Project Ford GPW 70311

W Patronite od 25.07.2019

Profil jest poświęcony odbudowie legendarnego Jeepa Willys -a a tak naprawdę jego brata bliźniaka Forda GPW. To pierwszy w Polsce a może i na świecie taki videoblog gdzie praktycznie od podstaw pokazywana jest odbudowa tego pojazdu z bardzo szczegółową starannością techniczną jak i historyczną.

O Autorze

 

Project Ford GPW 70311

            Witajcie mam na imię Dawid (34 lata) od małego dziecka miałem pasję militarną - a najbardziej chciałem mieć legendarnego Jeepa Willysa - jaki był często widoczny w wielu wojennych filmach, które lubiłem oglądać. Przez około 8-9 lat zbierałem - skupywałem z całego świata części do tego pojazdu a tak naprawdę do jego brata bliźniaka Forda GPW - co pozwoliło mi poznać jego historię i ludzi a to wiąże się z ogromną przygodą życia. Wyjazdy poszukiwania etc. a po tych latach przyszła chwila odbudowy i złożenia "klocków" w całość.

             Jest to pierwsza i jedyna taka inicjatywa w naszym kraju a także na arenie świata - że ktoś pokazuje od A do Z jak to wszystko wykonać w amatorski sposób z pasją. Skupiam się na pokazaniu jak jeździmy po części jak robimy nawet te najprostsze elementy przy aucie - my też się uczymy. Pragnę zaszczepić w naszym pokoleniu młodzieży jak i przyszłych pokoleniach takiego bakcyla a także, że nie jest to trudne i można to wykonać samemu w garażu - bez profesjonalnych warsztatów.

            Przy całości tworzenia videobloga pomaga mi mój serdeczny przyjaciel Tomek - on zajmuje się kamerowaniem - robieniem zdjęć i następnie montażem.

         Co daje nam projekt ? Olbrzymią frajdę - to świetne robić w życiu coś nie myśląc tak na prawdę o zarobku a cieszyć się każdą chwilą kiedy się tworzy projekt. Mimo wszystko wymaga to od nas masy czasu a także funduszy na drobne narzędzia - elementy eksploatacyjne a także - rzeczy które stają się niezbędne - tak jak np. zgrzewarka do blachy - która za niedługi czas będzie nam potrzebne a takowej nie posiadamy.

Dziękuję, już dziś wszystkim ludziom, którzy wsparli nasz projekt - bo tak na prawdę nie sądziłem, że poznamy ludzi, którzy będą mieli ochotę dołożyć swoją cegiełkę.

 

Nasz FanPage na Facebooku:

https://www.facebook.com/NSSGarage/

 

Pierwsze video

- wywiad gdzie odpowiadam na wszystkie pytania jakie najczęściej mi zadawano.

Kilka ujęć z naszych prac.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)