Avatar użytkownika

Martyna Radosz

1
patron
50 
miesięcznie
4 050 
łącznie
1
patron
50 zł 4 050 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękuje za Twoje wsparcie! Bardzo je doceniam i bez niego nie mogłabym realizować marzeń! W ramach podziękowania będę miała dla Ciebie co miesiąc wyjątkowe zdjęcie z treningów przygotowujących mnie najważniejszych startów w sezonie!
20 zł miesięcznie
Dziękuje! Dokładasz swoją cegiełkę do budowania sukcesu, naszego wspólnego sukcesu. Odwdzięczę się wyjątkowym zdjęciem i nagraniem z przygotowań do kluczowych zawodów w sezonie! Zdradzę też kilka ciekawostek z przebiegu przygotowań.
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
29 dostępnych miejsc
Dziękuje Ci, to wielkie wsparcie! Za Twoje zaufanie chcę pokazać Ci tajniki przygotowań do najważniejszych imprez w sezonie w formie filmiku raz na 2 miesiące i zdjęcia jak w poprzednim progu.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
35 dostępnych miejsc
Dziękuje! To wiele znaczy, w zamian chciałabym podziękować Ci nagraniem z dedykacją z zawodów, w których będę startować oraz zdjęciami i filmami z przygotowań do nich raz w miesiącu.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Martyna Radosz w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jestem sportowcem i mamą. Moją pasją jest wioślarstwo. Chcę wrócić do treningu wyczynowego po porodzie i spełnić sportowe marzenie- zdobyć upragniony krążek na Igrzyskach Olimpijskich. Szukam wsparcia w spełnianiu marzeń!

Nazywam się Martyna Radosz.
Sport jest w moim życiu od zawsze, wioślarstwo od 2007 roku. Do moich najważniejszych osiągnięć sportowych zaliczam start na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 roku i zajęcie tam 7 miejsca, złoty medal Mistrzostw Europy Seniorów w 2017r, wygraną w serii Pucharu Świata w wioślarswie w 2017 roku (kolejno złoty medal w I pucharze, srebrny w II oraz srebrny w III)- wszystkie wyniki osiągnęłam w dwójce podwójnej kategorii lekkiej. W tej kategorii startowałam również wcześniej w imprezach rangi akademickiej takich jak Akademickie Mistrzostwa Świata (złoty medal 2014r)  czy Uniwersjada (srebrny medal 2015r). 

W 2018 roku zmieniłam kategorie wagową i reprezentowałam Polskę w dwójce podwójnej kobiet zajmując 6 miejsce w mistrzostwach Europy Seniorów i 8 w Mistrzostwach Świata.
 

W 2019 zaszłam w ciąże, w 2020 roku urodziłam córeczkę. Wróciłam do treningów w 2022 roku ponieważ bardzo mi brakowało wioślarstwa, rywalizacji i nie czułam się spełniona jako sportowiec. Moim celem i największym marzeniem jest zdobycie złotego medalu na Igrzyskach Olimpijskich. W 2024 roku w Paryżu będzie ostatnia szansa na zdobycie złota w dwójce podwójnej kategorii lekkiej, ponieważ konkurencja ta zostanie wykreślona z programu Igrzysk Olimpijskich. Chcę zawalczyć o kwalifikację olimpijską i medal w tej kategorii.

Rok 2022 kończę z 4 miejscem w Mistrzostwach Europy w wioślarstwie morskim (endurance) oraz wygranymi wyścigami w Centralnych Kontrolnych Regatach jesiennych, które są kwalifikacjami do reprezentacji Polski w wioślarstwie oraz z chęcią walki o Igrzyska. 

 

Martyna Radosz

 

Cele Autora

Zgrupowanie sportowe z dzieckiem
  • 4 000 zł miesięcznie
  • 3 950 zł brakuje
1%
By móc trenować w kadrze narodowej będąc mamą potrzebuje wsparcia w finansowaniu wyjazdu dla mojej córeczki i opieki dla niej. Wiem, że tylko z nią blisko mogę wszystko!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Martyna Radosz już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
50 zł
Miłosz Jankowski
Miłosz Jankowski
100 zł
Jakub Kośmieja
Jakub Kośmieja
50 zł
Kajetan Mikolajczak
Kajetan Mikolajczak
100 zł
Robert Jeliński
Robert Jeliński
100 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.