Lurvig Design

W Patronite od 23.04.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Od ponad 3 lat na YT prowadzę kanał LURVIG VLOG gdzie dzielę się wiedzą i doświadczeniem na temat projektowania wnętrz oraz materiałów do ich wyposażenia. Stało się to MOJĄ PASJĄ nawet większą niż samo projektowanie. Jestem na Patronite bo mam mnóstwo pomysłów i chce je z TOBĄ zrealizować.

O Autorze

KIM JESTEM I CO ROBIĘ:

Mam na imię Łukasz, mieszkam w Krakowie a na co dzień zajmuję się projektowaniem wnętrz. Swoją przygodę z YouTube zacząłem w 2017 roku zakładając LurvigVlog gdzie od tego czasu opublikowałem prawie 30 filmów w których DZIELĘ SIĘ zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Opowiadam o tym jak zaprojektować wnętrza, prezentuję podstawowe zasady ergonomii i systematyzuję wiedzę na temat przeróżnych materiałów jakie są dostępne na rynku. W drugiej części każdego odcinka zawsze znajdziesz jakąś branżową ciekawostkę no i oczywiście jeśli wytrwasz do końca to możesz się pośmiać z moich wpadek jakie mają miejsce podczas nagrywania poszczególnych odcinków. 

Dostaję od Was wiele wiadomości o tym, że mój kanał jest przydatny i dzięki niemu nie popełniacie niepotrzebnych błędów które często mogą kosztować krocie. Wiem, że moje DOBRE RADY przydały się już wielu osobom w całej Polsce i że chcecie abym publikował częściej niż raz w miesiącu. Nagrywanie filmów dla Was sprawia mi wiele radości i przyznam, że czuję w tym PASJĘ. Dlatego chciałbym bardziej przekierować swoją uwagę na kanał na YT. Moja codzienna praca jako projektanta wnętrz zapewnia mi stabilizację jednak jest bardzo żmudna i spędzam mnóstwo czasu przy komputerze i bardzo chciałbym to ZMIENIĆ. Czuję, że potrzebuję zmiany! Widzę ogromny potencjał w tworzeniu wartościowego kontentu, z którego możemy wszyscy korzystać. 

Poszukując balansu pomiędzy pracą a pasją postanowiłem pojawić się na Patronite. Chcę kontynuować dotychczasowe działania i jednocześnie wpadłem na GENIALNY POMYSŁ do którego chciałbym ZACHĘCIĆ CIEBIE. I nie chodzi tutaj tylko o korzyści finansowe dla mnie. Wszyscy na tym skorzystamy bez wyjątku:

 • JA - bo wyrwę się od komputera i wyjdę do ludzi i do świata :) Uwierz mi Łukasz między ludźmi potrafi zrobić cuda :) O tym mogą opowiedzieć moi przyjaciele z organizacji pozarządowych gdzie działałem ponad 10 lat. W tym projekcie zamierzam wykorzystać to doświadczenie. 
 • TY - bo szykuję dla Ciebie ciekawy kontent oraz dużą ilość benefitów, z których na pewno skorzystasz.  Wystarczy, że zapoznasz się z proponowanymi progami. A znając mnie to dopiero początek.  
 • BOHATEROWIE I BOHATERKI - nowej playlisty, bo pokażą swoje pasje i otworzą swoje serca przed Tobą dzięki czemu zwiększą prawdopodobienstwo dotarcia do potencjalnych klientów, 
 • MY WSZYSCY - bo stworzymy ciekawą i kreatywną społeczność wspierającą się wzajemnie czerpiąc z tego przyjemność i wzajemne korzyści.

Czy Ty też czujesz w tym wszystkim RADOŚĆ I SZCZĘŚCIE?!? Jeśli tak to już Ci pokazuję o co chodzi. 

 

CO PRAGNĘ  Z TOBĄ ZREALIZOWAĆ?

LURVIG INSPIRACJE to pomysł na nową playlistę. Będąc projektantem wiem jak trudno jest znaleźć coś oryginalnego, stworzonego z pasją i mającego duszę. Na co dzień otaczamy się sztucznymi przedmiotami wyprodukowanymi masowo przez maszyny, dostępnymi w sieciówkach. Dlatego chciałbym dotrzeć do LUDZI, którzy z SERCEM TWORZĄ przedmioty wyposażenia wnętrz i zaprezentować ich światu. Jako artysta wiem, że skupiając się na procesie tworzenia i wykonująć codzienne obowiązki często nie mamy głowy, czasu i umiejętności aby zajmować się sprzedażą, marketingiem, fotografią i wszystkimi elementami związanymi z dotarciem do potencjalnych klientów. Bardzo często ludzie mający ZŁOTO w swoich RĘKACH nie docierają do szerszej widowni a tym samym nie mogą rozwinąć skrzydeł. Ja mam to szczęście, że w tej materii sobie świetnie radzę (nieskromnie) i dlatego postanowiłem również się tym podzielić.

WSPIERAJĄC SIĘ nawzajem jesteśmy w stanie stworzyć coś NIEPOWTARZALNEGO!

Jeśli znasz kogoś kto z pasją i z sercem tworzy przedmioty wyposażenia wnętrz i potrzebuje wiatru w skrzydła to podeślij tej osobie formularz albo wypełni go za nią. 

https://forms.gle/6hfwv76WL1qRfcLj7

 

NIESPODZIANKA

To oto "CACKO" jest owocem MIŁOŚCI jakim obdarowali mnie mój partner, rodzina, przyjaciele i znajomi. Miałem marzenie posiadania MALUSZKA i marzenie się spełniło w dniu moich 40 urodzin. Ogromnie WAM wszystkim za całego serca dziękuję i jestem WDZIĘCZNY za ten cudowny prezent, który sprawia mi wielką przyjemność każdego dnia gdy przemierzam Kraków. 

Piszę o tym ponieważ JA i CACKO wspólnie będziemy przemierzać POLSKĘ w poszukiwaniu Inspiracji i odwiedzając ludzi z PASJĄ. Cacko będzie również jednym z głównych elementów rozpoznawczych dla tej playlisty. Ale o tym będę Wam na pewno pisał na bieżąco w moich mediach społecznościowych, czyli jak na razie na FB i Instagramie. A tymczasem skoro już jesteś tutaj to będzie mi ogromnie MIŁO jeśli WESPRZESZ powyższy pomysł wybraną przez siebie kwotą :)

Obiecuję, że nie zawiodę - będzie WARTO!


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GOTOWI? NA PRZYGODĘ !? ...START!
 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem