Overdrive Fun Studio

W Patronite od 30.12.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1674

Liczba Patronów: 1145

Zostań Patronem
Kup na prezent
11 patronów
155 miesięcznie
310 łącznie

500+ na początek:)

500 zł

miesięcznie

31%

osiągnięto

345 zł

brakuje

500 zł to kwota, która na początku pozwoli mi "nie dokładać tyle do interesu". Za taką sumę, będę mógł pozwolić sobie na opłaty związane z pozyskaniem kolejnych instrumentów do testów. Cześć tej kwoty będzie mogła pokryć koszty dojazdu w celu nagrania ciekawej relacji czy wywiadu. Będę też mógł powoli, wyposażać studio w narzędzia niezbędne do nagrywania. Część sprzętu to pożyczone "graty", które stopniowo starałem się wykupić lub wymienić na swoje.

Co również ważne dla WAS będę miał budżet na NAGRODY w organizowanych KONKURSACH!

Jest mega fajnie!

1 000 zł

miesięcznie

15%

osiągnięto

845 zł

brakuje

To już piękny budżet, dzięki któremu częstotliwość konkursów lub wartość nagród wzrośnie! Poza tym zwiększają się moje możliwości na zdobywanie sprzętu do nagrywania materiału, mogę pozwolić sobie raz na jakiś czas na wsparcie, chociażby w montażu, edycji czy myśleć o zakupieniu lepszego aparatu!

Moje dwa laptopy, też są na wymarciu. Proste projekty jeszcze udźwigną, ale przy tych wymagających więcej "mocy komputerowej" ledwo zipią. Już jeden laptop poległ z uwagi na przegrzanie. Część tych środków pozwoli na pokrycie części raty na nowy komputer.

Lżej

2 000 zł

miesięcznie

7%

osiągnięto

1 845 zł

brakuje

Taka kwota pozwoli mi odetchnąć. Mając więcej środków na prowadzenie OFS, będę mógł odpuścić inne "sposoby zarabiania pieniędzy" i więcej czasu poświęcić kanałowi. Kwota też pozwoli mi na znalezienie pomocy przy montażu i robieniu napisów. Czasami Materiał nagrywam 2h, a montaż z tworzeniem napisów zajmują 8h. Mógłbym wtedy, nagrywać nowe, lepsze materiały.

Poza tym robi się piękny budżet na FANTY w konkursach, i wymianę sprzętu do nagrywania aby materiały miały jeszcze lepszą jakość!
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Sebastian Warmiński
Sebastian Warmiński
Próg: 10 zł
ozi 5
ozi 5
Próg: 10 zł
Wojciech Vorreiter
Wojciech Vorreiter
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Mateusz Stołowski
Mateusz Stołowski
Próg: 10 zł
Paweł Sobieraj
Paweł Sobieraj
Próg: 10 zł