Bartek Błaszczeć

0 patronów
Witajcie, jestem szczecińskim artystą fantasy. Tworzę komiksy oraz ilustracje do gier RPG, opowiadań i książek.

O Autorze

Witajcie:)

Nazywam się Bartek Błaszczeć i jestem ilustratorem-samoukiem, granatem od pługa oderwanym, szczeciniakiem przez zasiedzenie:)

 

Zajmuję się tworzeniem ilustracji z zakresu szeroko pojętego fantasy oraz S-F. Wszystko wykonuję tradycyjnymi metodami: ołówki, tusze, akwarele, markery, etc.

Na co dzień pracuję jako freelancer, projektując grafiki do gier, książek oraz, co chyba najbardziej lubię, portrety postaci do RPG wg zamówień graczy.


Każdy komiks to dla mnie twórcze "nadgodziny". Kiedy wciągnę się w jakiś projekt, zdarza mi się zarywać nocki. Wówczas mocna kawa jest wybawieniem:)

Aktualnie pracuję nad anglojęzycznym erotycznym fantasy - webkomiksem "The Summoning".
 

Prócz tego mam ambicję na stworzenie serii komiksów przybliżających lore Warhammera. To mój pierwszy system i mam duży sentyment do "ponurego świata niebezpiecznych przygód" ;)


Komiksy te będą projektem całkowicie niekomercyjnym, fanowskim i hobbystycznym, niezwiązanym z właścicielem praw autorskich. Wszystkie odcinki będą publikowane za darmo, bez żadnych ukrytych kosztów.  Kilka stron zostało już opublikowanych, możecie je obejrzeć tu.


Wasze wsparcie zostanie przeznaczone na materiały plastyczne, sprzęt oraz zapas kawy. Dotacje pozwolą mi skupić się na samej pracy, bez obaw o śmierć głodową;)

Dzięki za wszystko!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika