Misiowi Przyjaciele

W Patronite od 21.02.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 373

liczba Patronów: 529

7 patronów
320 zł miesięcznie
1 400 zł łącznie

Gratisowe bilety na Misiowe Poranki dla dzieci z rodzin objętych Misiowym wsparciem

1 000 zł

80%

osiągnięto

200 zł

brakuje

Misiowi Przyjaciele zbieramy środki aby móc sprezentować gratisowe bilety na Misiowe Poranki rodzinom w trudnej sytuacji finansowej i rodzinom objętym pomocą z zaprzyjaźnionych i współpracujących z nami Fundacjami . Gorąco prosimy o Twoje wsparcie jest jeszcze tyle nie odkrytych talentów wśród Misiowych Przyjaciół.

Zakup rekwizytów do zajęć na Misiowych Porankach

1 200 zł

66%

osiągnięto

400 zł

brakuje

Misiowi Przyjaciele jeżeli chodzicie na Misiowe Poranki to wiecie że w każdym tygodniu mamy inny temat zajęć. Aby urozmaicić zajęcia często dokupujemy do zajęć różnego rodzaju dekoracje i rekwizyty. Zbliżają się zajęcia inscenizowane o rakiecie kosmicznej - chcielibyśmy dokupić do zajęć kartonowe rakiety do dekoracji. Zbliżają się zajęcia o Dinozaurach chcielibyśmy zakupić dmuchany kostium dinozaura do zabawy z rodzicami. Jest wiele rekwizytów które chcemy dokupić do zajęć a które w przyszłości wykorzystamy do imprez charytatywnych prosimy o wasze hojne wsparcie naszej rodzinnej zabawy

Charytatywne animacje i atrakcje dla potrzebujących dzieci

1 500 zł

53%

osiągnięto

700 zł

brakuje

Misiowi Przyjaciele jak co roku bierzemy udział w licznych akcjach charytatywnych. Tym razem zbieramy środki na realizację dodatkowych Misiowych atrakcji podczas Pikniku Rodzinnego Akcji Społecznej Lwie Serce 7 czerwca dla dzieci potrzebujących i z rodzin dysfunkcyjnych. Przez wspólne rodzinne zabawy i karnawałowe animacje chcielibyśmy by nasi najmłodsi Misiowi Przyjaciele mieli jak najwięcej dobrych rodzinnych wspomnień. Gorąco prosimy o Wasze hojne wsparcie Misiowe Pozdrowienia

Naprawa Misia Seniora

1 500 zł

53%

osiągnięto

700 zł

brakuje

Misiowi Przyjaciele nasz najstarszy Miś Senior (Maskotka Misiowych Przyjaciół która od 16 lat uczestniczy we wszystkich zajęciach) potrzebuje naprawy by mógł pomagać dalej na Misiowych Porankach. Być może łatwiej byłoby wymienić Misia na nowego, ale to nie w naszym Misiowym stylu, jesteśmy sentymentalni. Pamiętamy wspólne 16 lat i każde zajęcia podczas których pomógł przełamać nieśmiałość tysiącom dzieci. Pamiętamy ponad 750 wspólnych zajęć, setki przebytych kilometrów, zajęcia charytatywne i specjalne podczas których wcielał się w różne role. Po tylu latach teraz to on potrzebuje naszej pomocy chcemy go naprawić, każdy przecież najlepiej wspomina swojego pierwszego Misia. Ze względu na jego stan, na stałe zagościł w Kinie Wisła gdzie do końca roku uczestniczy w Misiowych Porankach. Po nowym roku Misio idzie do Szpitala Misia, gdzie przekażemy go specjalistom, którzy pomogą mu wrócić do stanu świetności. Liczymy na Wasze Misiowe wsparcie to prywatna klinika :))

Stworzenie rekwizytu do zamykania w bańkach mydlanych dla dzieci na wózkach inwalidzkich

2 500 zł

32%

osiągnięto

1 700 zł

brakuje

Misiowi Przyjaciele Na Misiowych Porankach i w ośrodkach współpracujących odwiedzamy dzieci poruszające się na wózkach inwalidzkich. Część dzieci jest pionizowana przez co rekwizyt do tworzenia ogromnych baniek, który mamy nie pozwala wjechać i zamknąć dzieci w bańce. Podczas ostatnich Misiowych odwiedzin w placówce opiekuńczej na Bełskiej w Warszawie złożyliśmy obietnicę opracowania rekwizytu umożliwiającego zamknięcie dzieci na wózkach inwalidzkich. Jak zawsze wierzymy w Misiowych Przyjaciół prosimy o Wasze wsparcie.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni