Tomasz Pragski

W Patronite od 12.02.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1740

liczba Patronów: 1605

1 patron
11 zł miesięcznie
308 zł łącznie

Stabilny rozwój

600 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

589 zł

brakuje

Od skali mikro, do samowystarczalnego ośrodka edukacyjnego i prężnie działającego, otwartego gospodarstwa specjalizującego się w produkcji roślinnej o naturalnie maksymalnej zawartości składników odżywczych. To jest plan.

Realizacja założeń Praekologii to droga małych kroków. Jest ich wiele. Twoje wsparcie złoży się na tę drogę.

Projekt to krok na przód w zbiorowej świadomości żywieniowej i szansa, by na stołach pojawiły się nasze, bogate w wartości odżywcze i czyste od toksyn plony. Od ludzi, których znamy.

A gdy Tobie też znudzi się siedzenie w mieście i pomyślisz o powrocie do Natury - po kilku sezonach obserwacji gospodarstwa Travnik łatwiej będzie Ci podjąć tę decyzję. Otrzymasz niemal gotowy "przepis" do zaadoptowania w Twoich warunkach.

Czysta praekologia

1 600 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 589 zł

brakuje

Od tego momentu duża część plonów trafia do Was.
Rozwój gospodarstwa, tworzenie filmów / zdjęć oraz tekstów staje się proste.
Dzięki stałemu wsparciu tej wysokości, będąc tu, gdzie jestem - mógłbym zająć się myśleniem tylko o projekcie - jak niewiele potrzeba, prawda?
Oznacza to ręce do pomocy, nowe gatunki roślin, produkty w travnikowej galerii. Spokojna realizacja projektu.

Objazdowa edukacja praekologiczna

2 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 489 zł

brakuje

Ostatni sezon projektu w gospodarstwie, podsumowanie. Gdy dzień się skróci a wiatry zawieją z północy...
Ruszę z zebranymi materiałami edukacyjnymi w trasę po Polsce. W kilka miesięcy spotkamy się w wielu powiatach i mam nadzieję, plonami tej jakości zainteresuje się wielu okolicznych gospodarzy a ich sąsiedzi z chęcią dobre jedzenie od nich odkupią i projekt wejdzie w ostatnią fazę.

Samowystarczalne gospodarstwa praekologiczne to fundament szerszej wizji rolnictwa, która pcha mnie do działania. Osiągając ten cel, ze spokojem zacznę myśleć o zdrowiu ziomków, naszych rodzin, dzieci. Ponieważ fundamentem zdrowia jest żywność, a o to zadbamy od dołu.

To moje marzenie, moja mała utopia i obowiązek obywatelski, dzielić się tym, co we mnie najlepsze.

Praekologiczny kosmos

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

4 989 zł

brakuje

Przy takim budżecie, po kilku latach osobiście uruchomię kolejne gospodarstwo.
Przez swój zasięg i przyjętą metodę - kolejni travnikowi gospodarze będą mieli zagwarantowanych bezpośrednich odbiorców, godne wynagrodzenie oraz możliwości rozwoju okolicy o przetwórstwo / wytwórstwo.

Zaczniemy współpracować i wzmacniać kooperatywy spożywcze, ich działalność w miastach. Stworzymy nowy rozdział w historii rolnictwa i jako konsumenci dobrze na tym wyjdziemy.

Jest to inwestycja w zdrowie, jego promocję u fundamentów. Szansa na pojednanie przy stole, który zamiast truć, zacznie leczyć nasze ciała i umysły.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni