NapiProjekt

W Patronite od 22.05.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1140

Liczba Patronów: 1092

Zostań Patronem
6 patronów
NapiProjekt to program, dzięki któremu w jednej chwili pobierzesz dopasowane do Twojego filmu napisy. Program jest dziecinnie prosty w obsłudze. Wystarczą dwa kliknięcia myszką, aby na Twoim dysku znalazły się napisy idealnie dopasowane do Twojej wersji filmu.

O Autorze

Napiprojekt pozwala zoszczędzić sporo czasu i jeszcze więcej nerwów. Program służy do zautomatyzowanego pobierania napisów do filmów. I robi to bardzo skutecznie! Zasada działania jest banalnie prosta. Po zainstalowaniu programu w menu kontekstowym pojawia się dodatkowa opcja „Znajdź i dopasuj napisy”. Cała obsługa programu sprowadza się do kliknięcia prawym przyciskiem myszy na pliku wideo i wybraniu wspomnianej opcji.

Jeżeli napisy do naszego filmu znajdują się w bazie programu (a jest to bardzo obszerna baza, więc zazwyczaj nie ma z tym problemu), po chwili pojawia się okienko z informacją o rozpoznaniu pliku wideo i dopasowaniu napisów.


 

 

W tym momencie możemy już uruchomić nasz ulubiony odtwarzacz wideo i rozkoszować się filmem z napisami. Napiprojekt jest niewielki, ma znikome wymagania sprzętowe. Poza tym robi dokładnie to, czego można się po nim spodziewać nie rzucając się zbytnio przy tym w oczy. Program jest darmowy. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o Napiprojekt koniecznie zapoznaj się Video Poradami .


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika