Strefa Patrona:

4

patronów

50 zł

miesięcznie

690 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
413
miesięczne wsparcie
339
liczba patronów

  Jestem twórcą map do symulatora OMSI 2, największym projektem mojego autorstwa jest Fikcyjny Szczecin 2.50.03. Zajmuję się również grafiką, głównie przystosowaną do moich projektów. W planach mam rozwój swojej działalności, jednak obecnie przez całkowitą awarię karty graficznej jestem zmuszony wstrzymać prace nad swoimi wszystkimi projektami.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 1%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 4950 zł
Zbiórka na nowego laptopa do kontynuacji prac nad projektem
>Cel to całkowita kwota potrzebna do zakupu nowego sprzętu - uwzględniając już sumę, którą posiadam, po zebraniu tej sumy konto zostanie zamknięte.<
Zbieram na nowego laptopa , by móc kontynuować prace nad swoimi dalszymi projektami i rozwojem obecnego projektu Fikcyjny Szczecin 3.00.01. Obecny laptop uległ przegrzaniu przez co całkowitej awarii uległa karta graficzna - naprawa jest nieopłacalna - tak usłyszałem w serwisie. Każdy kto przyłączy się do wsparcia zostanie wpisany na specjalną listę - zależnie od chęci - publiczną bądź nie. Zostanie również wtajemniczony w projekt od podstaw, a także będzie miał możliwość wglądu do obecnie prowadzonych prac - wszystkie szczegółowe informacje zawarte są w konkretnych progach.

O Autorze

Cześć siemano!

Mam na imię Łukasz, jednak mój nick to MrYanke$, jestem twórcą map do symulatora OMSI 2, największym projektem mojego autorstwa jest Fikcyjny Szczecin 2.50.03. Nad tym projektem pracowałem od d 22 lipca 2013 roku do 30 czerwca 2016 roku. Włożyłem w ten projekt bardzo wiele czasu, wysiłku, a także nerwów - każdy kto miał kontakt z tym symulatorem/programem dobrze wie co mam na myśli. Łącznie nad tym projektem spędziłem 1074 dni, tj. 2 lata, 11 miesięcy i 8 dni.

 

Niestey na skutek intensywnych prac prowadzonych nad tym projektem, przegrzaniu uległa karta graficzna co kompletnie wyklucza go  z użyteczności. Od serwisu usłyszałem, że naprawa jest nieopłacalna, gdyż jest bardzo droga i nie ma pewności, że przyniesie ona oczekiwane rezultaty. Dlatego też liczę na Waszą pomoc, bym mógł dalej rozwijać projekt i zadowalać kolejne osoby! Z góry wszystkim bardzo dziękuję!

Poniżej przestawiam kilka screenów z mojego projektu.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

1 zł / miesiąc
patroni: 0
Gdyby każdy wysłał chociaż złotówkę to już byłoby naprawdę coś. Z góry wszystkim dziękuję! Na pewno o tych osobach nie zapomnę, tylko muszę mieć z Wami kontakt, pamiętajcie o tym.
Zostań patronem
5 zł / miesiąc
patroni: 3
Każda złotówka jest na wagę złota!
W ramach podziękowań będziesz miał możliwość wglądu do moich prac od strony produkcyjnej - jeśli tylko będę mógł je zacząć. A na ten czas, gdy nie mam sprzętu na którym mógłbym pracować możemy wspólnie zastanowić się nad pomysłami rozwoju przyszłej wersji mojego projektu - Fikcyjnego Szczecina.
Zostań patronem
15 zł / miesiąc
patroni: 0
To już konkretna suma pieniędzy.
W ramach podziękowań będziesz miał możliwość wglądu do moich prac od strony produkcyjnej - jeśli tylko będę mógł je zacząć. A na ten czas, gdy nie mam sprzętu na którym mógłbym pracować możemy wspólnie zastanowić się nad pomysłami rozwoju przyszłej wersji mojego projektu - Fikcyjnego Szczecina. Podwyższając kwotę progu podwyższam także podziękowania - przyjmę i wspólnie z Tobą rozważę Twój pomysł na np. nową linię.
Zostań patronem
35 zł / miesiąc
patroni: 1
Wow! Chylę czoła w Twoją stronę!
W ramach podziękowań będziesz miał możliwość wglądu do moich prac od strony produkcyjnej - jeśli tylko będę mógł je zacząć. A na ten czas, gdy nie mam sprzętu na którym mógłbym pracować możemy wspólnie zastanowić się nad pomysłami rozwoju przyszłej wersji mojego projektu - Fikcyjnego Szczecina. Tak samo jak poprzednio podwyższając kwotę progu podwyższam wynagrodzenie dla Ciebie - myślę, że dogadamy się nawet do wspólnego spotkania i osobiście ustalimy przebieg nowych tras, czy samych nowych fragmentów mapy.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni