Misiowi Przyjaciele

W Patronite od 19.02.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 602

liczba Patronów: 625

4 patronów
110 zł miesięcznie
690 zł łącznie

Naprawa Misia Seniora

1 500 zł

46%

osiągnięto

810 zł

brakuje

Misiowi Przyjaciele nasz najstarszy Miś Senior (Maskotka Misiowych Przyjaciół która od 16 lat uczestniczy we wszystkich zajęciach) potrzebuje naprawy by mógł pomagać dalej na Misiowych Porankach. Być może łatwiej byłoby wymienić Misia na nowego, ale to nie w naszym Misiowym stylu, jesteśmy sentymentalni. Pamiętamy wspólne 16 lat i każde zajęcia podczas których pomógł przełamać nieśmiałość tysiącom dzieci. Pamiętamy ponad 750 wspólnych zajęć, setki przebytych kilometrów, zajęcia charytatywne i specjalne podczas których wcielał się w różne role. Po tylu latach teraz to on potrzebuje naszej pomocy chcemy go naprawić, każdy przecież najlepiej wspomina swojego pierwszego Misia. Ze względu na jego stan, na stałe zagościł w Kinie Wisła gdzie do końca roku uczestniczy w Misiowych Porankach. Po nowym roku Misio idzie do Szpitala Misia, gdzie przekażemy go specjalistom, którzy pomogą mu wrócić do stanu świetności. Liczymy na Wasze Misiowe wsparcie to prywatna klinika :))

Stworzenie rekwizytu do zamykania w bańkach mydlanych dla dzieci na wózkach inwalidzkich

2 500 zł

27%

osiągnięto

1 810 zł

brakuje

Misiowi Przyjaciele Na Misiowych Porankach i w ośrodkach współpracujących odwiedzamy dzieci poruszające się na wózkach inwalidzkich. Część dzieci jest pionizowana przez co rekwizyt do tworzenia ogromnych baniek, który mamy nie pozwala wjechać i zamknąć dzieci w bańce. Podczas ostatnich Misiowych odwiedzin w placówce opiekuńczej na Bełskiej w Warszawie złożyliśmy obietnicę opracowania rekwizytu umożliwiającego zamknięcie dzieci na wózkach inwalidzkich. Jak zawsze wierzymy w Misiowych Przyjaciół prosimy o Wasze wsparcie.

Gratisowe bilety na Misiowe Poranki

300 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Misiowi Przyjaciele zbieramy środki aby móc sprezentować 20 gratisowych biletów na Misiowe Poranki. Gorąco prosimy o Twoje wsparcie jest jeszcze tyle nie odkrytych talentów wśród Misiowych Przyjaciół.

Świąteczne Animacje dla dzieci z domów dziecka

600 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Misiowi Przyjaciele Jak co roku bierzemy udział w charytatywnej imprezie dla dzieci z Domów Dziecka dla Fundacji OneDay. Zbieramy środki na organizacje dodatkowych Misiowych świątecznych atrakcji na naszym stanowisku. Na pewno nie zabraknie ozdabiania bombek, tworzenia bałwanków , świątecznych buttonów, świątecznych bransoletek, malowania buziek i innych atrakcji dla najmłodszych uczestników imprezy. Gorąco prosimy o Wasze wsparcie w zakupie materiałów plastycznych na tę imprezę. Misiowe Pozdrowienia

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni