Tomasz Pragski

W Patronite od 12.02.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
385 łącznie

Stabilny rozwój

600 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

600 zł

brakuje

Od skali mikro, do samowystarczalnego ośrodka edukacyjnego i prężnie działającego, otwartego gospodarstwa specjalizującego się w produkcji roślinnej o organicznie zmaksymalizowanej zawartości składników odżywczych. To jest plan.

Realizacja założeń Praekologii to droga małych kroków. Jest ich wiele. Twoje wsparcie złoży się na tę drogę a z czasem zaowocuje dostępem do czystej żywności leczniczej kategorii.

Projekt to krok na przód w zbiorowej świadomości żywieniowej i szansa, by na stołach pojawiły się nasze, bogate w wartości odżywcze i wolne od toksyn plony. Od ludzi, których znamy.

A gdy Tobie też znudzi się siedzenie w mieście i pomyślisz o powrocie do Natury - po kilku sezonach obserwacji gospodarstwa Travnik łatwiej będzie Ci podjąć tę decyzję. Otrzymasz niemal gotowy "przepis", know-how do zaadoptowania w Twoich warunkach.

Czysta praekologia

1 600 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 600 zł

brakuje

Od tego momentu większa część plonów trafia już do Was.
Rozwój gospodarstwa, tworzenie filmów / zdjęć oraz tekstów staje się proste.
Dzięki stałemu wsparciu tej wysokości większość czasu będę mógł oddać realizacji projektu.
Oznacza to również ręce do pomocy, których brakuje najbardziej!

Objazdowa edukacja praekologiczna

2 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 500 zł

brakuje

Ostatni sezon projektu w gospodarstwie, podsumowanie. Gdy dzień się skróci a wiatry zawieją z północy...
Ruszę z zebranymi materiałami edukacyjnymi w trasę po Polsce. W kilka miesięcy spotkamy się w wielu powiatach i mam nadzieję, plonami tej jakości zainteresuje się wielu okolicznych gospodarzy a ich sąsiedzi z chęcią dobre jedzenie od nich odkupią (opowiem jak założyć kooperatywę spożywczą) i projekt wejdzie w ostatnią fazę.

Samowystarczalne gospodarstwa praekologiczne to fundament szerszej wizji rolnictwa, która pcha mnie do działania. Osiągając ten cel, ze spokojem zacznę myśleć o zdrowiu ziomków, naszych rodzin, dzieci. Ponieważ fundamentem zdrowia jest żywność, a o to zadbamy od dołu.

To moje marzenie i obowiązek - dzielić się tym, co najlepsze.

Praekologiczny kosmos

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

Przez swój zasięg i przyjętą metodę - kolejni praekologiczni gospodarze będą mieli zagwarantowanych bezpośrednich odbiorców, godne wynagrodzenie oraz możliwości rozwoju okolicy o przetwórstwo / wytwórstwo.

Zaczniemy współpracować i wzmacniać kooperatywy spożywcze, ich działalność w miastach. Stworzymy nowy rozdział w historii rolnictwa i jako konsumenci dobrze na tym wyjdziemy.
Zakupimy potrzebne do przetwórstwa konopi maszyny, będziemy produkować lokalnie, usprawnimy logistykę pojazdami bezemisyjnymi ładowanymi słońcem, wiatrem oraz innymi OZE.

Jest to inwestycja w zdrowie, jego promocję u fundamentów. Szansa na pojednanie przy stole, który zamiast truć, zacznie leczyć nasze ciała i umysły.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Dominika Bożiłow
Dominika Bożiłow
Próg: 11 zł