Avatar użytkownika

Obserwator Gospodarczy

7
patronów
94 
miesięcznie
9 690 
łącznie
7
patronów
94 zł 9 690 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

3 zł miesięcznie
Każda pomoc ma znaczenie. Dlatego obiecujemy, że będziemy cały czas doskonalić nasz warsztat dziennikarski.
5 zł miesięcznie
Ustaliliśmy próg na poziomie 5 złotych, ale dotyczy on każdej sumy poniżej 12 zł. Za taką wpłatę możemy Ci zagwarantować lepszej jakości teksty i analizy. Tak czy inaczej bardzo dziękujemy :D
12 zł miesięcznie
Dziękujemy! Za tę kwotę otrzymasz dostęp do jakościowych tekstów i analiz. Twoja pomoc jeszcze bardziej ułatwia nam prowadzenie działalności i prowadzenie ekspansji w sieci 😉
20 zł miesięcznie
To już naprawdę solidna pomoc! Jesteśmy bardzo wdzięczni! Gdyby tylko 1 proc. naszych czytelników wsparł nas taką kwotą, to mielibyśmy środki na zatrudnienie kilku osób w naszej redakcji. To bardzo duża pomoc. Dziękujemy!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Obserwator Gospodarczy w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Portal ekonomiczny, którego autorzy starają się budować świadome i obywatelskie społeczeństwo

Obserwator Gospodarczy to portal stworzony z myślą o budowaniu świadomego i obywatelskiego społeczeństwa, którego wiedza będzie się opierać na rzetelnych i merytorycznych analizach, a nie na clickbaitowych tytułach i fałszywych informacjach.

Ponad 1 000 000 osób rocznie czyta nasze treści!

Portal powstał na początku 2019 roku i od samego początku zaczął notować bardzo dobre statystyki. W ciągu roku nasze treści czyta ponad 1 000 000 osób, które w sumie poświęcają im blisko 30 000 godzin.

Obserwator Gospodarczy jest jednym z najszybciej rozwijających się mediów ekonomicznych w Polsce. Bierzemy aktywny udział w kreowaniu debaty ekonomicznej. Na nasze treści powołuje się wiele mediów krajowych, a także zagranicznych. Z kolei nasi dziennikarze regularnie udzielają się w Radio i TV

 

Obserwator Logistyczny jednym z największych portali o tematyce logistycznej w Polsce!

Kolejnym naszym krokiem było uruchomienie w maju 2021 roku portalu Obserwator Logistyczny, który odniósł niesamowity sukces. W ciągu roku stał się jednym z największych portali o tematyce logistycznej w Polsce z blisko 2 000 000 odsłon rocznie!

 

Wspieramy wszystkie inicjatywy, które kreują społeczeństwo obywatelskie i pomagają w dalszym rozwoju nie tylko ekonomicznym, ale i intelektualnym. Regularnie jesteśmy patronami medialnymi wydarzeń o charakterze ekonomicznym i gospodarczym.

Naszą misją oprócz budowania świadomego społeczeństwa jest walka z fake newsami i nierzetelnym dziennikarstwem, manipulującym opinią publiczną. Walka ta jest jednak bardzo nierówna, gdyż stajemy naprzeciw olbrzymich grup medialnych, które dysponują wielomilionowymi budżetami.

Od niedawna uruchomiliśmy inicjatywę "Raport OG", w której bardzo szeroko opisujemy konkretne zagadnienia z dziedziny szeroko rozumianej ekonomii, starając się jak najlepiej przykładać do swojej pracy.

Dlatego postanowiliśmy pojawić się na Patronite, co pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców. Wasze wsparcie może pomóc nam poświecić się tylko portalowi, co znacznie zwiększy liczbę tekstów oraz pozytywnie wpłynie na głębię analiz, a także ich liczbę.

Wszelka pomoc pozwoli nam na dalszy rozwój i realizację naszej misji, co znacznie poprawi jakość debaty publicznej będącej wraz z rozwojem Internetu w coraz gorszym stanie.

Możesz nas obserwować na Facebooku , Twitterze oraz LinkedIn

 

Cele Autora

Nowy dziennikarz
  • 4 000 zł miesięcznie
  • 3 906 zł brakuje
2%
4000 zł miesięcznie pozwoli nam na zatrudnienie kolejnego dziennikarza, który będzie mógł realizować się na Obserwatorze Gospodarczym.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Obserwator Gospodarczy już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Julian Kwieciński
Julian Kwieciński
5 zł
Mariusz Kraj
Mariusz Kraj
20 zł
Weronika Chorsto
Weronika Chorsto
5 zł
Anonimowy patron
12 zł
Aleksander Otłowski
Aleksander Otłowski
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.