko znaleźć czas na jeszcze tak potężne hobby, ale staram się jak mogę! Chciałbym kiedyś robić covery swoich ulubionych piosenek i tworzyć własne utwory. Mojego brzdękolenia na rzeczach wszelakich możecie posłuchać na: https://www.tiktok.com/@_lifyen .

Venti Genshin Impact cosplay    Venti Genshin Impact - modern casual cosplay

Zdjęcia robione przez: Szymon "Invel" Faron, Yelonkowe_pstryki


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Czarownica Kinga
Czarownica Kinga
Próg: 10 zł
Swen Marondel
Swen Marondel
Próg: 5 zł
Lilith
Lilith
Próg: 5 zł