W Patronite od 27.07.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
15 zł łącznie

Wychodzimy na zero

380 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

380 zł

brakuje

Ten cel to przekroczenie Rubikonu. Pokryje podstawowe koszty - m.in. zakupu książek. Czy wiesz, że przy opracowaniu jednego artykułu korzystamy z kilku książek - wstępny etap to przeczytanie i wybranie tych właściwych, najlepszych (oraz eliminację niepotrzebnych) - drugi to przygotowanie na ich podstawie własnego opracowania (lub najciekawszych fragmentów książki). Nareszcie zbliżamy się do wyznaczonych celów. Fajnie jest czuć grunt pod nogami! To dzięki Wam! :)

* * * ALBERT EINSTEIN: Tylko dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej istnieją jednak pewne wątpliwości.

Minimalna płaca krajowa (nareszcie)! A dla Ciebie - suwenir :)

1 800 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 800 zł

brakuje

Zaczynamy wierzyć, że wiedza jednak jest coś warta. Może nie tyle co Pudelek, Plotek, Plejada czy Kozaczek ;) które finansowo funkcjonują (niestety) doskonale, ale czujemy już nie tylko grunt pod nogami, czujemy Was obok siebie, Wasze wsparcie i pomoc! Odwdzięczymy się: coraz więcej, coraz lepszych artykułów + na naszym portalu POLTIMES umieścimy 100 Największych Darczyńców: Twoje imię i nazwisko ze zdjęciem (może być z linkiem lub mailem) na stronie "Ojcowie Założyciele" (link - na końcu). Na zawsze!

* * * ALBERT EINSTEIN: Gdy miałem dwadzieścia lat, myślałem tylko o kochaniu. Lecz później kochałem już tylko myśleć.

POLTIMES już w pełnej wersji: Ocean Wiedzy non stop 'Full Pro'

6 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

6 000 zł

brakuje

Wychodzimy z wersji Beta. Co tu się dzieje, szkoda że Państwo tego nie widzą!

Graficy szaleją, zdjęcia będą jeszcze bardziej kolorowe! Informatykom kupujemy komputery kwantowe - są tak szybkie, że nie potrzeba klawiatur, redaktorzy gubią 125 liter (na szczęście nie widać, bo napisali 1.850 artykułów - publikować!). Nasze 'marzenia ściętej głowy' (ideały rewolucji francuskiej) spełniają się! Czarne Dziury przestają wirować, Kot Schroedingera żyje i pyta się zdziwiony 'o co nam chodzi?', Obamy już nie oczerniają (bo i po co?), Lewandowski zostaje bramkarzem w Pink Floyd! Wykupujemy czas antenowy w CNN, BBC, PCK i PKO, żeby wyczytać z imienia i nazwiska wszystkich darczyńców! Ufff... A tak naprawdę: zobaczycie, co się będzie działo. I nie ma takich słów, żeby móc Wam w pełni podziękować!

* * * ALBERT EINSTEIN: Wszyscy wokół wiedzą, że czegoś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się taki, który o tym nie wie, i on właśnie to coś robi. :)
Zostań Patronem