Marek Owczarz

W Patronite od 16.02.2017

Dalekie wyprawy

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

wasze datki posłużą mi aby sfinansować kolejne coraz to dalsze wycieczki w nieznane mi pasma górskie i zarazem większości turystów ( zatem będę mógł je wypromować i zachęcić do zwiedzania) i potem opisać ich piękno na swoim blogu, paliwo niestety jest najdroższym składnikiem podróży samochodem, zwłaszcza samotnych. Przy realizacji takiej wyprawy, którą ogłoszę na swoim fanpagu i będę relacjonował na żywo wymienione zostaną wszystkie osoby, które przyczynią się do jej odbycia. Najbliższe cele na miesiące letnie2017 r to: Maj- Małe i Białe Karpaty (Słowacja); Czerwiec- Bucegi (Rumunia); Lipiec- Czarnohora (Ukraina); Sierpień -Fogarasze (Rumunia)

Zakup nowego aparatu fotograficznego

2 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 500 zł

brakuje

Dla blogera i podróżnika, który kocha góry i piękne krajobrazy dobry aparat to podstawowe narzędzie pracy. Aby przywieźć z podróży czy wypraw górskich dobre zdjęcia trzeba posiadać dobry sprzęt. Fotka fotce nie równa, zobaczyć to można oglądając zdjęcia zawodowych fotografów, którym chciałbym się stać, nawet zdjęcia amatorów różnią się bardzo w zależności od klasy sprzętu. Chciałbym ukazywać Wam piękno gór i natury w jak najlepszej formie. Bez retuszy, tylko pokazywać naturalne piękno takim jakie jest... do tego naprawdę potrzeba dobrego aparatu, aby móc robić fotki w każdych warunkach i aby one wychodziły jak należy. Mój obecny aparat podróżniczy do wszystkiego, nadaje się bardziej do dokumentowania wycieczek, niż robienia ładnych zdjęć. Pragnę rozwijać swój górski blog, a pokazywanie Wam porządnych fotek to jeden z głównych celów... rzeczy jakie chciałbym poprawić na mojej stronie. Nieraz słyszałem zdania, że fotki są kiepskie i chyba pora w końcu coś z tym zrobić! Bez Waszego wsparcia finansowego nie stać mnie jednak na zakup dobrego sprzętu, bo dobre lustrzanki zaczynają się cenowo od 2500 zł. I tyle właśnie chcę wydać na aparat, czyli bez szaleństw. Przy jego pomocy i dobrej jakości zdjęć robionych w każdych warunkach wartość mej strony na pewnie wzrośnie. Pięknie uchwycone różne momenty w górach, o różnych porach dnia, czy warunkach pogodowych będą dla moich czytelników, turystów jak ja większą zachętą i nieraz inspiracją w aktywnym spędzaniu czasu pośród malowniczych pejzaży. Bardzo gorąco proszę o wsparcie, bez Was nie dam rady przeskoczyć tej bariery finansowej.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)