Avatar użytkownika

Paulina Serwin

0
patronów
0 
miesięcznie
180 
łącznie
0
patronów
0 zł 180 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Kochani, wybierając ten próg zobowiązuję się do przesłania raz w miesiącu drogą mejlową pocztówki do samodzielnego wydruku.
30 zł miesięcznie
Kochani, wybierając ten próg zobowiązuję się do przesłania raz w miesiącu drogą mejlową prostego botanicznego plakatu do samodzielnego wydruku.
50 zł miesięcznie
Kochani, wybierając ten próg zobowiązuję się do przesłania raz w miesiącu drogą mejlową pocztówki i plakatu do samodzielnego wydruku.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Paulina Serwin w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć, witam Cię!
Mam na imię Paulina i kocham tworzyć. Jestem zanurzona w akwarelowym świecie, moim konikiem są słodkie rysunki, które wpasowują się w klimat dziecięcych wnętrz. Projektuję także z wielką chęcią kartki urodzinowe, portrety, czy plakaty botaniczne.

Cześć, dzień dobry!

Moje serce raduje się , że trafiliście w to miejsce w sieci. 

Mam na imię Paulina i kocham tworzyć. Zanurzam się w świecie akwareli, wciąż czegoś się ucząc i odkrywając swój unikalny styl. 

Jestem tu by z ufnością odsłaniać przed Wami kolejne wykonane zlecenia czy pokazać rysunki, nad którymi właśnie pracuję. 

Lubię kawę i chałwę , spacery po lesie, przytulanie się do drzew i koty. Nie lubię truskawek, głośnej muzyki i momentu, w którym bardzo chcę coś namalować ale nic nie przychodzi do głowy.

Mam nadzieję, że się tu rozgościsz ❤️

Cele Autora

iPad pro 11
  • 5 500 zł
  • 5 320 zł brakuje
3%
To chyba największy cel do osiągnięcia o jakim marzę od lat. Marzę już nawet nie skrycie, bo głośno mówię, że ten tablet pozwoli mi rozwinąć artystyczne skrzydła tak, że zacznę dotykać chmurek. To co, damy radę?
Pędzle do akwareli
  • 80 zł
  • Cel osiągnięty!
100%
Moje pędzle mają już chyba tyle lat co ja 😉 nadają się do wymiany i czekam na ten dzień, kiedy będę mogła spokojnie bez wyrzutów sumienia takowe zamówić.
Papier Dąbrówno artistico satin 640gsm
  • 180 zł
  • Cel osiągnięty!
100%
Papier Fabriano o gramaturze 640gsm to moje papiernicze marzenie, czuję że prace na nim wykonane będą jakością sama w sobie

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Paulina Serwin już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Małgorzata Wojciechowska
Małgorzata Wojciechowska
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.