M.D. Shooting

W Patronite od 16.10.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1086

liczba Patronów: 1072

4 patronów
80 zł miesięcznie
305 zł łącznie
Pistolet, karabin, strzelba i wszystko co jeszcze jest w stanie strzelać - to zobaczycie na moim kanale na YouTube i o tym poczytacie na blogu na Facebooku. Strzelectwem zajmuję się hobbystycznie i lubię zarażać swoją pasją innych. Chcesz zacząć strzelać i kupić własną broń? Zapraszam do zajrzenia!

O Autorze


Cześć, nazywam się Mateusz i prowadzę kanał na YouTube poświęcony tematyce broni palnej oraz podstawowym aspektom pierwszej pomocy, która według mnie powinna być nieodłącznym elementem szkolenia strzeleckiego.

Jestem strzelcem sportowym. Zajmuję się również szeroko rozumianym strzelectwem praktyczno-obronnym. Na co dzień studiuję na uczelni medycznej. Kanał na YouTube powstał z chęci podzielenia się moim skromnym doświadczeniem wywodzącym się z pracy na strzelnicy oraz odbytych kursów i szkoleń. Chciałbym pokazać, że broń palna to nie tylko narzędzie służb. Moim celem jest popularyzacja strzelectwa przede wszystkim jako formy rekreacji dostępnej dla każdego.


 

Równolegle do kanału na YouTube prowadzę mini-bloga na Facebooku oraz profil na Instagramie, na których uzupełniam treści z filmów oraz poruszam inne zagadnienia.

Chętnie pomogę w uzyskaniu pozwolenia na broń! To nie takie trudne jak się wydaje, a otwiera drogę do wspaniałej przygody ze strzelectwem.

W przyszłości chciałbym rozwinąć kanał wzbogacając go o rozmowy z ciekawymi ludźmi i relacje z różnych wydarzeń strzeleckich, w czym mam nadzieję pomogą mi fundusze zgromadzone dzięki portalowi Patronite.

Jeśli lubisz strzelać, mój kanał jest dla Ciebie!

Jeśli nigdy nie strzelałeś lub dopiero zaczynasz swoją przygodę z bronią palną, tym bardziej powinieneś zajrzeć na mój kanał i bloga na Facebooku!

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z moim kanałem, do prywatnego kontaktu oraz wsparcia :)

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!