Avatar użytkownika

Love Explore

0
patronów
0 
miesięcznie
5 240 
łącznie
0
patronów
0 zł 5 240 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
PRZYBIJ WIRTUALNĄ PIĄTKĘ!

Obiecujemy, że Twoja symboliczna piątka zostanie dobrze przez nas wykorzystana :)
Jesteśmy bardzo wdzięczni za wsparcie naszego kanału "Love Explore"!
10 zł miesięcznie
BRĄZOWY PATRON

Masz dychę, żeby wesprzeć fajnych ludzi z internetu? SUPER! bardzo dziękujemy! Ta dyszka na pewno nie pójdzie na marne! :)
Wyślemy w Twoją stronę moc pozytywnych intencji i wymienimy Twoje nazwisko (jeśli tylko chcesz) w naszym kolejny poście na Facebooku i Instagramie.

Dzięki za wsparcie! Przybijamy dwie piąteczki :)
25 zł miesięcznie
SREBRNY PATRON

Dziękujemy!
Jeśli tylko chcesz i możesz wspierać nasz kanał trochę bardziej, to ten próg jest właśnie dla Ciebie!
Twoje wsparcie jest dla nas bardzo ważne!
W zamian, wyślemy Ci kartkę z pozdrowieniami z Teneryfy i raz na jakiś czas prezent-niespodziankę! :)
50 zł miesięcznie
ZŁOTY PATRON

Wow! Jesteś niesamowity/niesamowita! Dziękujemy Ci za wsparcie i za to, że jesteś z nami.

Oprócz poprzednich progów, proponujemy Ci wirtualne spotkanie z nami (Whatsup, Zoom, Skype, lub spotkanie na żywo, jak będziesz na Teneryfie). Każdego miesiąca będziemy losować jednego ZŁOTEGO patrona , który będzie mógł poznać nas lepiej i zadać nam interesujące pytania dotyczące Teneryfy... lub pogadać o "wszystkim & niczym" ;))))
100 zł miesięcznie
PLATYNOWY PATRON

Fan na 100%! Stówa to nie mała suma! Nie wyobrażasz sobie, jak bardzo ta suma może nam pomóc w dalszym rozwoju naszego kanału.
W podziękowaniu chcielibyśmy zaoferować Ci wszystko to co w poprzednich progach, oraz dodatkowo na specjalne Twoje życzenie, nagramy film z tematem/tytułem podanym przez Ciebie.
Każdy kto zdecyduje się na ten próg, również zostanie wymieniony na końcu każdego naszego odcinka na YouTube oraz zostanie wyróżniony na naszym blogu w specjalnej zakładce Patroni.

Dziękujemy!
250 zł miesięcznie
DIAMENTOWY PATRON KANAŁU

Wow! Jesteśmy pod wrażeniem!
czy na pewno Ci się coś nie pomyliło? ;)
Jeśli masz taką sumę, by się podzielić i szczerze, chcesz nas wesprzeć, to jesteśmy Ci OGROMNIE wdzięczni za wsparcie !
Nawet nie wiesz ile to dla nas znaczy!
W podziękowaniu za takie duże wsparcie, oferujemy Ci wszystkie nagrody z poprzednich progów + NIESPODZIANKA (koszulka z naszym logo lub inny fajny gadżet z naszego sklepiku)

Bardzo dziękujemy!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Love Explore w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Z tej strony Klaudia, Kuba i Kacperek ! Mieszkamy na Teneryfie i pokazujemy na naszym kanale na YouTube prawdziwe realia życia na Kanarach, jak również ciekawe miejsca, warte uwagi, dla tych którzy planują tu swoje wakacje lub życie!

Hej! 

Z tej strony Klaudia, Kuba i Kacperek! Kochamy cieszyć się życiem, podróżować, poznawać, doświadczać i dzielić się tą pasją z innymi. Nadajemy dla Ciebie z Teneryfy. Pokazujemy warte odwiedzenia miejsca, lokalną kulturę, oraz ciekawostki. Jeśli planujesz tu zamieszkać, znajdziesz u nas dużo wiedzy, od czego zacząć i na co zwracać szczególną uwagę :) 

W 2016 roku przylecieliśmy (jeszcze bez Kacperka) na Teneryfę na wakacje. Tak bardzo nam się tutaj spodobało, że postanowiliśmy się tutaj przeprowadzić. I tak, po 10 latach pracy w Irlandii, zamknęliśmy ten deszczowy rozdział i zamieszkaliśmy na przepełnionej słońcem Teneryfie. 

