Avatar użytkownika

Nieznajomi (Чужаки)

15
patronów
539 
miesięcznie
5 361 
łącznie
15
patronów
539 zł 5 361 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Bardzo dziękujemy za wsparcie naszego kanału.
Pomagacie przybliżyć nasze cele i przyczynić się do popularyzacji ochrony zabytków
20 zł miesięcznie
Bardzo dziękuję za wsparcie projektu.
Pomagacie przybliżać nasze cele i przyczyniacie się do popularyzacji ochrony zabytków. W ramach podziękowania Twoje imię i nazwisko zostanie wymienione w opisie wydań (jeśli nie chcesz być wymieniany, napisz do nas).
39 zł miesięcznie
Na tym poziomie otrzymujesz dostęp do specjalnie przygotowanych filmików z naszych wypraw. W tych filmikach przedstawiamy wszystko, co działo się za kulisami i pokażą chwile, którymi chcemy się podzielić z bliską i wspierającą publicznością.
50 zł miesięcznie
Dzięki Twojej pomocy stajemy się silniejsi.
Na końcu numeru podamy Twoje imię i nazwisko (jeśli nie chcesz, napisz do nas na ten mail).
Otrzymasz również wczesny dostęp do oglądania i omawiania filmów. Wyślemy Ci również ręcznie wykonaną pocztówkę z wizerunkiem polskiego miasta.
100 zł miesięcznie
Wysokość twojej pomocy jest trudna do oszacowania. Jest ogromna.
Twoje imię i nazwisko zostanie wymienione w samym filmie, na końcu wydania (jeśli nie chcesz, aby było wymieniane, napisz do nas). Otrzymasz wczesny dostęp do potępienia i oglądania przerywników. Pocztówka, którą narysujemy specjalnie dla Ciebie.
A także dodatkowe treści (wideo, zdjęcia z sesji) pod specjalnym linkiem.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Nieznajomi (Чужаки) w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Nieznajomi (Чужаки)
Kanał o życiu dwóch Sybiraków w Polsce. Pokazujemy, jak Polacy i nie tylko zachowują swoją historię i zabytki

Jesteśmy Leną i Saszą. Przybył do Polski z Syberii. Jeździmy do ciekawych miejsc w Polsce, aby pokazać, jak zachowują swoją kulturę, a także pokazać miejsca piękne i nieturystyczne.


O autorach

W 2014 roku Sasha zaczął studiować swoje drzewo genealogiczne i po 7 latach dowiedział się, że jego przodkowie pochodzą z Polski. O tej wielkiej i trudnej historii opowiadaliśmy w naszych filmach.

Naszi przodkowie pochodzili z Polski, Litwy oraz Białorusi i wylądowali na Syberii w latach 20-30 XX wieku. Sasza odebrał Kartę Polaka i my postanowiłi wrócić do Polski.

W 2020 roku zaczęliśmy tworzyć kanał na YouTube o Syberii, ale w tym samym roku wyjechaliśmy do Polski. Teraz jeździmy po Polsce (i nie tylko) do różnych wsi czy miast w poszukiwaniu zabytków historycznych, kulturowych i przyrodniczych. Nasz kanał poświęcony podróżom i kulturze został stworzony, aby zwrócić uwagę ludzi na znaczenie zachowania naszego dziedzictwa i natury. Na przykładzie Polski pokazujemy, jak można to zrobić.

Wspierając nasz kanał, przyczyniaj się do popularyzacji tematu ochrony pomników przyrody i zabytków kultury. Pomagasz nam również uatrakcyjniać nasze wydawnictwa (co zwiększa naszą publiczność), pomagasz nam dotrzeć do wyjątkowych miejsc oraz zwrócić uwagę ludzi na piękno naszego świata.


Biografia YouTubowa:

Nasza pierwsza duża wyprawa do Polski

Badamy, jak zachowane są miasta Polski i Czech

Jak zmieniła się polska wieś za 40 lat?

Cele Autora

Mikrofon
  • 900 zł miesięcznie
  • 361 zł brakuje
59%
To jest nasz mały cel – kupić dobry mikrofon. Być może zauważyłeś, że podczas filmowania na zewnątrz jest niewiele komentarzy w nagich filmach. Mamy tylko jeden mikrofon. Bardzo stary i stacjonarny model. Nowy mikrofon da nam możliwość nagrywania większej ilości komentarzy na żywo i sprawi, że dźwięk będzie lepszy dla Twoich uszu :)
A także będziemy mogli nagrywać ciekawe wywiady.

Przykład urządzenia
(https://www.thomann.de/pl/rode_wireless_go_ii.htm?gclid=Cj0KCQjwtvqVBhCVARIsAFUxcRsydqXL5N7mkqM18Y2IXnUALWofzf7liwVavKvYIE1XQOoOo5xBIdYaAmqIEALw_wcB)
Koszty podróży
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 1 461 zł brakuje
26%
Naszym celem jest uchwycenie na wideo jak największej liczby miejsc z pomnikami przyrody i kultury. Wycieczki kosztują dużo pieniędzy i nie zawsze możemy dotrzeć do ważnych miejsc ze względu na ograniczony budżet. Ponadto mamy stałą pracę, która zajmuje większość naszego czasu. Dodatkowe wsparcie - możemy poświęcić więcej czasu na tworzenie filmów.

Wesprzyj nas, abyśmy mogli wspólnie tworzyć filmiki i zachować zabytki, które są ważne dla wszystkich.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Nieznajomi (Чужаки) już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
10 zł
Zapaśnik Stali Kraśnik
Zapaśnik Stali Kraśnik
10 zł
Limon
Limon
20 zł
Darek Procyk
Darek Procyk
20 zł
Evgeniya Syropiatova
Evgeniya Syropiatova
39 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.