Avatar użytkownika

NapiProjekt

2
patronów
2
patronów

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Wielkie dzięki za wsparcie. Każdy grosik jest na wagę złota.
10 zł miesięcznie
Dzięki, że jesteś i okazujesz nam swoje wsparcie. W podziękowaniu otrzymasz od nas mailem dyplom z podziękowaniem.
20 zł miesięcznie
Super, że jesteś! To dla nas bardzo ważne. Wspierając NapiProjekt tą kwotą otrzymasz status konta VIP w serwisie NapiProjekt.
50 zł miesięcznie
50 zł to już nie przelewki, oprócz konta VIP w serwisie NapiProjekt będziesz miał również możliwość wyłączenia (raz na zawsze) reklam w programie NapiProjekt.
100 zł miesięcznie
100krotne dzięki! Robi się poważnie. W ramach podziękowania wszystko z niższych progów + wpis na stronie internetowej w zakładce patroni. Dodatkowo raz na trzy miesiące losujemy jedną osobę, która otrzyma od nas niespodziankę.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora NapiProjekt w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

NapiProjekt to program, dzięki któremu w jednej chwili pobierzesz dopasowane do Twojego filmu napisy. Program jest dziecinnie prosty w obsłudze. Wystarczą dwa kliknięcia myszką, aby na Twoim dysku znalazły się napisy idealnie dopasowane do Twojej wersji filmu.

Napiprojekt pozwala zoszczędzić sporo czasu i jeszcze więcej nerwów. Program służy do zautomatyzowanego pobierania napisów do filmów. I robi to bardzo skutecznie! Zasada działania jest banalnie prosta. Po zainstalowaniu programu w menu kontekstowym pojawia się dodatkowa opcja „Znajdź i dopasuj napisy”. Cała obsługa programu sprowadza się do kliknięcia prawym przyciskiem myszy na pliku wideo i wybraniu wspomnianej opcji.

Jeżeli napisy do naszego filmu znajdują się w bazie programu (a jest to bardzo obszerna baza, więc zazwyczaj nie ma z tym problemu), po chwili pojawia się okienko z informacją o rozpoznaniu pliku wideo i dopasowaniu napisów.


 

 

W tym momencie możemy już uruchomić nasz ulubiony odtwarzacz wideo i rozkoszować się filmem z napisami. Napiprojekt jest niewielki, ma znikome wymagania sprzętowe. Poza tym robi dokładnie to, czego można się po nim spodziewać nie rzucając się zbytnio przy tym w oczy. Program jest darmowy. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o Napiprojekt koniecznie zapoznaj się Video Poradami .

Cele Autora

Utrzymanie infrastruktury
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 975 zł brakuje
2%
Serwis NapiProjekt został stworzony przez kilka osób w czynie społecznym... Obecnie Napiprojekt posiada własne serwery, na których działa tylko i wyłącznie nasz serwis. Rozwiązanie takie powoduje iż serwis mimo bardzo dużego natężenia ruchu działa płynnie, niestety pociąga ono za sobą ogromne koszty utrzymania serwisu "przy życiu".

Staramy się, by NapiProjekt pozostał serwisem typu "freeware" (darmowym). Dlatego też, aby utrzymać serwis wolnym od zaburzeń i błędów w działaniu stworzyliśmy zrzutkę na utrzymanie serwerów. Jeśi cel zostanie osiągnięty to serwis NapiProjekt pozostanie na obecnym, szybkim serwerze i nie pojawią się problemy z dostępnością do serwisu.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora NapiProjekt już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
5 zł
theprzemko07
theprzemko07
20 zł
Ramnast
Ramnast
20 zł
Piotr Piwowarski
Piotr Piwowarski
20 zł
Bermx
Bermx
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.