Strefa Patrona:

Łódź
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
1

patron

5 zł

miesięcznie

5 zł

łącznie

Jestem twórcą map do symulatora OMSI 2, największym projektem mojego autorstwa jest Fikcyjny Szczecin 2.50.03. Zajmuję się również grafiką, głównie przystosowaną do moich projektów. W planach mam rozwój swojej działalności, jednak obecnie przez całkowitą awarię karty graficznej jestem zmuszony wstrzymać prace nad swoimi wszystkimi projektami.

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 4995 zł
Zbiórka na nowego laptopa do kontynuacji prac nad projektem
>Cel to całkowita kwota potrzebna do zakupu nowego sprzętu - uwzględniając już sumę, którą posiadam, po zebraniu tej sumy konto zostanie zamknięte.<
Zbieram na nowego laptopa , by móc kontynuować prace nad swoimi dalszymi projektami i rozwojem obecnego projektu Fikcyjny Szczecin 3.00.01. Obecny laptop uległ przegrzaniu przez co całkowitej awarii uległa karta graficzna - naprawa jest nieopłacalna - tak usłyszałem w serwisie. Każdy kto przyłączy się do wsparcia zostanie wpisany na specjalną listę - zależnie od chęci - publiczną bądź nie. Zostanie również wtajemniczony w projekt od podstaw, a także będzie miał możliwość wglądu do obecnie prowadzonych prac - wszystkie szczegółowe informacje zawarte są w konkretnych progach.

O Autorze

Cześć siemano!

Mam na imię Łukasz, jednak mój nick to MrYanke$, jestem twórcą map do symulatora OMSI 2, największym projektem mojego autorstwa jest Fikcyjny Szczecin 2.50.03. Nad tym projektem pracowałem od d 22 lipca 2013 roku do 30 czerwca 2016 roku. Włożyłem w ten projekt bardzo wiele czasu, wysiłku, a także nerwów - każdy kto miał kontakt z tym symulatorem/programem dobrze wie co mam na myśli. Łącznie nad tym projektem spędziłem 1074 dni, tj. 2 lata, 11 miesięcy i 8 dni.

 

Niestey na skutek intensywnych prac prowadzonych nad tym projektem, przegrzaniu uległa karta graficzna co kompletnie wyklucza go  z użyteczności. Od serwisu usłyszałem, że naprawa jest nieopłacalna, gdyż jest bardzo droga i nie ma pewności, że przyniesie ona oczekiwane rezultaty. Dlatego też liczę na Waszą pomoc, bym mógł dalej rozwijać projekt i zadowalać kolejne osoby! Z góry wszystkim bardzo dziękuję!

Poniżej przestawiam kilka screenów z mojego projektu.

Zostań Patronem

1 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 0
Gdyby każdy wysłał chociaż złotówkę to już byłoby naprawdę coś. Z góry wszystkim dziękuję! Na pewno o tych osobach nie zapomnę, tylko muszę mieć z Wami kontakt, pamiętajcie o tym.
Zostań patronem
5 zł / miesiąc
patroni: 1
Limit: 0
Każda złotówka jest na wagę złota!
W ramach podziękowań będziesz miał możliwość wglądu do moich prac od strony produkcyjnej - jeśli tylko będę mógł je zacząć. A na ten czas, gdy nie mam sprzętu na którym mógłbym pracować możemy wspólnie zastanowić się nad pomysłami rozwoju przyszłej wersji mojego projektu - Fikcyjnego Szczecina.
Zostań patronem
15 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 0
To już konkretna suma pieniędzy.
W ramach podziękowań będziesz miał możliwość wglądu do moich prac od strony produkcyjnej - jeśli tylko będę mógł je zacząć. A na ten czas, gdy nie mam sprzętu na którym mógłbym pracować możemy wspólnie zastanowić się nad pomysłami rozwoju przyszłej wersji mojego projektu - Fikcyjnego Szczecina. Podwyższając kwotę progu podwyższam także podziękowania - przyjmę i wspólnie z Tobą rozważę Twój pomysł na np. nową linię.
Zostań patronem
35 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 0
Wow! Chylę czoła w Twoją stronę!
W ramach podziękowań będziesz miał możliwość wglądu do moich prac od strony produkcyjnej - jeśli tylko będę mógł je zacząć. A na ten czas, gdy nie mam sprzętu na którym mógłbym pracować możemy wspólnie zastanowić się nad pomysłami rozwoju przyszłej wersji mojego projektu - Fikcyjnego Szczecina. Tak samo jak poprzednio podwyższając kwotę progu podwyższam wynagrodzenie dla Ciebie - myślę, że dogadamy się nawet do wspólnego spotkania i osobiście ustalimy przebieg nowych tras, czy samych nowych fragmentów mapy.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Wyszukiwarka

Wybierz