Love Explore

W Patronite od 19.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1902

Liczba Patronów: 2581

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
110 miesięcznie
4 080 łącznie

Wsparcie rozwoju bloga i kanału na YouTube

3 000 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

2 890 zł

brakuje

Jak już wiecie z wizytówki, kochamy odkrywać świat i dzielić się tym z innymi. Podróże są naszą pasją i chcielibyśmy odkrywać pozostałe części Wysp Kanaryjskich, żeby móc dzielić się tym z naszymi widzami. Aktualnie nie pracujemy na etacie i budujemy źródła dochodów online, dlatego każda pomoc, jest dla nas ogromnym wsparciem.

Nie zależnie od kwoty wsparcia na Patronite, nowe odcinki na naszym kanale będą powstawały natomiast nie da się ukryć, że otrzymane tu darowizny bardzo pozytywnie wpływają na rozwój całego kanału oraz ułatwiają nam organizowanie kolejnych filmów.

Kwota 3000 zł miesięcznie będzie stanowiła realne wsparcie naszych zasobów, czasu, energii i pieniędzy, w dalszym prowadzeniu i rozwijaniu naszego kanału na YouTube oraz bloga. Utrzymanie bloga i kanału mogłoby wydawać się "tanie", natomiast jak podliczy się wszystkie koszta programów, licencji (np. na muzykę), hosting, domena itd, to wychodzi całkiem spora suma.
Trzeba również wymieniać sprzęty od czasu do czasu, lub inwestować w nowe, takie jak: dron, gimbal, kamera, mikrofony, komputer do obróbki filmów oraz dochodzą koszty podróży etc.

Aktualnie oboje: Klaudia i Kuba, poświęcamy każdą wolną chwilę nad budowaniem naszej marki. Codziennie zasiadamy, by pracować nad wszystkimi zadaniami związanymi z prowadzeniem i promowaniem kanału Love Explore.

Zazwyczaj kończymy dzień około dwunastej w NOCY. A to wszystko dla Was, żeby dzielić się z Wami wszystkim co możemy oraz abyście mieli jak najwięcej informacji o Teneryfie i odpowiedzi na Wasze pytania.

Poświęcamy większość naszego życia prywatnego, na rzecz i rozwój tego projektu.

Bez Waszego wsparcia jest naprawdę ciężko!!

To między innymi, dzięki wsparciu na Patronite jesteśmy w stanie modernizować swój sprzęt do nagrywania czy montowania odcinków.

Bardzo dziękujemy za Waszą bezinteresowną pomoc i dobrowolne dzielenie się swoimi ciężko zarobionymi pieniędzmi

Pozdrawiamy słonecznie!
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Paulina Kulesz
Paulina Kulesz
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Dawid Dutkiewicz
Dawid Dutkiewicz
Próg: 10 zł
Ziomek Michno
Ziomek Michno
Próg: 50 zł
Łukasz Osowski
Łukasz Osowski
Próg: 25 zł
Dawid Dutkiewicz
Dawid Dutkiewicz
Próg: 50 zł