Order Jana III Sobieskiego

W Patronite od 25.06.2019

Odlanie Orderu Jana III Sobieskiego oraz Orderu Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny wraz z uszyciem płaszczy

50 000 zł

0%

osiągnięto

49 940 zł

brakuje

Głównym Celem Fundacji jest budowa elitarnej szkoły średniej w Polsce, która będzie przygotowywała do międzynarodowej matury.
Jako Fundator jestem właścicielem prawnym znaków Orderu Jana III Sobieskiego oraz Orderu Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Są to dwa najstarsze polskie Ordery, który nigdy nie zostały wprowadzone w życie. Moją misją jest restytucja obu Orderów, w zamiarze realizacji wszystkich założonych przez Fundację celów.
Najważniejszym celem Fundacji jest budowa elitarnej szkoły średniej w Polsce, która będzie przygotowywała do międzynarodowej matury. Uczniowie szkoły będą wychowywani oraz edukowani zgodnie z polskimi wartościami, z przywiązaniem do polskiej historii oraz tradycji rycerskiej. Mam nadzieję, że absolwenci naszej szkoły będą stanowić przyszłą nową polską elitę. Obecnie Fundacja jest po etapie projektowania płaszczy oraz wydruku 3D obu Orderów. Jesteśmy przed uszyciem płaszczy oraz odlewem orderów, co niestety wiąże się z kosztami przekraczającymi naszą obecną sytuację finansową.
Żeby móc zrealizować kolejny etap naszego projektu potrzebujemy wsparcia finansowego na poziomie 50 000 zł. Ta kwota pomoże nam odlać Ordery i uczyć płaszcze, które będą służyć jako wzór do prezentacji Fundacji na całym świecie i do dalszej zbiórki funduszy. Będzie to następny krok, który pomoże nam rozwijać naszą Fundację, a co za tym idzie wybudować elitarną szkołę średnią, która będzie wpierana przez członków Orderu Jana III Sobieskiego. Projekt jest skierowany do Polaków oraz Polonii mieszkającej na całym świecie. Fundacja Order Jana III Sobieskiego ma zrzeszać Polaków, którym bliskie są wartości polskie, patriotyczne i rycerskie. Zostań rycerzem Orderu Jana III Sobieskiego i wesprzyj nasz projekt.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)