Misiowi Przyjaciele

W Patronite od 20.02.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2353

Liczba Patronów: 2574

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
60 miesięcznie
9 440 łącznie
Misiowi Przyjaciele to społeczność Dzieci i Rodziców, którzy od 17 lat dbają o dobre rodzinne wspomnienia. Działamy od 2004 roku kiedy to stworzyliśmy autorski projekt pod nazwą Misiowe Poranki. Zawsze znajdujemy pretekst by dzieci dostały owacje od rodziców, pozytywne efekty zdumiewają nas od lat

O Autorze

Misiowi Przyjaciele

Kim jesteśmy?

Misiowi Przyjaciele to społeczność dzieci, rodziców, animatorów sztuki i ludzi dobrej woli,  którzy od 17 lat dbają o dobre rodzinne wspomnienia. Działamy od 2004 roku, kiedy to stworzyliśmy autorski projekt rodzinnych zabaw pod nazwą Misiowe Poranki.  Na początku działaliśmy w jednym miejscu w Kinie Luna w Warszawie. Dziś na stałe zagościliśmy z Misiem w Kinie: Luna, Wisła i Iluzjon, ale gościnnie działamy w wielu miejscach. Od jakiegoś czasu działamy też OnLine. Nasze Misiowe zajęcia zostały wielokrotnie nagradzane w konkursie Słoneczniki portalu CzasDzieci.pl dla najbardziej rozwojowej inicjatyw dla dzieci.

Dlaczego stworzyliśmy konto na Patronite

Większość projektów i działań na Misiowch Poankach finansujemy z naszej pracy i dzięki zaangażowaniu Rodziców Misiowych Przyjaciół. Są jednak inicjatywy, których nie jesteśmy w stanie udźwignąć finansowo samodzielnie.

Chcemy się rozwijać, chcemy tworzć Misiowe Poranki i pomagać dzieciom z naszym Misiem. Stale współpracujemy z Fundacją OneDay z którą rok rocznie tworzymy jedną z najpiękniejszych choinek dla dzieci z domów dziecka. Współpracujemy z wieloma fundacjami na rzecz dzieci jak również współpracujemy z placówkami, które zajmują się dziećmi w potrzebie.

Dlatego prosimy o Twój Patronat. Dzięki Tobie możemy pełniej i sprawniej działać na rzecz rodziny i dzieci jak to czynimy od 16 lat.

Pomoc dzieciom

Od lat działamy charytatywnie wspierając różnego rodzaju inicjatywy na rzecz  dzieci.  Misiowe Poranki dla dzieci z autyzmem,  współorganizacja imprez charytatywnych dla Fundacji OneDay, Lwie Sere i innych.  Pomoc ośrodkom terapeutycznym wspierających budowanie i wzmacnianie rodzinnych więzi i dobrych wspomnień. 

Nagrody

Nasze Misie są malutkie ale zaangażowanie całej drużyny Misiowych Przyjaciół zostało dostrzeżone i wielokrotnie nagrodzone w konkursie Słoneczniki portalu CzasDzieci.pl dla najbardziej rozwojowej inicjatywy dla dzieci:

Misiowe Poranki

Na zajęciach podczas zabaw na scenie zawsze znajdujemy pretekst by dzieci dostały owacje od rodziców, zdumiewające efekty widzimy od lat i wiemy, że są to najcenniejsze brawa w życiu. Nie raz widzimy z jaką trudnością przychodzi dzieciom występ na scenie. Wiemy jednak, jaką wartością jest przełamanie tremy i stresu, w otoczeniu rodziny i naszego ogromnego Misia.  Działamy na wielu płaszczyznach i staramy się by dzieci rozwijamy skrzydła do działania.  

Misiowy Poranek online

Dzięki Patronom udało nam się zrealizować 4 poranki on line dla dzieci na kwarantannie z całego serca dziękujemy. 

Kontakt

Telefon: +48 792 949 232

e-mail: kontakt@misiowiprzyjaciele.pl

fanpage: MisiowiPrzyjaciele


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Rafał Fick
Rafał Fick
Próg: 30 zł
Barbara Strunz
Barbara Strunz
Próg: 30 zł