Avatar użytkownika

Muzeum Skarb Narodu

52
patronów
1 285 
miesięcznie
51 360 
łącznie
52
patronów
1 285 zł 51 360 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
GRATulacje! Jesteś Graciarzem! Twoje wsparcie pomaga nam w rozwoju naszego kanału YouTube. To bardzo dużo dla nas znaczy. Dziękujemy!
10 zł miesięcznie
GRATulacje! Zostałeś Graciarzem Klubowiczem! W podziękowaniu za Twój wkład otrzymujesz dostęp do prywatnej grupy na Facebooku, na której będziemy dyskutować o naszych produkcjach i akcjach gratowniczych! Wspólnie będziemy decydowali, które auta są warte ratowania i które pojawią się na naszym kanale YouTube!
20 zł miesięcznie
GRATulacje! Zostałeś Gratownikiem! Dostaniesz od nas naklejkę z limitowanej serii Gratownik na aktualny rok, która ozdobi szybę Twojego grata!
Zawiera bonusy z niższych progów!
40 zł miesięcznie
GRATulacje! W podziękowaniu dostajesz co miesiąc plakat z gratem miesiąca w formie cyfrowej przygotowany do wydruku! Dodatkowo dostajesz graciarską tapetę miesiąca na telefon!
Zawiera bonusy z niższych progów!
100 zł miesięcznie
Gratowniku, nie jesteś już anonimowy! Twoje imię i nazwisko, lub nick będą wyświetlać się w napisach końcowych filmów Wyprawy po Graty na naszym kanale YouTube!
Zawiera bonusy z niższych progów!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Muzeum Skarb Narodu w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jedno z czołowych Muzeów motoryzacyjnych w Polsce. Ratujemy pojazdy, o których zapomniał świat, ponieważ widzimy w nich coś więcej niż rdzę. Nasz prężnie działający kanał na YouTubie oferuje nie tylko rozrywkę, ale również walory edukacyjne.

O nas

Od wielu lat Skarb Narodu łączy pasjonatów motoryzacji. Poprzednie lata pokazały, jak wiele możemy stworzyć. To dzięki nam powstała najwspanialsza wystawa na FSO, uratowaliśmy dziesiątki samochodów przed zgniatarką na złomowisku.

Nasz kanał na YouTube ma już prawie 60 tysięcy subskrybentów, mamy wspaniałych widzów i przyjaciół.

Obecnie budujemy nowe, wymarzone Muzeum na terenie Twierdzy Modlin.

Plany na przyszłość

Myśląc o przyszłości Muzeum chcielibyśmy się skupić na rozwoju naszego kanału na YouTube oraz na stworzeniu redakcji portalu motoryzacyjnego, która będzie tworzyć artykuły na tematy graciarskie. Również spotkania z osobami nas wspierającymi są dla nas bardzo ważne, dlatego w nadchodzącym sezonie zorganizujemy co najmniej jeden rajd nawigacyjny. Pamiętajcie, że to my wszyscy tworzymy i podtrzymujemy wspomnienia związane zabytkową motoryzacją w Polsce! 

Cele Autora

Wsparcie i rozwój kanału na YouTube "Muzeum Skarb Narodu"
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 715 zł brakuje
64%
Chcemy być najlepszym kanałem motoryzacyjnym na Polskim YouTube!
Dzięki Wam udało się zgromadzić sporo sprzętu do rejestracji i edycji wideo w jakości 4K.
Wsparcie naszej redakcji otwiera przed nami wiele nowych możliwości.
Cel który tu proponujemy pozwoli nam utrzymać bazę sprzętu do filmowania i edycji wideo. Dzięki Wam możemy myślec nad kolejnym rozwojem, spędzać więcej czasu przy produkcji każdego odcinka.
Budowa portalu internetowego
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 1 715 zł brakuje
42%
Znacie pewnie stronę naszego muzeum, teraz czas na coś o wiele większego!
Chcemy stworzyć wyjątkowe miejsce w internecie, gdzie znajdziecie testy, ciekawostki, autorskie artykuły, doskonałe zdjęcia i wiele więcej.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Muzeum Skarb Narodu już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Łukasz Formela
Łukasz Formela
20 zł
zezwolenia.eu
zezwolenia.eu
20 zł
Marcin MarX
Marcin MarX
10 zł
Tomasz Kowalski
Tomasz Kowalski
10 zł
Tomasz
Tomasz
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.