Pan od Gitary

W Patronite od 28.09.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
370 łącznie
Cześć! Nazywam się Wojtek Koćwin ale moi Uczniowie mówią na mnie Pan od Gitary. Prowadzę kanał na YouTube dzięki któremu możesz poczuć się, jakbyś uczestniczył w lekcji.

O Autorze

Kim jest Pan od Gitary?

Cześć nazywam się Wojtek Koćwin i prowadzę kanał Pan od Gitary. Przez ponad 10 lat prowadziłem lekcje gry na gitarze dla Uczniów w różnym wieku i na różnym poziomie zaawansowania. W tym czasie opracowałem autorską metodę nauki gry na gitarze.

 

 

Na moich lekcjach nie ma dróg na skróty ani tak zwanych "popisówek", jest za to konkretna systematyczna praca która daje nie siłowy efekt.

Więcej o mnie znajdziesz na mojej stronie internetowej - http://panodgitary.pl

Cel mojego kanału

Stworzyłem kanał "Pan od Gitary" z myślą o osobach, które chcą nauczyć się grać na gitarze. Pierwotnie kanał był skierowany do dzieciaków oraz rodziców, jednak okazało się, że większość moich Widzów, to osoby dorosłe oraz młodzież. 

 

 

Co znajdziesz na moim kanale

Przede wszystkim spójny konkretny kurs gry na gitarze. Oprócz tego sporo praktycznych porad odnośnie samej nauki gry na tym instrumencie. 

Serdecznie zapraszam Was do subskrybowania oraz wspieranie mnie właśnie tutaj - na Patronite!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika