Podstawowe koszty

250 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

250 zł

brakuje

Taką kwotę musimy miesięcznie wydać na rzeczy tak banalne jak prąd internet czy kawę do tworzenia materiałów...a kawy idzie chyba najwięcej. Najwięcej kosztującego nie bagatela 4 złote tescowego cappuccino. Możemy nie mieć gdzie spać, nie mieć co jeść, ale podstawowe koszty prowadzenia kanału są zaspokojone, dzięki!

Żyjemy!

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Bycie youtuberami na pełen etat w naszym kraju to..koszmar. Serio. Koszty prowadzenia działalności, podatki, pieniądze od Google za filmy. Jednym słowem ciężki orzech do zgryzienia. Osiągając ten próg razem z reklamami na Youtube gwarantuje nam to..życie. Zjemy obiad, będziemy mieli czym się przykryć, czy deszcz nie będzie kapał nam na głowy. Dziękujemy!

Nie ma strachu!

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 000 zł

brakuje

Na tym etapie nie mamy żadnego strachu ani wątpliwości i problemów z przetrwaniem kolejnego miesiąca nawet jeżeli nasze materiały będzie oglądała tylko garstka zapaleńców. Opłacone rachunki, lodówka w miarę pełna a czego chcieć więcej? Nic tylko tworzyć w pocie czoła materiały dla najlepszych widzów, jakich widział świat!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)