Makerspace Kraków

W Patronite od 03.01.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1638

Liczba Patronów: 1803

Zostań Patronem
2 patronów
60 miesięcznie
1 515 łącznie
Przestrzeń warsztatowa (110m2), narzędzia (plotery laserowe, wyrzynarka, szlifierka, pędzle itp.) i materiały (drewno, sklejka, farby, lakiery) do Twojego użytku w Krakowie. Prowadzimy szkolenia, uczymy obsługi i pomagamy przy projektach. Odwiedź nas i zobacz co mamy do zaoferowania :)

O Autorze

Makerspace Kraków to kooperatywa, otwarty warsztat, do którego możesz przyjść i wykonywać przeróżne rzeczy.

Jeśli podoba wam się idea istnienia Makerspace Kraków - przychodźcie, korzystajcie i udostępniajcie. Szukamy osób, które chcą być zaangażowane w tworzenie tego miejsca. W zamian proponujemy preferencyjne warunki korzystania z dobrodziejstw warsztatu :D

Opłaty:
- korzystanie z plotera laserowego 160x100cm: 30 zł
- korzystanie z plotera laserowego 50x30cm: 15 zł
- podstawowe szkolenie z obsługi plotera: 50 zł
- arkusz sklejki 4mm o wymiarach 160x100cm: 40 zł
- arkusz sklejki 4mm o wymiarach 50x30cm: 5 zł


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika