Avatar użytkownika

Misiowi Przyjaciele

2
patronów
60 
miesięcznie
10 190 
łącznie
2
patronów
60 zł 10 190 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Misiowi Przyjaciele dziękują za Twoje wsparcie, to o jeden uśmiech więcej na zajęciach. W podziękowaniu wpiszemy Cię na listę naszych Patronów na naszej misiowej stronie

PREZENT:
- Wśród wszystkich Misiowych Przyjaciół, którzy wspierają nasze inicjatywy raz w miesiącu rozdajemy podwójne zaproszenia na Misiowe Poranki
10 zł miesięcznie
Misiowi Przyjaciele dziękują za Twoje wsparcie to dzięki Tobie jesteśmy o jeden krok bliżej w spełnieniu dziecięcych marzeń. Dziękując za Twoje wsparcie, wpiszemy Cię na listę naszych Patronów na naszej misiowej stronie

PREZENTY:
- Dostaniesz emailem serdecznie podziękowania od Misia
- Wśród wszystkich Misiowych Przyjaciół, którzy wspierają nasze inicjatywy raz w miesiącu rozdajemy podwójne zaproszenia na Misiowe Poranki

15 zł miesięcznie
Misiowi Przyjaciele dziękują za Twoje wsparcie to dużo pieniędzy dzięki Tobie szybciej uzbieramy brakujące środki na realizacje naszych wyznaczonych planów. Dziękując za Twoje wsparcie, wpiszemy Cię na listę naszych Patronów na naszej misiowej stronie

PREZENTY:
- Bilet na Misiowe Poranki
- Dostaniesz dostęp do naszej Autorskiej Misiowej Bajki
- Dostaniesz emailem serdecznie podziękowania od Misia

30 zł miesięcznie
Wybierz 30 zł
198 dostępnych miejsc
Jesteś Misiową Przyjaciółką lub Przyjacielem rozumiesz jak ważne są rodzinne wartości, które cementujemy podczas naszych zajęć. Dzięki Tobie możemy działać i rozwijać skrzydła za co z całego serca dziękujemy. Dziękując za Twoje wsparcie, wpiszemy Cię na listę naszych Patronów na naszej misiowej stronie

PREZENTY:
- Otrzymasz od Misia podwójne zaproszenie na Misiowe Poranki
- Wyślemy Ci podziękowania i pozdrowienia z naszych Misiowych zajęć
- Dostaniesz dostęp do naszej Autorskiej Misiowej Bajki
- Wśród wszystkich Misiowych Przyjaciół, którzy wspierają nasze inicjatywy raz w miesiącu rozdajemy dodatkowe podwójne zaproszenia na Misiowe Poranki (W trakcie trwania patronatu)

50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
200 dostępnych miejsc
Dziękujemy!! Dzięki Tobie możemy działać i rozwijać skrzydła za co z całego serca dziękujemy. Jest tyle dzieci którym możemy sprawić uśmiech. Dziękując za Twoje wsparcie, wpiszemy Cię na listę naszych Patronów na naszej misiowej stronie.

PREZENTY:
- Otrzymasz rodzinne zaproszenie na wybrane przez siebie Misiowe Poranki
- Otrzymasz od Misia Dyplom z podziękowaniami
- Otrzymasz również Misiowy Upominek
- Wyślemy Ci podziękowania i pozdrowienia z naszych Misiowych zajęć
- Dostaniesz dostęp do naszej Autorskiej Misiowej Bajki
- Wśród wszystkich Misiowych Przyjaciół, którzy wspierają nasze inicjatywy raz w miesiącu rozdajemy dodatkowe podwójne zaproszenia na Misiowe Poranki

100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
20 dostępnych miejsc
Jesteś Misiową Przyjaciółką lub Misiowym Przyjacielem rozumiesz jak ważne są rodzinne wartości, które cementujemy podczas naszych zajęć. Dzięki Tobie możemy działać i rozwijać skrzydła za co z całego serca dziękujemy. Dziękując za Twoje wsparcie, wpiszemy Cię na listę naszych Patronów na naszej misiowej stronie.

PREZENTY:
- Otrzymasz od Misia pulę biletów na Misiowe Poranki (w trakcie trwania patronatu)
- Otrzymasz od Misia Dyplom z podziękowaniami
- Otrzymasz Misiowy Upominek
- Otrzymasz możliwość zaproponowania tematu zajęć, który zrealizujemy na Misiowych Porankach
- Wyślemy Ci podziękowania i pozdrowienia z naszych Misiowych zajęć
- Dostaniesz dostęp do naszej Autorskiej Misiowej Bajki


200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
5 dostępnych miejsc
Dzięki Tobie możemy zrealizować wyznaczone cele. Rozwijamy skrzydła za co z całego serca dziękujemy.

PREZENTY:
- Zorganizujemy pokaz gigantycznych baniek dla Twojego dziecka
- Umieścimy Cię na honorowej liście naszych patronów na naszej stronie
- Otrzymasz od nas pule biletów na Misiowe Poranki (w trakcie trwania patronatu)
- Otrzymasz Dyplom z podziękowaniami
- Otrzymasz od nas wyjątkowy Misiowy Upominek
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
1 dostępne miejsce
Właśnie zostajesz sponsorem głównym Misiowych Przyjaciół. Dzięki Tobie możemy zrealizować wyznaczone cele. Rozwijamy skrzydła za co z całego serca dziękujemy.

PREZENTY:
- Zorganizujemy wyjątkowe urodziny dla Twojego Dziecka
- Otrzymasz od Misia Tytuł sponsora głównego Misiowych Poranków (w trakcie trwania patronatu)
- Wspólnie opracujemy zajęcia które zrealizujemy na Misiowych Porankach
- Możliwość promocji materiałów na Misiowych Porankach
- Umieścimy Cię na honorowej liście naszych patronów na naszej stronie
- Otrzymasz od nas pule biletów na Misiowe Poranki (w trakcie trwania patronatu)
- Otrzymasz Dyplom z podziękowaniami
- Otrzymasz od nas wyjątkowy Misiowy Upominek
Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Misiowi Przyjaciele w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Misiowi Przyjaciele to społeczność Dzieci i Rodziców, którzy od 17 lat dbają o dobre rodzinne wspomnienia. Działamy od 2004 roku kiedy to stworzyliśmy autorski projekt pod nazwą Misiowe Poranki. Zawsze znajdujemy pretekst by dzieci dostały owacje od rodziców, pozytywne efekty zdumiewają nas od lat

Misiowi Przyjaciele

Kim jesteśmy?

Misiowi Przyjaciele to społeczność dzieci, rodziców, animatorów sztuki i ludzi dobrej woli,  którzy od 17 lat dbają o dobre rodzinne wspomnienia. Działamy od 2004 roku, kiedy to stworzyliśmy autorski projekt rodzinnych zabaw pod nazwą Misiowe Poranki.  Na początku działaliśmy w jednym miejscu w Kinie Luna w Warszawie. Dziś na stałe zagościliśmy z Misiem w Kinie: Luna, Wisła i Iluzjon, ale gościnnie działamy w wielu miejscach. Od jakiegoś czasu działamy też OnLine. Nasze Misiowe zajęcia zostały wielokrotnie nagradzane w konkursie Słoneczniki portalu CzasDzieci.pl dla najbardziej rozwojowej inicjatyw dla dzieci.

Dlaczego stworzyliśmy konto na Patronite

Większość projektów i działań na Misiowch Poankach finansujemy z naszej pracy i dzięki zaangażowaniu Rodziców Misiowych Przyjaciół. Są jednak inicjatywy, których nie jesteśmy w stanie udźwignąć finansowo samodzielnie.

Chcemy się rozwijać, chcemy tworzć Misiowe Poranki i pomagać dzieciom z naszym Misiem. Stale współpracujemy z Fundacją OneDay z którą rok rocznie tworzymy jedną z najpiękniejszych choinek dla dzieci z domów dziecka. Współpracujemy z wieloma fundacjami na rzecz dzieci jak również współpracujemy z placówkami, które zajmują się dziećmi w potrzebie.

Dlatego prosimy o Twój Patronat. Dzięki Tobie możemy pełniej i sprawniej działać na rzecz rodziny i dzieci jak to czynimy od 16 lat.

Pomoc dzieciom

Od lat działamy charytatywnie wspierając różnego rodzaju inicjatywy na rzecz  dzieci.  Misiowe Poranki dla dzieci z autyzmem,  współorganizacja imprez charytatywnych dla Fundacji OneDay, Lwie Sere i innych.  Pomoc ośrodkom terapeutycznym wspierających budowanie i wzmacnianie rodzinnych więzi i dobrych wspomnień. 

Nagrody

Nasze Misie są malutkie ale zaangażowanie całej drużyny Misiowych Przyjaciół zostało dostrzeżone i wielokrotnie nagrodzone w konkursie Słoneczniki portalu CzasDzieci.pl dla najbardziej rozwojowej inicjatywy dla dzieci:

Misiowe Poranki

Na zajęciach podczas zabaw na scenie zawsze znajdujemy pretekst by dzieci dostały owacje od rodziców, zdumiewające efekty widzimy od lat i wiemy, że są to najcenniejsze brawa w życiu. Nie raz widzimy z jaką trudnością przychodzi dzieciom występ na scenie. Wiemy jednak, jaką wartością jest przełamanie tremy i stresu, w otoczeniu rodziny i naszego ogromnego Misia.  Działamy na wielu płaszczyznach i staramy się by dzieci rozwijamy skrzydła do działania.  

Misiowy Poranek online

Dzięki Patronom udało nam się zrealizować 4 poranki on line dla dzieci na kwarantannie z całego serca dziękujemy. 

Kontakt

Telefon: +48 792 949 232

e-mail: kontakt@misiowiprzyjaciele.pl

fanpage: MisiowiPrzyjaciele

Cele Autora

Misiowe Poranki XIX sezon
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 1 940 zł brakuje
3%
Gorąco zachęcamy do objęcia patronatem naszych rodzinnych zajęć dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Od lat dbamy o dobre rodzinne wspomnienia. Działamy od 2004 roku kiedy to stworzyliśmy autorski projekt zabaw pod nazwą Misiowe Poranki. Z dumą możemy powiedzieć, że byliśmy jednymi z pierwszych, którzy stworzyli taką rodzinną inicjatywę w Warszawie. Podczas zajęć zapraszamy do wspólnej zabawy z Misiem. W każdy weekend na Misiowych Porankach bawimy się na scenie, oglądamy Polskie bajki, śpiewamy do mikrofonu, tańczymy, wykonujemy zadania plastyczne. Zawsze znajdujemy pretekst by dzieci dostały brawa i buziaki od rodziców, zdumiewające efekty widzimy od lat i wiemy, że są to najcenniejsze owacje w życiu. Nie raz widzimy z jaką trudnością przychodzi dzieciom występ na scenie. Wiemy jednak jaką wartością jest przełamanie tremy i stresu, w otoczeniu Rodziny i naszego ogromnego Misia. Jesteśmy dumni z naszych małych artystów i dokładamy wszelkich starań by zajęcia były ciekawe i na najwyższym poziomie. Dołączcie do nas przybijcie piątkę, żółwika, flonderkę.. i zostańcie przyjaciółmi Misia.

Pozdrawiamy Misiowi Przyjaciele
Ukraińskie Misiowe Poranki
  • 2 500 zł miesięcznie
  • 2 440 zł brakuje
2%
Misiowi Przyjaciele
Jesteśmy dogłębnie wstrząśnięci tym co dzieje się na Ukrainie, dlatego na miarę naszych możliwości i we współpracy z Kinem Iluzjon podjęliśmy intensywne działania by przygotować specjalne adaptacyjne Misiowe Poranki dla dzieci w języku ukraińskim.

Jeżeli znacie lub pomagacie rodzinom ukraińskim z dziećmi - prosimy o kontakt: kontakt@misiowiprzyjaciele.pl

Od lat Misiowi Przyjaciele dbają o dobre wspomnienia, dlatego dołożymy wszelkich starań by dzieci doświadczone tak wielką niesprawiedliwością i traumą spróbowały znaleźć na Misiach przyjaciół i dobre wspomnienia.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Misiowi Przyjaciele już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Barbara Strunz
Barbara Strunz
30 zł
Rafał Fick
Rafał Fick
30 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.