Martyna Radosz

W Patronite od 05.12.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1035

Liczba Patronów: 1813

Zostań Patronem
Kup na prezent
5 patronów
400 miesięcznie
1 600 łącznie
Jestem sportowcem i mamą. Moją pasją jest wioślarstwo. Chcę wrócić do treningu wyczynowego po porodzie i spełnić sportowe marzenie- zdobyć upragniony krążek na Igrzyskach Olimpijskich. Szukam wsparcia w spełnianiu marzeń!

O Autorze

Nazywam się Martyna Radosz.
Sport jest w moim życiu od zawsze, wioślarstwo od 2007 roku. Do moich najważniejszych osiągnięć sportowych zaliczam start na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 roku i zajęcie tam 7 miejsca, złoty medal Mistrzostw Europy Seniorów w 2017r, wygraną w serii Pucharu Świata w wioślarswie w 2017 roku (kolejno złoty medal w I pucharze, srebrny w II oraz srebrny w III)- wszystkie wyniki osiągnęłam w dwójce podwójnej kategorii lekkiej. W tej kategorii startowałam również wcześniej w imprezach rangi akademickiej takich jak Akademickie Mistrzostwa Świata (złoty medal 2014r)  czy Uniwersjada (srebrny medal 2015r). 

W 2018 roku zmieniłam kategorie wagową i reprezentowałam Polskę w dwójce podwójnej kobiet zajmując 6 miejsce w mistrzostwach Europy Seniorów i 8 w Mistrzostwach Świata.
 

W 2019 zaszłam w ciąże, w 2020 roku urodziłam córeczkę. Wróciłam do treningów w 2022 roku ponieważ bardzo mi brakowało wioślarstwa, rywalizacji i nie czułam się spełniona jako sportowiec. Moim celem i największym marzeniem jest zdobycie złotego medalu na Igrzyskach Olimpijskich. W 2024 roku w Paryżu będzie ostatnia szansa na zdobycie złota w dwójce podwójnej kategorii lekkiej, ponieważ konkurencja ta zostanie wykreślona z programu Igrzysk Olimpijskich. Chcę zawalczyć o kwalifikację olimpijską i medal w tej kategorii.

Rok 2022 kończę z 4 miejscem w Mistrzostwach Europy w wioślarstwie morskim (endurance) oraz wygranymi wyścigami w Centralnych Kontrolnych Regatach jesiennych, które są kwalifikacjami do reprezentacji Polski w wioślarstwie oraz z chęcią walki o Igrzyska. 

 

Martyna Radosz

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika