Mystery Hunters

W Patronite od 28.08.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2758

Liczba Patronów: 2778

Zostań Patronem
0 patronów
5 miesięcznie
4 545 łącznie

Dwa wyjazdy w miesiącu, rozwój kanału

1 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 495 zł

brakuje

Nie będziemy przesadnie się rozwodzić. Każdy kto nas zna wie, że jeżeli danego celu nie uda się osiągnąć, to nie osiądziemy na laurach. Będziemy nadal mocno starać się, żeby realizować dla was coraz lepsze materiały. To Wy decydujecie jak szybko uda się nam osiągnąć pewien pułap zajebistości i to również od was zależy jak te materiały będą w przyszłości wyglądały. Tworzymy je przede wszystkim dla was. Więc jeśli postanowisz nas wesprzeć, będzie to dla nas jeszcze większa motywacja. Pojedziemy na projekt nawet dwa razy w miesiącu, a może i częściej i stale będziemy inwestować w rozwój kanału, co cały czas z resztą robimy. To wszystko również w waszych rękach. :)

Nowy, lepszy sprzęt: kamera termowizyjna, monitoring, dron.

2 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 495 zł

brakuje

Wiemy, że mocno cenicie sobie u nas nowy sprzęt. Nam też on sprawia dużo frajdy. Mamy większe pole do rzetelnego badania zjawisk paranormalnych i zredukowaną szansę, że pominiemy jakiś ważny szczegół. Mamy kilka pomysłów, które w przyszłości mogą okazać się bardzo satysfakcjonujące i ekscytujące nie tylko nas, ale przede wszystkim Was, naszych widzów. Osiągając ten cel będziemy mogli stale poszerzać nasz arsenał do badań zjawisk niewyjaśnionych. Czyli to o czym wszyscy marzymy. Kamera termowizyjna, monitoring live, dron.

Wyprawy za granicę i epicki MYSTERY CAR

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

4 995 zł

brakuje

Wiecie, że nie rzucamy słów na wiatr. Słowo się rzekło, klamka zapadła. Jeżeli uda się osiągnąć ten cel, pakujemy manatki i realizujemy projekty za granicą. Na pierwszy ogień usłana trupami wyspa Poveglia, potem radioaktywny Czarnobyl i Prypeć, mroczny las Hoia Baciu w Rumunii i wiele innych. A uwierzcie nam, takich materiałów w naszym wykonaniu nie pożałujecie. Dodatkowo przeznaczymy część finansów na realizację naszego marzenia o Mystery Car. Samochodzie, który będzie nie tylko naszym niespotykanym dotąd środkiem transportu, ale również centrum dowodzenia i drugim domem. Będziemy wdzięczni za spełnione marzenia!
Zostań Patronem