PLues X deConstruction of Bar's bLues

W Patronite od 17.09.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 499

liczba Patronów: 508

17 patronów
445 zł miesięcznie
720 zł łącznie

Nagranie płyty "deConstruction of Bar's bLues

8 000 zł

9%

osiągnięto

7 280 zł

brakuje

___Muszę wreszcie wyjść na powierzchnię i odetchnąć własnym powietrzem w solowym projekcie. Zaśpiewam innym głosem, rozkładając na czynniki pierwsze blues box i eksperymentując z dźwiękiem, brzmieniem, modulacjami. Wszystkie partie zagram sam. Finansowanie ma pomóc w swobodnej pracy w studiu nagrań. Nie trzeba dużo mówić, trza grać. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o mnie, projekcie, to napisz przed złożeniem datku.
___Odpowiem na każdy list...

Gitara Taylor 312CE do nagrań "deConstruction of Bar's bLues"

8 450 zł

8%

osiągnięto

7 730 zł

brakuje

deConstruction of Bar's bLues
___Muszę wreszcie wyjść na powierzchnię i odetchnąć własnym powietrzem w solowym projekcie. Zaśpiewam innym głosem, rozkładając na czynniki pierwsze blues box i eksperymentując z dźwiękiem, brzmieniem, modulacjami. Wszystkie partie zagram sam. Finansowanie ma pomóc w swobodnej pracy w studiu nagrań. Nie trzeba dużo mówić, trza grać. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o mnie, projekcie, to napisz przed złożeniem datku. Odpowiem na każdy list..
____Aby jakość dźwięku była cudowna i anielska. Na razie nie dysponuję tej klasy instrumentem. Będę niewymownie wdzięczny, jeśli dołożysz swoje trzy grosze do mojej twórczości...
____Zobacz to niebiańskie stworzenie: https://www.thomann.de/pl/taylor_312ce_v_class.htm
Zostań Patronem