Overdrive Fun Studio

W Patronite od 30.12.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1674

Liczba Patronów: 1145

Zostań Patronem
Kup na prezent
11 patronów
155 miesięcznie
310 łącznie
Overdrive Fun Studio - jedyny taki muzyczny kanał w Polsce:) Własne aranżacje, covery, testy sprzętu, porady, wywiady, parodie i wiele innych! A wszystko to prowadzone przez pasjonata muzyki, który nie obronił doktoratu - i to dwukrotnie :)

O Autorze

 

Cześć! Nazywam się Paweł, z wykształcenia jestem perkusistą i od 3 lat prowadzę muzyczny kanał na YT  Overdrive Fun Studio!

Poniżej znajdziesz informacje i kanale i o tym, dlaczego Twoje wsparcie jest tak dla mnie ważne!

 

Z uwagi na przewlekłą chorobę, byłem zmuszony ograniczyć grę na perkusji i przez to ponownie zainteresowałem się gitarami. 

 
 
To jedyny kanał muzyczny w Polsce, na którym oprócz recenzji gitar znajdziemy moją filmy z  twórczością muzyczną, poradniki, relacje z imprez oraz ciekawe wywiady!
 

 

 

 

Od samego początku prowadzę kanał w ramach hobby i mojego wolnego czasu, finansując go ze swoich własnych pieniędzy. Aby móc nagrywać, już od kilku lat inwestuje w potrzebne do tego narzędzia:  karta dźwiękowa, mikrofony, aparat.

Cześć sprzętu nadal nie jest moja tylko pożyczona od znajomych, niestety nie mam własnych środków finansowych aby zaopatrzyć studio w wymagane narzędzia. Znaczną większość instrumentów prezentowanych na kanale musiałem zakupić z własnych pieniędzy, lub opłacić koszta ich wysyłki. Czasami nagrywam też porównania kilku instrumentów. Ich pozyskanie, kupno, pożyczenie również wiąże się z wydatkami.

 

Aby nagrać wywiad z kimś w Polsce, też trzeba wlać ileś kosztownego paliwa, już omijam czas poświęcony na podróż i realizację nagrania.

Aby kanał mógł dalej funkcjonować, rozwijać się, niezbędne są środki finansowe. Chciałbym nagrywając materiały dla innych nie musieć dokładać do kanału z własnych pieniędzy. Jak każdy mam do utrzymania rodzinę, kredyt na dom i inne rachunki do zapłaty. Aby godnie żyć, mam kilka miejsc pracy a co się z tym wiąże, coraz mniej czasu na nagrywanie materiałów a tym bardziej brakuje mi na opłaty z tym związane.

Przygotowanie, nagrywanie, montaż - wszystko to wymaga czasu, chciałbym w przyszłości móc odpuścić coś abym mógł poświęcić więcej czasu własnej twórczości, a może i opłacić pomocnika, który zajmie się np: montażem czy napisami.

Gwarantuje Ci, że wszystkie środki od Patronów zostaną wykorzystane w rozwój tego kanału, w opłaty, związane z jego prowadzeniem! 

A teraz więcej o OFS:

Zdesperowany tym, że nie mogę za długo siedzieć - grać na perkusji, powróciłem do gitar, a co się z tym wiąże, padł pomysł aby w ramach relaksu i wolnego czasu nagrywać covery moich ulubionych utworów z czasów "młodości": 

Przy pomocy kolegi Radomira, zaczęliśmy też nagrywać, różne inne covery np: tematów filmowych:
 

 

oraz filmy o tematyce muzyczno-kabaretowej
 

 

największy hit na kanale to: Rodzaje gitarzystów na polskich weselach!
 

 

Szukając gitar dla siebie, wpadłem na pomysł, aby przy okazji nagrywać materiały o nich, po to by pomóc innym w poszukiwaniach instrumentów oraz zdobywaniu wiedzy na ich temat.
 
Tak powstały pierwsze recenzje i porównania gitar. Ta poniżej to najpopularniejszy na kanale film tego typu, który przyniósł spora ilość subskrybentów z Polski i zagranicy (dlatego staram się robić napisy). Te materiały nagrywałem sam swoim telefonem, więc ich jakość nie powala :)
 

 

W międzyczasie nadal nagrywałem covery, w "Overdrivowym"  rockowym stylu!
 
 
 
 
Zacząłem też robić mixy z różnymi riffami gitarowymi:
 
 

 

Jestem również autorem cyklu "Historia Jednej Gitary", w którym prezentuje i opowiadam historię wybranego instrumentu.
 

 

Często też zapraszam innych artystów do projektu OFS & Friends. 
 

 

 

W planach są też materiały o tematyce perkusyjnej ale oraz ogólno-muzycznej, teorii muzyki jak i tutoriali - lekcji!

Na OFS poświęcam wiele czasu i mam kupę pomysłów, których nie jestem w stanie zrealizować bez Twojej pomocy!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Sebastian Warmiński
Sebastian Warmiński
Próg: 10 zł
ozi 5
ozi 5
Próg: 10 zł
Wojciech Vorreiter
Wojciech Vorreiter
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Mateusz Stołowski
Mateusz Stołowski
Próg: 10 zł
Paweł Sobieraj
Paweł Sobieraj
Próg: 10 zł