Avatar użytkownika

Muzeum Skarb Narodu

64
patronów
1 585 
miesięcznie
37 990 
łącznie
64
patronów
1 585 zł 37 990 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
GRATulacje! Jesteś Graciarzem! Twoje wsparcie pomaga nam w rozwoju naszego kanału YouTube. To bardzo dużo dla nas znaczy. Dziękujemy!
10 zł miesięcznie
GRATulacje! Zostałeś Graciarzem Klubowiczem! W podziękowaniu za Twój wkład otrzymujesz dostęp do prywatnej grupy na Facebooku, na której będziemy dyskutować o naszych produkcjach i akcjach gratowniczych! Wspólnie będziemy decydowali, które auta są warte ratowania i które pojawią się na naszym kanale YouTube!
20 zł miesięcznie
GRATulacje! Zostałeś Gratownikiem! Dostaniesz od nas naklejkę z limitowanej serii Gratownik na aktualny rok, która ozdobi szybę Twojego grata!
Zawiera bonusy z niższych progów!
40 zł miesięcznie
GRATulacje! W podziękowaniu dostajesz co miesiąc plakat z gratem miesiąca w formie cyfrowej przygotowany do wydruku! Dodatkowo dostajesz graciarską tapetę miesiąca na telefon!
Zawiera bonusy z niższych progów!
100 zł miesięcznie
Gratowniku, nie jesteś już anonimowy! Twoje imię i nazwisko, lub nick będą wyświetlać się w napisach końcowych filmów Wyprawy po Graty na naszym kanale YouTube!
Zawiera bonusy z niższych progów!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Muzeum Skarb Narodu w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jedno z czołowych muzeów motoryzacyjnych w Polsce. Gratujemy pojazdy, o których zapomniał świat, ponieważ widzimy w nich coś więcej niż rdzę. Nasz prężnie działający kanał na YouTubie oferuje nie tylko rozrywkę, ale również walory edukacyjne.

O nas

Tworzymy jedno z czołowych muzeów motoryzacyjnych w Polsce mieszczące się na terenie starej Fabryki Samochodów Osobowych w Warszawie. Gratujemy pojazdy, o których zapomniał świat, ponieważ widzimy w nich coś więcej niż rdzę. W sezonie wiosenno-letnim prowadzimy wystawę pojazdów zabytkowych, która w sezonie 2021 liczyła ponad 300 egzemplarzy. Polskie Drogi, Powiew Zachodu, czy Salon Daewoo - to tylko niektóre z naszych tematycznych ekspozycji, które odzwierciedlają doskonale klimat ubiegłych lat. Ponadto w roku 2021 zorganizowaliśmy nasz pierwszy Rajd Cinquecento z okazji 30-lecia modelu Fiata Cinquecento, oraz prowadzimy kanał na YouTube, gdzie zamieszczamy filmy z naszych imprez, wystawy oraz wypraw po graty.

Plany na przyszłość

Myśląc o przyszłości Muzeum chcielibyśmy się skupić na rozwoju naszego kanału na YouTube oraz na stworzeniu redakcji portalu motoryzacyjnego, która będzie tworzyć artykuły na tematy graciarskie. Również spotkania z osobami nas wspierającymi są dla nas bardzo ważne, dlatego w nadchodzącym sezonie zorganizujemy co najmniej jeden rajd nawigacyjny. Pamiętajcie, że to my wszyscy tworzymy i podtrzymujemy wspomnienia związane z FSO oraz zabytkową motoryzacją w Polsce! 

Cele Autora

Nowa jakość na kanale YouTube 4K!
  • 2 000 zł
  • Cel osiągnięty!
100%
Chcemy, aby wybrane filmy były publikowane w jakości 4K! Poprawi to zdecydowanie jakość obrazu na urządzeniach mobilnych, jak i telewizorach! Osiągnięcie celu pomoże nam rozwinąć nasze produkcje filmowe: dodatkowy sprzęt wymagający co miesięcznej opłaty.
Budowa redakcji portalu motoryzacyjnego!
  • 3 000 zł
  • Cel osiągnięty!
100%
Zaczęliśmy tworzyć zespół redakcyjny, który będzie pisać dla Was ciekawe i rzetelne artykuły z branży motoryzacyjnej. W planach jest już kilka działów, w tym przegląd ofert sprzedaży aut z portali internetowych.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Muzeum Skarb Narodu już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Robert Bylinowicz
Robert Bylinowicz
10 zł
Krzysztof Sukiennicki
Krzysztof Sukiennicki
10 zł
Hubert Kendziorek
Hubert Kendziorek
100 zł
Grzegorz Kikut
Grzegorz Kikut
20 zł
Mariusz Kaminski
Mariusz Kaminski
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.