MUDA Talks

W Patronite od 09.04.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 720

Liczba Patronów: 603

Zostań Patronem
22 patronów
483 miesięcznie
2 266 łącznie
Cześć tu Ania Pięta, od dwóch lat prowadzę podcast- Muda Talks, który pokazuje, że bardziej zrównoważone i etyczne podejście do przyrody, energii, architektury, pracy, edukacji, jedzenia czy ubrań jest możliwe. Mówię odważnie o tym co w systemie nie działa i staram się inspirować Was do działania.

O Autorze

Nazywam się Ania Pięta. Jestem aktywistką / sygnalistką społeczną z serca, a ekspertką ds. zrównoważenia w modzie z wykształcenia.

Byłam odpowiedzialna za strategię zrównoważenia i łańcuch dostaw marki NAGO. Wcześniej przez kilka lat organizowałam targi rzemiosła i mody autorskiej HUSH Warsaw, jako dyrektor artystyczna i współwłaścicielka marki. Byłam także odpowiedzialna za program eksportu polskich marek za granicę - HUSH Warsaw International. Jestem absolwentką Poznańskiej Akademii Sztuk Pięknych i Milano Fashion Institute. Swoje teksty o świadomej konsumpcji i odpowiedzialnej modzie publikowałam w VOGUE.PLNOIZZ.PL.

Dziś wierzę głównie w obywatelskie nieposłuszeństwo, łączenie sił i moc sprawczą kobiet oraz w to, że każdy z nas może być zmianą, którą chce zobaczyć w otaczającym świecie. 

Życiowe motto: bądź głosem nie echem. 

Moimi gośćmi i gościniami w MUDA Talks są osoby, których działanie i głos jest wyraźny, odważny i mam nadzieję również Was zainspiruje do działania. Zapraszam aktywistów/ aktywistki, badaczy/ badaczki, naukowców/ naukowczynie, artystów/ artystki, przedsiębiorców/ przedsiębiorczynie i innych pionierzy i pionierki nowego myślenia, którzy/re nie boją się zadawać trudnych pytań i poszukują niestandardowych odpowiedzi. 

Do tej pory w MUDA Talks gościli/ ły m.in: Marta Dymek (o diecie bez mięsa), Areta Szpura (o tym jak zacząć ratować świat), Natalia Przybysz (o życiu slow i małych koncertach), Filip Springer (o narracji katastrofy klimatycznej), Franek Sterczewski (o wjechaniu rowerem do sejmu), Jan Mencwel (o betonowaniu polskich miast). 

MUDA Talks możecie słuchać co tydzień na Waszej ulubionej platformie: spotify, anchor, youtube, spotify, anchor, apple podcasts, google podcasts, breaker, radio public. 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Ada Duzy
Ada Duzy
Próg: 25 zł
Katarzyna Waśko
Katarzyna Waśko
Próg: 25 zł
Anonimowy patron
Próg: 12 zł
asq
asq
Próg: 25 zł
Anonimowy patron
Próg: 6 zł
Marzena Lentowszczyk
Marzena Lentowszczyk
Próg: 12 zł