Misiowi Przyjaciele

W Patronite od 20.02.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 828

liczba Patronów: 1124

4 patronów
160 zł miesięcznie
3 740 zł łącznie
Misiowi Przyjaciele to społeczność Dzieci i Rodziców, którzy od 16 lat dbają o dobre rodzinne wspomnienia. Działamy od 2004 roku kiedy to stworzyliśmy autorski projekt pod nazwą Misiowe Poranki. Zawsze znajdujemy pretekst by dzieci dostały owacje od rodziców, pozytywne efekty zdumiewają nas od lat

O Autorze

Misiowi Przyjaciele WAŻNE!! PILNE!!

Dzieci też #zostająwdomu!

Zbieramy środki na realizację kolejnych Misiowych Poranków On Line, dla dzieci w czasie kwarantanny, które ze względów bezpieczeństwa muszą zostać w domu.  Chcemy dać trochę rozrywki dzieciakom i wytchnienia dla rodziców, którzy nie mogą teraz wyjść na plac zabaw czy zaprowadzić dzieci do przedszkola. Wiemy ile energii mają dzieciaki wiemy co to znaczy zorganizować czas dzieciom by się nie nudziły.

Pomóżcie nam w tym proszę. 

Misiowy Poranek online

Dzięki Patronom udało nam się zrealizować pierwszy poranek on line z całego serca dziękujemy. 

Kim jesteśmy?

Misiowi Przyjaciele to społeczność dzieci, rodziców, animatorów sztuki i ludzi dobrej woli,  którzy od 16 lat dbają o dobre rodzinne wspomnienia. Działamy od 2004 roku, kiedy to stworzyliśmy autorski projekt rodzinnych zabaw pod nazwą Misiowe Poranki.  Na początku działaliśmy w jednym miejscu w Kinie Luna w Warszawie. Dziś na stałe zagościliśmy z Misiem w Kinie: Luna, Wisła i Iluzjon, ale gościnnie działamy w wielu miejscach. Od jakiegoś czasu działamy też OnLine. Nasze Misiowe zajęcia zostały wielokrotnie nagradzane w konkursie Słoneczniki portalu CzasDzieci.pl dla najbardziej rozwojowej inicjatyw dla dzieci.

Dlaczego stworzyliśmy konto na Patronite

Większość projektów i działań na Misiowch Poankach finansujemy z naszej pracy i dzięki zaangażowaniu Rodziców Misiowych Przyjaciół. Są jednak inicjatywy, których nie jesteśmy w stanie udźwignąć finansowo samodzielnie.

Chcemy się rozwijać, chcemy tworzć Misiowe Poranki i pomagać dzieciom z naszym Misiem. Stale współpracujemy z Fundacją OneDay z którą rok rocznie tworzymy jedną z najpiękniejszych choinek dla dzieci z domów dziecka. Współpracujemy z wieloma fundacjami na rzecz dzieci jak również współpracujemy z placówkami, które zajmują się dziećmi w potrzebie.

Dlatego prosimy o Twój Patronat. Dzięki Tobie możemy pełniej i sprawniej działać na rzecz rodziny i dzieci jak to czynimy od 16 lat.

Pomoc dzieciom

Od lat działamy charytatywnie wspierając różnego rodzaju inicjatywy na rzecz  dzieci.  Misiowe Poranki dla dzieci z autyzmem,  współorganizacja imprez charytatywnych dla Fundacji OneDay, Lwie Sere i innych.  Pomoc ośrodkom terapeutycznym wspierających budowanie i wzmacnianie rodzinnych więzi i dobrych wspomnień. 

Nagrody

Nasze Misie są malutkie ale zaangażowanie całej drużyny Misiowych Przyjaciół zostało dostrzeżone i wielokrotnie nagrodzone w konkursie Słoneczniki portalu CzasDzieci.pl dla najbardziej rozwojowej inicjatywy dla dzieci:

Misiowe Poranki

Na zajęciach podczas zabaw na scenie zawsze znajdujemy pretekst by dzieci dostały owacje od rodziców, zdumiewające efekty widzimy od lat i wiemy, że są to najcenniejsze brawa w życiu. Nie raz widzimy z jaką trudnością przychodzi dzieciom występ na scenie. Wiemy jednak, jaką wartością jest przełamanie tremy i stresu, w otoczeniu rodziny i naszego ogromnego Misia.  Działamy na wielu płaszczyznach i staramy się by dzieci rozwijamy skrzydła do działania.  

Kontakt

Telefon: +48 792 949 232

e-mail: kontakt@misiowiprzyjaciele.pl

fanpage: MisiowiPrzyjaciele

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni