Avatar użytkownika

Mateusz Mrozowski - Siewca

1
patron
20 
miesięcznie
3 270 
łącznie
1
patron
20 zł 3 270 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękuję Ci za każdą złotówkę, jaką chcesz wesprzeć projekt, który stał się moją misją. Edukując biznes w oparciu o Pismo święte. To dla mnie zaszczyt, że razem ze mną chcesz szerzyć tą inicjatywę kwotą 10 zł miesięcznie. Dziękuję.
20 zł miesięcznie
Dziękuję Ci za każdą złotówkę, jaką chcesz wesprzeć projekt, który stał się moją misją. Edukując biznes w oparciu o Pismo święte. To dla mnie zaszczyt, że razem ze mną chcesz szerzyć tą inicjatywę kwotą 20 zł miesięcznie. Dziękuję.
50 zł miesięcznie
Dziękuję Ci za każdą złotówkę, jaką chcesz wesprzeć projekt, który stał się moją misją. Edukując biznes w oparciu o Pismo święte. To dla mnie zaszczyt, że razem ze mną chcesz szerzyć tą inicjatywę kwotą 50 zł miesięcznie. Dziękuję.
100 zł miesięcznie
Dziękuję Ci za każdą złotówkę, jaką chcesz wesprzeć projekt, który stał się moją misją. Edukując biznes w oparciu o Pismo święte. To dla mnie zaszczyt, że razem ze mną chcesz szerzyć tą inicjatywę kwotą 100 zł miesięcznie. Dziękuję.
200 zł miesięcznie
Dziękuję Ci za każdą złotówkę, jaką chcesz wesprzeć projekt, który stał się moją misją. Edukując biznes w oparciu o Pismo święte. To dla mnie zaszczyt, że razem ze mną chcesz szerzyć tą inicjatywę kwotą 200 zł miesięcznie. Dziękuję.
300 zł miesięcznie
Dziękuję Ci za każdą złotówkę, jaką chcesz wesprzeć projekt, który stał się moją misją. Edukując biznes w oparciu o Pismo święte. To dla mnie zaszczyt, że razem ze mną chcesz szerzyć tą inicjatywę kwotą 300 zł miesięcznie. Dziękuję.
500 zł miesięcznie
Dziękuję Ci za każdą złotówkę, jaką chcesz wesprzeć projekt, który stał się moją misją. Edukując biznes w oparciu o Pismo święte. To dla mnie zaszczyt, że razem ze mną chcesz szerzyć tą inicjatywę kwotą 500 zł miesięcznie. Dziękuję.
1000 zł miesięcznie
Dziękuję Ci za każdą złotówkę, jaką chcesz wesprzeć projekt, który stał się moją misją. Edukując biznes w oparciu o Pismo święte. To dla mnie zaszczyt, że razem ze mną chcesz szerzyć tą inicjatywę kwotą 1000 zł miesięcznie. Dziękuję.
5000 zł miesięcznie
Wybierz 5000 zł
5 dostępnych miejsc
Dziękuję Ci za każdą złotówkę, jaką chcesz wesprzeć projekt, który stał się moją misją. Edukując biznes w oparciu o Pismo święte. To dla mnie zaszczyt, że razem ze mną chcesz szerzyć tą inicjatywę kwotą 5000 zł miesięcznie. Dziękuję.

W zamian za tą inwestycję, chciałbym się zrewanżować tym co potrafię najlepiej. Coachingiem miesięcznym odnośnie rozwoju twojej osoby, sprzedaży, biznesu...

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Mateusz Mrozowski - Siewca w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Pragnieniem mojego serca jest ewangelizować biznes. Na podstawie Biblijnych praw głosić Jezusa Chrystusa.
To profil byłego zawodowego sportowca (reprezentant kraju UME) profesjonalnego sprzedawcy (dyr. sprzedaży 2017) i wykładowcy akademickiego (WSPiA), ale przede wszystkim Wierzącego Biblijnie.

Dobro...

W liście do Galacjan zawartych jest tak wiele zasad i sugestii biznesowych, że za każdym razem gdy sięgam po pismo święte na moim ciele pojawia się "gęsia skórka".

W 6 rozdziale w 9 wersecie czytamy, "A w czynieniu dobra nie bądźmy znużeni, bo w swoim czasie żąć będziemy, jeśli nie ustaniemy" 

Nie ustawaj bracie i siostro, pomimo trudności nie ustawaj. Przyjdzie ten czas na który czekasz. Wytrwaj. 

#biblia #Adonai

Walczę o lepszą sprzedaż. Opartą o przypowieści biblijne, zasady sportu zawodowego i naukowej dyscypliny.

Żeby osiągnąć sukces w jakiejkolwiek dyscyplinie sportowej potrzeba wiele ambicji, planowania, przygotowań, wysiłku, bólu i pasji.

W sprzedaży jest podobnie - jest wiele wysiłku, i czasami trochę polemiki nt. metod osiągania celów.

 

Ostatecznie jednak do historii przechodzi jedna rzecz - wynik.

Nie tylko ten krótkodystansowy, czyli podpisanie umowy, ale także długodystansowy - a więc zaspokojenie prawdziwej potrzeby dobrej jakości rozwiązaniem.

Walczę o niego dla firm, z którymi współpracuje.

Pracując na etacie uzyskałem 17 razy tytuł sprzedawcy miesiąca. Teraz uczę innych, by poprawiali moje wyniki - na szkoleniach (klienci: Mercedes, IKEA, Porsche, Bosch i ogrom z sektora MŚP), oraz jako wykładowca na Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie.

 

Miło mi Ciebie poznać,

Jestem Mateusz, ...

W liście do Galacjan w 1 rozdziale w pierwszym wersecie, mamy do czynienia z niewyobrażalnie dosadną postawą i dumą Pawła wypowiadaną w słowach.

" Paweł, apostoł (!), nie od ludzi ani przez człowieka, ale przez Jezusa Chrystusa i Boga Ojca (!), który go wskrzesił z martwych"

Co za duma. Co za pewność. Co za zaszczyt w słowie z powodu powołania i reprezentacji otrzymanej od Boga.

A jak jest u nas? Jak często z dumą opowiadasz o swoim projekcie, firmie, stanowisku, o swojej wierze? Bez ogródek, konkretnie, nieowijając w bawełnę? Przyznając się do swojej tożsamości?

Dla mnie to zaszczyt.
Jestem Mateusz, sługa Jezusa Chrystusa.
 

 

Mateusza...

Uwielbiam tą część pisma, tą część w 8 rozdziale, 24 - 26 werset w ewangelii Mateusza, gdy:

"A oto wielkie trzęsienie stało się na morzu, także fale przykrywały łódź. On natomiast spał.
I podeszli Jego uczniowie, i obudzili Go, mówiąc: Panie, ratuj nas! Giniemy!
I powiedział do nich: Czemu jesteście przestraszeni? O małej wiary! Wtedy wstał, skarcił wiatr i morze; i nastała wielka cisza"

Zawodowi rybacy, elita elit, przestraszeni zjawiskiem, którego nigdy wcześniej nie widzieli. Budzą Mistrza, swojego Nauczyciela, będąc bezradni w starciu z żywiołem.

Mistrz wstaje, gromi morze. Co za Moc, co za Autorytet...

(Jakie to proste, gdy posiadasz odpowiednią miarę wiary.)

#Jezus #Autorytet #Moc

Osiągnięcia:

★ Wierzący Biblijnie, Nawrócony. Sługa Jezusa Chrystusa.
★ 17 razy uzyskany tytuł sprzedawcy miesiąca, w tym tytuł najskuteczniejszego sprzedawcy 2016 r. i najlepszego dyrektora sprzedaży 2017,
★ 5000+ przeszkolonych sprzedawców,
★ 20+ artykułów napisanych do magazynów sprzedażowych,
★ doświadczenie w sprzedaży w branżach ( marketing, it, farmacja, budownictwo, sprzedaż bezpośrednia)
★ 3 książki: "Sprzedaż jest sexy, albo jej nie ma wcale" - bestseller / "Samotność lidera, historia sprzedawcy" / PrzedSięBiorca -audiobook 
★ średni wolumen mojej sprzedaży z czasów pracy na etacie: 1+ mln zł rocznie.
★ publicysta: Forbes, Szef sprzedaży, As sprzedaży, Marketer+...
★ wykładowca akademicki na WSPiA w Lublinie i w Szkole Zarządzania  Sprzedażą w Warszawie - psychologia sprzedaży / motywowanie działów handlowych

 

Cele Autora

Siewca - Bóg/Biznes/ Relacja
  • 10 000 zł miesięcznie
  • 9 980 zł brakuje
0%
Jako były zawodowy sportowiec, dyrektor sprzedaży, wykładowca akademicki, mam jeden cel.
Szerzyć w biznesie koncepcje biblijne.
Jako nawrócony Chrześcijanin pokazywać unikatowość pisma świetego w ujęciach biznesowych i zawartych w nim praw i zasad sprzedażowych.

W ramach działania, kwota potrzebna do profesjonalnego ukazania zagadnień biznesowych zostałaby zagospodarowana, aby co tydzień powstawał w pełni wartościowy film edukacyjny, ewangelizacyjny ale także wyjątkowo wartościowy w kwestii samych zasad biznesowych.
Pozostała kwota będzie w całości przekazana na wygenerowanie ruchu na Social Media, aby skłonić do refleksji jak największą widownię sprzedawców i przedsiębiorców.

Dlaczego chcę to zrobić?

Kiedyś, w moim starym życiu byłem człowiekiem ,który w swojej głowie miał tylko jeden cel: Coraz więcej pieniędzy.
Żyłem w konsekwencji w poczuciu wyższości, nazywany przez środowisko jako "wilk z PolStreet".
Pełen nałogów, wszystkich możliwych ( naprawdę wszystkich), włącznie z brakiem szacunku dla własnej rodziny, żony i synka.
Doświadczyłem na swojej drodze Chrystusa, nawróciłem się, zrozumiałem na czym polega ten cały przyziemny syf!
Opisując tą ciemność na łamach mojej książki "samotność lidera" postanowiłem wyciągać innych sprzedawców, innych "wilków" z matrixa, na jasną stronę mocy.
Nie tracą przy tym umiejętności zarabiania pieniędzy, zmieniając tylko intencję ich posiadania.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Mateusz Mrozowski - Siewca już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

aneta sierota
aneta sierota
20 zł
Jakub  Żak
Jakub Żak
10 zł
Denis Wojtek
Denis Wojtek
10 zł
Anonimowy patron
100 zł
Anonimowy patron
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.