W Patronite od 07.08.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
1 patron
0 miesięcznie
200 łącznie
Artystyczna Dusza. W tym życiu moim celem jest kolorować świat i inspirowac ludzi. Rozwijam się twórczo i duchowo, chcę być żywym dowodem na to że Serce jest Naszym Najlepszym Życiowym Kompasem.

O Autorze

 Kochani - Witajcie w Świecie MILASOO

Jestem  Poniekąd Samozwańczą Artystką. Pewnego dnia napisałam list do Swojej Duszy, a w pozostałe wymadlałam sobie nowe życie, życie zgodne ze mną. Wówczas do mojego życia zapukała Twórczość.

Zapukała z ogromnym Hukiem wyrzucając mnie z dotychczasowej pracy w magazynie Amazonu.

Doświadczyłam swoich ponownych narodzin. 

Moja Misją/Dharmą jest Inspirować innych, dzielić się swoją Energią i Kolorować Świat.

Świat cały czas potrzebuje Sztuki, gdyby nie ona wszystko byłoby nijakie i jałowe. Całe szczście jest jeszcze Natura, która wspiera wszystkie nasze Zmysły, jednak i ona  od czasu do czasu potrzebuje od nas odetchnąć :)

Sztuka Pobudza Kreatywność, Rozpala Zmysły, Wspiera Marzenia.

Moje obrazy mają w sobie moją duszę, moją cząsteczkę, energię którą się dzielę. 

Wierzę, w energię, siłę myśli. Dużo medytuję, dużo czuję, dużo widzę i kocham. 

Moim Marzeniem jest by sztuka swoje miejsce w Domach/Hotelach/Firmach -by inspirowała ludzi, skłaniała do refleksji, podnosiła na duchu, skłaniała do rozmów zamiast oglądania TV. By udowadniała, że można żyć tak jak się tego Pragnie i że nie ma w życiu żadnych ograniczeń.

Chcę zorganizować godną uwagi wystawę w Polsce  i pokazać swoją twórczośc na Rynku Międzynarodowym jako obywatelka tego Świata.

Dojść do takiego miejsca w którym to ja będe mogła pomagać innym spełniać ich Marzenia <3

Ps. Nie wierzę, że się na to zdobyłam :D 

Moje Pragnienie jest tak silne, że postanowiłam bardzo bardzo bardzo mocno iść na przód i wiernie słuchać swego wewnętrznego głosu.

Za każde Wasze wsparcie ogromne Dziękuję ! Jeśli z jakiś powodów nie możesz wesprzeć mnie finansowo - podaj wieść o mnie dalej, w social mediach, wśród znajomcyh - gdziekolwiek możesz. I wiedz, że wszystko co od siebie Dajesz wraca potem do Ciebie zwielokrotnione. 

W swoich pracach dzielę się swoją Duszą, swoim światłem, natchnieniem i wiedzą. Każda z moich prac ma w sobie coś wyjątkowego, nosi w sobie intencję tego czym żyję, oraz indywidualną intencję skierowaną na szeroko pojęte dobro  Jeśli moja praca z Tobą rezonuje i chcesz dalej nieść światło, podziel się nią i dołącz do mnie.

Odsłuchajcie poniższe nagranie by lepiej zobaczyć kim jestem :)

Loveee Milasoo

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Przemysław Marciniak
Przemysław Marciniak
50 zł miesięcznie