Mystery Hunters

W Patronite od 28.08.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
4 545 łącznie
Jeżeli tu trafiłeś/aś to pewnie wiesz kim jesteśmy ? Jeśli nie to, nazywamy się Mystery Hunters i jesteśmy Łowcami Tajemnic, którzy starają się w profesjonalny sposób badać zjawiska niewyjaśnione. Stworzyliśmy ten profil, żebyś mógł nas bliżej poznać i odczuwać satysfakcję, że możesz nas wesprzeć.

O Autorze

Cześć! 

Tutaj Łowcy Tajemnic, trzech przyjaciół, którzy od bardzo dawna interesują się zjawiskami niewyjaśnionymi, legendami, tajemnicami, ufo i kryptozoologią. Swoje zainteresowania postanowiliśmy pewnego dnia przekuć w praktykę i tak powstało Mystery Hunters, grupa, która wchodzi w nocy tam, gdzie inni by się nigdy nie odważyli. Nawiedzone domy, szpitale psychiatryczne, ruiny dworów i pałaców, czy mroczne grobowce. Na naszym kanale na YouTube tworzymy materiały z wypraw i obalamy lub potwierdzamy krążące na temat danego miejsca legendy.

Stworzyliśmy kilka materiałów, które w ostatnim czasie zyskały swoją małą popularność. Jednym z nich jest znany film z projektu z nawiedzonego domu na Podlasiu. Poruszające się przedmioty, stuknięcia, nagranie EVP i wiele innych. 

Legendarny Nawiedzony dom na Podlasiu

Kolejnym materiałem jest projekt z nawiedzonego Domu Dusz, podczas którego byliśmy świadkami niecodziennej sytuacji - makabrycznego widoku prawdopodobnie rozlanej po całym pomieszczeniu krwi, narzędzi rytualnych i obciętej części ciała zwierzęcia na tle pentagramu.

Nawiedzony Dom Dusz

Realizujemy również - a przynajmniej się staramy :) - materiały reportażowe. Taka sytuacja wydarzyła się w Turzy Wielkiej. Rodzina mieszkająca w jednym z domów zarzekała się, że ten jest nawiedzony. Pojechaliśmy więc na miejsce, żeby sprawdzić, co tam tak naprawdę się dzieje. 

Nawiedzony dom w Turzy Wielkiej

Jak pewnie wiecie realizacja takich materiałów trochę kosztuje. Ale nigdy nie zwracaliśmy szczególnej uwagi na koszty, jeśli materiał był tego wart. Chcemy dla was robić coraz lepsze i coraz bardziej profesjonalne filmy. Więc jeśli drogi przyjacielu, przyjaciółko postanowisz wesprzeć nas w tym przedsięwzięciu, to będziemy Ci bardzo wdzięczni. I na pewno odbije się to na jakości materiału, co pokaże tylko, że wasz wkład przekłada się na realne efekty. :) Wszystko dla Was, nic bez Was :) Pozdrawiamy i dziękujemy za każdą pomoc!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika