Michał Witkowski SHOW

W Patronite od 15.06.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 703

Liczba Patronów: 1009

Zostań Patronem
10 patronów
520 miesięcznie
3 320 łącznie
Jestem autorem takich powieści jak np. "Drwal", "Lubiewo" czy "Fynf und cfancyś", a także aktorem (okazyjnie pojawiam się w projektach telewizyjnych i filmowych) oraz youtuberem. Jeśli mam dalej robić różne piękne i niezależne rzeczy w kulturze, potrzebuję mecenatu.

O Autorze

Kochani! 

Nazywam się Michał Witkowski ("Michaśka"). Jestem autorem dwunastu powieści i dwóch zbiorów opowiadań. Najbardziej znane z nich to "Lubiewo", "Drwal", "Fynf und cfancyś" czy "Dziennik kubański".

 

Jestem też youtuberem. Na moim kanale staram się diagnozować na bieżąco polską kulturę oraz czytam "artystycznie" własne teksty i prowadzę wywiady z ludźmi kultury oraz bliskimi mi gwiazdami. Komentuję też w "video-felietonach" bieżące wydarzenia. Kanał jest początkujący i chwilowo nie mamy nawet kamery, a zakup rekwizytu następuje często kosztem obiadu. Ale nie zrażamy się i robimy to, co uważamy za potrzebne. Każde wparcie tego kanału jest bardzo potrzebne, ponieważ na razie nie zarabiamy jeszcze na nim. 

 

 

Poza tym nagrywam tak zwane przeze mnie "videobooki". Jest to cała powieść nagrana przeze mnie w "artystycznej", teatralnej inscenizacji z odgłosami, muzyką, w przyszłości może także scenografią. Kupując takiego Videobooka dostajecie Państwo około 45 - 50 półgodzinnych filmów, które składają się na całą zainscenizowaną powieść. 

 

Dodam też, że aby związać koniec z końcem, na dwie najlepsze swoje powieści zostawiłem sobie wyłączność. To znaczy - nie ukazały się one na tradycyjnym rynku wydawniczym, można je za to nabyć w formie ebooka i videobooka bezpośrednio u mnie. Są to dwie powieści: o showbiznesie: "Fioletowe światło" i bardzo kontrowersyjna, ale moja ulubiona powieść pt. "Sto psów za zabicie kraba. Dziennik kubański". 

 

 

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Agnieszka Heiseldal
Agnieszka Heiseldal
Próg: 100 zł
Elżbieta Grabowska
Elżbieta Grabowska
Próg: 50 zł
Kamil Górzyński
Kamil Górzyński
Próg: 50 zł
Magda Famulska
Magda Famulska
Próg: 50 zł
karolinea kam
karolinea kam
Próg: 100 zł
Marek Wnuk
Marek Wnuk
Próg: 50 zł