Muzeum Skarb Narodu

W Patronite od 04.03.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 296

Liczba Patronów: 270

Zostań Patronem
Kup na prezent
83 patronów
2 085 miesięcznie
30 905 łącznie
Jedno z czołowych muzeów motoryzacyjnych w Polsce. Gratujemy pojazdy, o których zapomniał świat, ponieważ widzimy w nich coś więcej niż rdzę. Nasz prężnie działający kanał na YouTubie oferuje nie tylko rozrywkę, ale również walory edukacyjne.

O Autorze

O nas

Tworzymy jedno z czołowych muzeów motoryzacyjnych w Polsce mieszczące się na terenie starej Fabryki Samochodów Osobowych w Warszawie. Gratujemy pojazdy, o których zapomniał świat, ponieważ widzimy w nich coś więcej niż rdzę. W sezonie wiosenno-letnim prowadzimy wystawę pojazdów zabytkowych, która w sezonie 2021 liczyła ponad 300 egzemplarzy. Polskie Drogi, Powiew Zachodu, czy Salon Daewoo - to tylko niektóre z naszych tematycznych ekspozycji, które odzwierciedlają doskonale klimat ubiegłych lat. Ponadto w roku 2021 zorganizowaliśmy nasz pierwszy Rajd Cinquecento z okazji 30-lecia modelu Fiata Cinquecento, oraz prowadzimy kanał na YouTube, gdzie zamieszczamy filmy z naszych imprez, wystawy oraz wypraw po graty.

Plany na przyszłość

Myśląc o przyszłości Muzeum chcielibyśmy się skupić na rozwoju naszego kanału na YouTube oraz na stworzeniu redakcji portalu motoryzacyjnego, która będzie tworzyć artykuły na tematy graciarskie. Również spotkania z osobami nas wspierającymi są dla nas bardzo ważne, dlatego w nadchodzącym sezonie zorganizujemy co najmniej jeden rajd nawigacyjny. Pamiętajcie, że to my wszyscy tworzymy i podtrzymujemy wspomnienia związane z FSO oraz zabytkową motoryzacją w Polsce! 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Maciej Kowalczuk
Maciej Kowalczuk
Próg: 20 zł
Łukasz Pokrywka
Łukasz Pokrywka
Próg: 20 zł
Sebastian Pawłowski
Sebastian Pawłowski
Próg: 20 zł
Marcin Kurdziel
Marcin Kurdziel
Próg: 10 zł