Małgorzata Machniewicz - Podcast "Zaplecze rozwojowe"

W Patronite od 05.02.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Na co dzień, w roli coacha, szkoleniowca, doradcy, wspieram innych w rozwoju ich umiejętności. Tym razem postanowiłam dać się innym powspierać :) Prowadzę PODCAST "Zaplecze rozwojowe" w którym podpowiadam jak każdy może mieć wpływ na rozwój innych.

O Autorze

Rozwijasz siebie... zacznij też rozwijać innych !

 

Od niemal 20 lat z pasją spędzam czas na salach szkoleniowych szkoląc, warsztatując, coachując i mentorując. Uwielbiam to robić i nadal są chwile kiedy jestem zaskakiwana a często uczę się też czegoś nowego. Wspieram moich Klientów w rozwoju a od kilku lat moimi Klientami są również inni rozwojowcy - trenerzy, mentorzy, szefowie...

Zapleczerozwojowe.pl

Wierzę, że każdy może mieć wpływ na innych - podwładnych, współpracowników, przyjaciół, partnerów... dorosłe dzieci ;) 

Potrzebujemy tylko podpowiedzi jak to robić skutecznie - w podcaście daję gotowe rozwiązania, ćwiczenia, sposoby prowadzenia rozmowy. 

 

Na co dzień prowadzę firmę szkoleniową Vene i dbam o kompetencje pracowników moich Klientów. Pracuję na rzecz dużych i mniejszych firm, wszędzie tam, gdzie pracownicy mają motywację do zmiany - to lubię najbardziej. 

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Łódzkim a obecnie podyplomowo studiuję Projektowanie i wdrażanie E-lerningu. Co roku wybieram się na jakieś szkolenie własne i tak mam już doświadczenia w coachingu grupowym, Action Learningu, jestem też facylitatorem LEGO® Serious Play®.

Jestem coachem z certyfikatem ICC. 

W wolnych chwilach lubię rękodzielić i czytam sporo książek, poza zawodowymi głównie SF :)  


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem