Misiowi Przyjaciele

W Patronite od 20.02.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2345

Liczba Patronów: 2718

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
60 miesięcznie
9 440 łącznie

Misiowe Poranki XIX sezon

2 000 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

1 940 zł

brakuje

Gorąco zachęcamy do objęcia patronatem naszych rodzinnych zajęć dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Od lat dbamy o dobre rodzinne wspomnienia. Działamy od 2004 roku kiedy to stworzyliśmy autorski projekt zabaw pod nazwą Misiowe Poranki. Z dumą możemy powiedzieć, że byliśmy jednymi z pierwszych, którzy stworzyli taką rodzinną inicjatywę w Warszawie. Podczas zajęć zapraszamy do wspólnej zabawy z Misiem. W każdy weekend na Misiowych Porankach bawimy się na scenie, oglądamy Polskie bajki, śpiewamy do mikrofonu, tańczymy, wykonujemy zadania plastyczne. Zawsze znajdujemy pretekst by dzieci dostały brawa i buziaki od rodziców, zdumiewające efekty widzimy od lat i wiemy, że są to najcenniejsze owacje w życiu. Nie raz widzimy z jaką trudnością przychodzi dzieciom występ na scenie. Wiemy jednak jaką wartością jest przełamanie tremy i stresu, w otoczeniu Rodziny i naszego ogromnego Misia. Jesteśmy dumni z naszych małych artystów i dokładamy wszelkich starań by zajęcia były ciekawe i na najwyższym poziomie. Dołączcie do nas przybijcie piątkę, żółwika, flonderkę.. i zostańcie przyjaciółmi Misia.

Pozdrawiamy Misiowi Przyjaciele

Ukraińskie Misiowe Poranki

2 500 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

2 440 zł

brakuje

Misiowi Przyjaciele
Jesteśmy dogłębnie wstrząśnięci tym co dzieje się na Ukrainie, dlatego na miarę naszych możliwości i we współpracy z Kinem Iluzjon podjęliśmy intensywne działania by przygotować specjalne adaptacyjne Misiowe Poranki dla dzieci w języku ukraińskim.

Jeżeli znacie lub pomagacie rodzinom ukraińskim z dziećmi - prosimy o kontakt: kontakt@misiowiprzyjaciele.pl

Od lat Misiowi Przyjaciele dbają o dobre wspomnienia, dlatego dołożymy wszelkich starań by dzieci doświadczone tak wielką niesprawiedliwością i traumą spróbowały znaleźć na Misiach przyjaciół i dobre wspomnienia.

Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Rafał Fick
Rafał Fick
Próg: 30 zł
Barbara Strunz
Barbara Strunz
Próg: 30 zł