Mechatronika dla Wszystkich

W Patronite od 06.05.2019

Powoli do przodu

150 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

150 zł

brakuje

Podczas przekazywania wiedzy musimy spełnić parę czynników, jednym z nich jest stworzenie czegoś dla "Oka". To znaczy, że ta kwota jest przekazywana naszemu grafikowi. Dba on o to, aby chociażby nasze miniaturki na yt umożliwiły wam szybkie poruszanie się po naszym kanale i szybkie wyszukiwanie odpowiedniej wiedzy ;)

Nasze wyjazdy

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

W miarę możliwości staramy się wyjeżdżać na wszelakiego rodzaju wydarzenia i zdawać Wam z nich relację. Jednak dużym ograniczeniem dla Nas są tutaj koszty wiążące się z takimi wyjazdami. W dalszej części chyba nie trzeba tłumaczyć do czego zostanie wykorzystana ta kwota.

Rozwijamy naszego YT

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

Często otrzymujemy zapytania odnoszące się do tutoriali programów, które są płatne. Niestety nie zawsze udaje się nam pozyskać odpowiedni program na dość długo, aby stworzyć idealny tutorial. Ponieważ dużo czasu zajmuje nam jego opanowanie, jest tak ponieważ nie chcemy popełniać błędów podczas tworzenia poradników.

Ta kwota zostanie w pełni wykorzystana podczas nabywania licencji i niezbędnych środków do stworzenia poradników.

Nasze projekty

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 000 zł

brakuje

Nasze projekty często opierają się na druku 3D, elektronice, mechanice oraz programowaniu. Najgorsze jest to że nie brakuje nam pomysłów jednak elementów z których możemy je wytworzyć.
Najczęściej brakuje nam:
-Profili Aluminiowych
-Silników krokowych
-Sterowników
-Łożysk
itp.
Dlatego też tak kwota będzie wykorzystana w celu zakupowania takich komponentów. Rezultaty będziecie mogli podziwiać w naszych filmach i artykułach.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)