Lurvig Design

W Patronite od 23.04.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie

Dwa odcinki Lurvig Vlog w miesiącu oraz rozpoczęcie przygotowań do Lurvig Inspiracje

1 234 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 234 zł

brakuje

Osiągając ten próg mogę znacznie więcej czasu poświęcić na kanał nie dokładając do niego ani złotówki :) A to oznacza, że wszyscy korzystamy TY masz świeżutki i częstszy kontent na Twoim ulubionym kanale LurvigVLOG a ja dostaję wiatr w żagle bo wiem, że moje pomysły spotkały się z Twoją aprobatą.

Ponadto dzięki Tobie mogę skupić się bardziej na planowaniu  LurvigINSPIRACJE czyli:

1. rozpocząć aktywne przygotowania do stworzenia scenariusza,

2. podjąć współpracę z grafikiem, który nagra i wykona animowane INTRO. Dziś wiem, że ważną jego częścią będzie poznane już przez Ciebie CACKO,

3.  rozpocząć poszukiwania bohaterów/bohaterek nowego cyklu i tutaj już dziś liczę na Twoje sugestie,

4. nawiązać współpracę z partnerami z którymi chcę stworzyć InspirującyBON.
Ruszam w Małopolskę i województwa ościenne z Lurvig Inspiracje

5 678 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 678 zł

brakuje

OOO a to już jest solidny wiatr w moje skrzydła! Ogromniaście podziękuję wielokrotnie i w różny sposób. Oznacza to, że mój pomysł jednak jest genialny i że są na tym świecie ludzie, którzy też w niego wierzą :):):) Ruszam w małopolskę i województwa ościenne na rekonesans i rozpoczynam pierwsze nagrania na LurvigINSPIRACJE.

Ten poziom pozwoli mi miesięcznie na nagranie dwóch odcinków na LurvigVLOG i do dwóch odcinków na LurvigINSPIRACJE. To oznacza również, że jeśli wszystko się powiedzie to będę naprzemiennie publikował odcinki co tydzień!

Dla Ciebie to oznacza na pewno wiele korzyści związanych z InspirującymBONem bo przecież nie zostawię takiego wsparcia bez echa :) A rozpoczynając jazdę po Polsce będę miał większe szanse na nawiązanie ciekawych kontaktów specjalnie dla CIEBIE :)Pakuję walizki i ruszam w Polskę

13 579 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

13 579 zł

brakuje

Trzeba mierzyć wysoko niech marzenia się spełniają!  

Osiągając pięciocyfrowy cel ciągu liczb nieparzystych (ale to brzmi) nie pozostaje mi nic innego tylko spakować walizki i wyjechać w Polskę w poszukiwaniu talentów rzemieślniczych no i oczywiście aby spotkać się z Wami wszystkimi. Zakładam, że część z Was będzie chciała przejechać się Cackiem :) W moich progach dowiesz się jak to można otrzymać :)

Oznacza to, że miesięcznie będę publikował 6-7 filmów: 2 na liście LurvigVLOG oraz aż 4-5 na liście LurvigINSPIRACJE. Wszystko zależy od tego ile miesiąc będzie miał tygodni :) Oznacza to również, że każdego miesiąca przynajmniej tydzień spędzę w terenie odwiedzając i nagrywając filmy z NASZYMI bohaterami i bohaterkami oraz kolejny tydzień na montowaniu  udoskonalaniu filmów przed ich publikacją. Nie zapominam również, że mój kontakt z Wami poprzez media społecznościowe będzie wymagał znacznie większego zaangażowania bo przecież chcesz wiedzieć co i jak to wszystko się odbywa. Na tym etapie na pewno założę dla Was grupę na FB abyście wiedzieli znacznie więcej niż to co będę publikował w relacjach na FB i Insta.

Osiągając ten pułap będzie oznaczało, że kilkanaście odcinków już będzie wisiało na YT.  A tym samym zobaczycie kilkanaście różnych osób z odcinka na odcinek będzie ich coraz więcej. Być może uda nam się wspólnie zorganizować jakieś spotkanie albo specjalne LurvigTARGI? Kto wie... Moja łysa głowa zawsze ma jakieś pomysły a wiele z nich się rodzi na bieżąco.

To co WCHODZISZ W TO?
Zostań Patronem
Kup na prezent