Nie obeszło się bez przykrych sytuacji. Zostaliśmy oszukani, okradzeni i bez dachu nad głową. Ale jak to mówią; co nas nie zabije, to nas wzmocni! Chyba, że nas zabije :P 

Nie poddaliśmy się i w końcu los się do nas uśmiechnął. Poznaliśmy życzliwych ludzi, znaleźliśmy swój kącik do zamieszkania, stworzyliśmy rodzinę i postanowiliśmy podzielić się naszą przygodą z Tobą :) 

Prowadzimy kanał na YouTube, oraz Bloga o tematyce Teneryfy. W planach znajdują się wszystkie wyspy Kanaryjskie, a w przyszłości, więcej ciekawych do odwiedzenia zakątków świata. 

Naszym marzeniem jest mieć więcej czasu na to, aby robić to, co lubimy robić najbardziej! Podróżować, prowadzić Bloga ,Vloga, oraz żyć wiecznymi wakacjami :) Chcemy, aby nasz kanał był najlepszym skupiającym się na życiu na Teneryfie. Chcemy dzielić się z Tobą najlepszymi miejscami, chwilami i ujęciami, abyś mógł choć trochę poczuć klimat wulkanicznego powietrza Teneryfy :) 

 

Na naszym blogu dowiesz się trochę więcej o tym, czym zajmujemy się oprócz LoveExplore. Przeczytasz też ciekawostki związane z Teneryfą i miejsca godne odwiedzenia. Pobierzesz darmowy eBook w którym poznasz 50 atrakcji Teneryfy o których być może jeszcze nie wiesz. Dzięki naszej współpracy z wiodącymi na rynku dostawcami takich usług jak; wynajem mieszkań, wynajem aut, oraz pokoi hotelowych, zarezerwujesz dla siebie pobyt i transport w atrakcyjnych cenach :) 

Nad wszystkim pracujemy sami. Chcemy przekazać naszą wiedzę naszemu kochanemu synkowi, który przejmując pieczę nad kanałem i Blogiem, będzie tworzył przyszłość dla siebie i swojej rodziny :) 

Sprawdź naszego bloga: https://loveexplore.pl/blog 

Obserwuj nas na IG: https://www.instagram.com/loveexplorekk/

Dołącz do naszej grupy na Fb: https://www.facebook.com/groups/teneryfapopolsku/

 

 

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Cele Autora

Wsparcie rozwoju bloga i kanału na YouTube
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 3 000 zł brakuje
0%
Jak już wiecie z wizytówki, kochamy odkrywać świat i dzielić się tym z innymi. Podróże są naszą pasją i chcielibyśmy odkrywać pozostałe części Wysp Kanaryjskich, żeby móc dzielić się tym z naszymi widzami. Aktualnie nie pracujemy na etacie i budujemy źródła dochodów online, dlatego każda pomoc, jest dla nas ogromnym wsparciem.

Nie zależnie od kwoty wsparcia na Patronite, nowe odcinki na naszym kanale będą powstawały natomiast nie da się ukryć, że otrzymane tu darowizny bardzo pozytywnie wpływają na rozwój całego kanału oraz ułatwiają nam organizowanie kolejnych filmów.

Kwota 3000 zł miesięcznie będzie stanowiła realne wsparcie naszych zasobów, czasu, energii i pieniędzy, w dalszym prowadzeniu i rozwijaniu naszego kanału na YouTube oraz bloga. Utrzymanie bloga i kanału mogłoby wydawać się "tanie", natomiast jak podliczy się wszystkie koszta programów, licencji (np. na muzykę), hosting, domena itd, to wychodzi całkiem spora suma.
Trzeba również wymieniać sprzęty od czasu do czasu, lub inwestować w nowe, takie jak: dron, gimbal, kamera, mikrofony, komputer do obróbki filmów oraz dochodzą koszty podróży etc.

Aktualnie oboje: Klaudia i Kuba, poświęcamy każdą wolną chwilę nad budowaniem naszej marki. Codziennie zasiadamy, by pracować nad wszystkimi zadaniami związanymi z prowadzeniem i promowaniem kanału Love Explore.

Zazwyczaj kończymy dzień około dwunastej w NOCY. A to wszystko dla Was, żeby dzielić się z Wami wszystkim co możemy oraz abyście mieli jak najwięcej informacji o Teneryfie i odpowiedzi na Wasze pytania.

Poświęcamy większość naszego życia prywatnego, na rzecz i rozwój tego projektu.

Bez Waszego wsparcia jest naprawdę ciężko!!

To między innymi, dzięki wsparciu na Patronite jesteśmy w stanie modernizować swój sprzęt do nagrywania czy montowania odcinków.

Bardzo dziękujemy za Waszą bezinteresowną pomoc i dobrowolne dzielenie się swoimi ciężko zarobionymi pieniędzmi

Pozdrawiamy słonecznie!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Love Explore już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
100 zł
Paulina Kulesz
Paulina Kulesz
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.